Budínova 67/2, Praha
Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce (mapa)

Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce

Pan doktor lesensky je opravdu trida ve svem oboru velice prijemny a empaticky clovek smekam pred vami pane doktore vic takovych lidi jako jste vy obrovske diky za me nejvetsi frajer a borec co znam DEKUJI
Martina kronbergova

Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce operace svalů

Prosté děkuji nestačí, pane doktore a přesto se Vám pokusím poděkovat. Vděčím Vám za mnoho! Za naději, za zdraví, za možnost začít skutečně žít. Díky Vám mám nyní rodinu, skvělou ženu a dvě zdravé dcery. Ano, bylo to těžké období, ale díky Vám jsem ho překonal a nyní jsem ZDRÁV a ŠŤASTEN. Víc takových lidí jako jste Vy, víc takové profesionality, odbornosti a přesto lidského přístupu. DĚKUJI! Roman Král

Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce Osteosarkomu u syna

Mudr.Lesensky je LÉKAŘ NA SVEM MÍSTĚ.Moc děkuji za syna,léčba byla komplikovaná,ale úspěšná.Dekujeme celému oddělení,sestřičkami,ostatním lékařům za PERFEKTNÍ PÉČI.

Pan doktor Lesenský je muž na svém místě. Ačkoli můj případ byl velmi komplikovaný a již jsem se začal vnitřně smiřovat s tím, že přijdu o nohu, pan doktor přišel s řešením, které mi nohu nejen zachránilo, ale dokonce jsem se mohl bez výraznějších omezení vrátit do normálního života. Kromě zlatých ručiček bych na něm vyzdvihl především jeho lidský přístup a schopnost vysvětlit přínosy a úskalí léčby. Děkuji za všechno. Martin Tlustý

Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce totální endoprotéza kolene

Chtěla bych poděkovat dr. Lesenskému, jeho sestřičce, kolektivu lékařů a sester ortopedie Bulovka za příkladně odvedenou práci při jejich nelehkém zaměstnání či poslání. Po náročné onkologické léčbě a následně polyneuropatii dolních i horních končetin se mi po intenzivní rehabilitaci poškodilo koleno tak, že byla nutná totální endoprotéza. Stal se ze mně totální ležák, neurolog navrhoval sociální řešení. Do života mně vrátil dr. Lesenský, který připustil, že pokud podstoupím operaci a zabojuji, budu moci chodit aspoň s oporou. Po 3 měsících ležení jsem podstoupila operaci, která proběhla bez komplikací a rovněž tak i následná rehabilitace na ortho-reha. Nejprve s chodítkem a dnes o francouzských holích sejdu schody, ujdu pár metrů a mohu být částečně soběstačná. Dr.Lesenskému a kolektivu lékařů, které obdivuji za to co dokázali – noha byla vybočená do pravého úhlu a koleno jako meloun – jsem nesmírně vděčná za to co udělali pro záchranu mého života, protože v mé situaci, kdy jsem byla zcela odkázána na pomoc druhých jsem si přála nebýt tu dále. Děkuji dr. Lesenskému a kolektivu lékařů, sester i personálu za špičkově odvedenou práci a za ohromně lidský přístup. Eva Jezdinská, 75 let.

Umístění: Ortopedická klinika Nemocnice na Bulovce liposarcom

Pan doktor Lesenský je pro mne odborníkem na svém místě. V mé velmi svízelné situaci mě odborným přístupem a velmi vstřícným a empatickým chováním, svým i jeho kolegyně, sestry, paní Šebové, dodal naději. Naději, se kterou jsem poté nastoupila na operaci velkého liposarcomu, nezklamal.
Chtěla bych mu proto poděkovat za jeho snahu a práci , která je tak náročná a kterou zvládl s vysokou profesionalitou. Mnohokrát děkuji a přeji mu, ať ho potkává jen to nejlepší v životě osobním i profesním. Je největším štěstím v životě pomáhat druhým a dočkat se za to vděku i ocenění.
pacientka Růžena Voborská

Když ma člověk smůlu musí mít trosku štěstí . Děkuji a já ho měl v pobobe pana doktora Lesenskeho. Ač jsem chodil na pravidelně prohlídky k obvodnímu lékaři tak se mi pod pravou lopatkou a ještě dal vytvořila agresivní fibromatoza desmoid. Po měsících vyšetření mi byla nabídnuta nemocnice na Bulovce ortopedicka klinika s onkologickou ambulanci. Neváhal jsem a dnes vděčím panu doktoru Lesenskemu za život , který ma zase jasny směr. Byla to těžká operace ale v rukou pana doktora Lesenskeho to byla labuti píseň a na jejim konci vítězství, kdy se mu podařilo cele zlo vyjmout. Vděčím tomuto lékaři za život a to není málo. Je to profesionál kterého nic nezastaví a jen tak se nevzdá v boji se zakernymi nemocemi. Děkuji !!!!!!!!

K panu doktoru Lesenskému na Bulovku jsem se dostal po čtyřměsíčním "chození po doktorech" v místě bydliště, s poměrně rychle rostoucím "vetřelcem" pod pravým ramenem. Již při první návštěvě na mě pan doktor působil velmi příznivým dojmem, jednal věcně, klidně a vstřícně, od první chvíle ve mně vzbuzoval důvěru. Po stanovení diagnosy ochotně zařídil brzkou hospitalizaci a doporučil úplné vynětí sarkomu. Operaci provedl se svým týmem bez odkladu a bez komplikací, mé pooperační potíže rychle pomíjely a stav se dobře normalizoval. Nyní, po absolvované radioterapii se mi daří výborně a můj život se vrací od původních kolejí. Nikdy nebudu mít dost slov, abych vyjádřil svou vděčnost a dík celému Sarkoma teamu a jmenovitě panu doktoru Lesenskému, tak snad jen prosté DÍKY, DÍKY, DÍKY... Josef

Po roce beznadějné bolesti a různých vyšetření v nemocnici v Mostě jsem se dostal až k mudr.Lesenský.
Po konzultaci a následné operaci mě zbavil bolestí přetrvávajících rok na které mi v Mostě předepisovali jen mastičky a prášky na bolest... Diagnoza ( Osteoidniho osteom)
Touto cestou bych chtěl poděkovat nejen jemu za skvěle provedenou operaci a lidský přístup cele nemocnice i personálu.
Děkuji a vřele doporučuji...

Obdiv, úcta a neskonalá vděčnost patří tomuto lékaři. Svou vážně nemocnou maminku jsem k němu dopravil po dvou měsícíh utrpení a bolestí z Thomayerovi nemocnice v Praze, kde jí nechali ležet bez hlubšího zájmu se zlomeninou krčku. Buď o ní nevěděli i přesto, že jí několikráte snímkovali, anebo, a to je mnohem děsivější představa věděli, ale odmítli se tím s ohledem na pokročilé stadium rakoviny prsu s rozsáhlými metastázami do dlouhých kostí cokoli dělat. Navrhli nám trvalou ústavní léčbu.
První konsiliární vyšetření u pana doktora Lesenského proběhlo ve čtvrtek - zjištění zlomeniny netrvalo ani 20 minut. Následovalo trpělivé a hluboce lidské vysvětlení stavu a navrh řešení. V pátek komplexní předoperační vyšetření a hned v sobotu operace. Ze zlomené trpící ženy, kterou "odborníci v Thomayerce" odsoudili k trvalému upoutání v LDNce nám pan doktor vrátil zase tu naší jedinečnou, trochu umíněnou a hubatou mámu. Pane doktore - teď, i když stále nemocná, a i když jen chodítkem, tak zase chodí. Zase se o sebe v rámci možností stará a zase se snáma dokáže smát. Moc a moc Vám děkuji za celou naší rodinu. Mámě jste vrátil důstojnost a nám jste vrátil toho nejbližšího člověka.
Roman Vondra - Praha.