Skvělý přístup i komunikace, všechny zákroky bez problémů, stehy by mne udržely i zavěšenou za hák :-D

Poliklinika Mazurská (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Chirurgické konsiliární služby

Lokální anestézie

+5 Více

Léčba křečových žil

Spolupráce s dermatohistopathologickou laboratoří

Spolupráce s lůžkovými zařízeními pražskými i mimopražskými

MUDr. Jan Kryštůfek držitel licence vedoucího lékaře - primáře zkušený chirurg s atestací II. stupně člen SAS (Sdružení ambulantních specialistů,o...

Umístění: Poliklinika Mazurská

Byla jsem velice zklamaná paternalistickým, ponižujicím, devalvujícím chování lékaře. Pan doktor velmi bagatelizoval a zesměšňoval problém mého syna. Na moje dotazy reagoval slovy, " nebudu Vám nic vysvětlovat".

Umístění: Poliklinika Mazurská bolest v levém podžebří

Pan doktor mě přijal s akutní bolestí břicha s tím že jsem mu řekl že mě bolí levý nadbřišek a bolest vystřeluje do ramene, načež mě prohlédl a konstatoval že to bude žlučník, já nevím není pane doktore žlučník napravo? Ale on je lékař tak sem ho při tom nechal...., ono taky diskutujte s někým když je vám zle... Korunou všeho bylo, když mi v bolesti jakou jsem měl sdělil, že mi píchnou něco proti bolesti a mám se údajně dopravit sám na internu na bulovce, kde prý dodělají všechna ostatní vyšetření, žádná empatie vůči mé bolesti, žádný dotaz zdali chci sanitku, zkrátka jak roboti, jak doktor, tak sestra. Takže pana doktora nemohu doporučit.., sedí sem jeden citát: Vidím kolem sebe lidi, ale vůbec ne lidství.., ještě že takovíto lékaři nejsou všichni...Ps. pane doktore budte rád že sem relativní klidas a nebudu si stěžovat na lékařské komoře, protože tohle se opravdu jen tak nevidí. Uvědomte si že jste tímto chováním pro lidi strašně nebezpeční, neprodáváte párky v rohlíku, ale máte v rukou lidské zdraví.....

Umístění: Poliklinika Mazurská

Pan doktor mi léčil zlomenou ruku. Výsledek je takový, že špatně srostla a bylo nutné, aby mi ji jiný doktor opět zlomil a celá léčba začala znovu. Tohoto doktora velmi nedoporučuji.

Pan doktor neposlouchá co mu říkáte, píše do zprávy nepravdy a výmysly, právě proto, že vás neposlouchá a již předem ví, co vám je.
Po rentgenu vám řekne, abyste šla na ortopedii, že věděl,....
Pan doktor je sběratelem všech možných diplomů a funkcí, ale pacienti ať jdou jinam. Bylo to setkání s nejslabším lékařem za celý můj život. Pana doktora nedoporučuji nikomu. Ještě jednou, nedoporučuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor i sestřička mám velmi příjemný pocit oba odborníci na svém místě děkuji Klimeš

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, p. doktor vše vysvětlí. Je ochotný a milý. Sestřička naprosto perfektní. Oba mají slušné, profesionální chování.

Profesionální přístup a rychlé jednání mě mile překvapilo. Po telefonické dohodě se sestřičkou jsem ještě tentýž den byla objednána na odstranění bolestivého atheromu. před zákrokem mi bylo vše vysvětleno. Samotný zákrok probíhal na vysoké úrovni. Pan doktor i sestřička se mnou celou dobu komunikovali a upozorňovali předem na každý krok, při kterém bych mohla cítit bolest. Za pár minut bylo hotovo. Ještě mě čeká pár kontrol, jestli se to uzdravuje jak má. S takovou péčí jsem maximálně spokojená a panu doktorovi i sestřičce velice děkuji! Š.K.

Pan doktor je opravdu výborný a sestřička také výborná :) Oba jsou ohromně milý a dokáží pomoc. Byla jsem u pana doktora na řezání pihy. Pan doktor mi šikovně pihu odstranil. Sestřička je vždy milá a plná úsměvu. Určitě oba dva doporučuji a nelituji, že jsem šla zrovna k panu doktoru s jeho milou sestřičkou! Dávám nejvíc hvězdiček kolik jde a moc Vám děkuji :)))

Velmi mi pomohl

Všeobecná chirurgie pro děti

Běžný termín

Umístění: Poliklinika Mazurská bolest v levém podžebří

Umístění: Poliklinika Mazurská

Po rentgenu vám řekne, abyste šla na ortopedii, že věděl,....

Velmi mi pomohl

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti se zašíváním ušních lalůčků po nošení tzv. tunelů. Nevím, zda se tento zákrok dělá i na chirurgii, či jen na plastické chirurgii. Jednalo by se o díry cca 1,2cm a 0,8cm. Pokud byste s takovýmto zákrokem zkušenosti měli, jaká by odhadově byla cena?
    Děkuji mockrát za odpověď.
    S pozdravem,
    Žáková

Dobrý den,

doporučuji vyšetření na plastické chirurgii.

MUDr. Jan Kryštůfek

MUDr. Jan Kryštůfek