Běžný termín

Chirurgické konsiliární služby +5 Více

Lokální anestézie

Léčba křečových žil

Spolupráce s dermatohistopathologickou laboratoří

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

MUDr. Jan Kryštůfek
držitel licence vedoucího lékaře - primáře
zkušený chirurg s atestací II. stupně
člen SAS (Sdružení ambulant...

• dětská chirurgie
  • chirurgie

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Pan Doktor je moc hodný a paní sestřička také.K panu doktorovi chodím já dlouho.Prekvapl mě velice mile přístup pana doktor a sestřičky k dětem.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Tohoto lékaře nedoporučuji! Před několika lety jsem k tomuto lékaři šla v pátek jako poslední pacientka s obrovskou bolestí ruky s podezřením, že jde o zlomeninu. Po snímku konstatoval: "Myslím, že tam nic nevidím, " a poslal mě domů bez jakékoliv fixace. Doma jsem upadla do šoku a musela odjet na Bulovku, kde mi diagnostikovali zlomeninu malíčku. Díky tomu nemám prst chromý, ale do dneška mám v prstu menší sílu....
Tomuto "doktorovi" se opravdu vyhýbat obloukem!!

Umístění: Poliklinika Mazurská Zlomenina malíku na ruce

Pan Kryštůfek mi při zlomenině ruky po 14 dnech sundal sádru s pokynem rozhýbat (bez kontrolního snímku). V důsledku čehož došlo ke špatnému srůstu a omezení pohyblivosti. Při další návštěvě pouze konstatoval, že s tím nic udělat neumí a poslal mě na ortopedii. Informace ve zprávě jsou přímo v rozporu s tím co jsem mu popisoval. Nevím jestli neposlouchá nebo ví vše sám nejlépe, ale tomuto "odborníkovi" se pokud možno vyhněte.

Umístění: Poliklinika Mazurská

Byla jsem velice zklamaná paternalistickým, ponižujicím, devalvujícím chování lékaře. Pan doktor velmi bagatelizoval a zesměšňoval problém mého syna. Na moje dotazy reagoval slovy, " nebudu Vám nic vysvětlovat".

Umístění: Poliklinika Mazurská bolest v levém podžebří

Pan doktor mě přijal s akutní bolestí břicha s tím že jsem mu řekl že mě bolí levý nadbřišek a bolest vystřeluje do ramene, načež mě prohlédl a konstatoval že to bude žlučník, já nevím není pane doktore žlučník napravo? Ale on je lékař tak sem ho při tom nechal...., ono taky diskutujte s někým když je vám zle... Korunou všeho bylo, když mi v bolesti jakou jsem měl sdělil, že mi píchnou něco proti bolesti a mám se údajně dopravit sám na internu na bulovce, kde prý dodělají všechna ostatní vyšetření, žádná empatie vůči mé bolesti, žádný dotaz zdali chci sanitku, zkrátka jak roboti, jak doktor, tak sestra. Takže pana doktora nemohu doporučit.., sedí sem jeden citát: Vidím kolem sebe lidi, ale vůbec ne lidství.., ještě že takovíto lékaři nejsou všichni...Ps. pane doktore budte rád že sem relativní klidas a nebudu si stěžovat na lékařské komoře, protože tohle se opravdu jen tak nevidí. Uvědomte si že jste tímto chováním pro lidi strašně nebezpeční, neprodáváte párky v rohlíku, ale máte v rukou lidské zdraví.....

Umístění: Poliklinika Mazurská

Pan doktor mi léčil zlomenou ruku. Výsledek je takový, že špatně srostla a bylo nutné, aby mi ji jiný doktor opět zlomil a celá léčba začala znovu. Tohoto doktora velmi nedoporučuji.

Pan doktor neposlouchá co mu říkáte, píše do zprávy nepravdy a výmysly, právě proto, že vás neposlouchá a již předem ví, co vám je.
Po rentgenu vám řekne, abyste šla na ortopedii, že věděl,....
Pan doktor je sběratelem všech možných diplomů a funkcí, ale pacienti ať jdou jinam. Bylo to setkání s nejslabším lékařem za celý můj život. Pana doktora nedoporučuji nikomu. Ještě jednou, nedoporučuji !!!

Skvělý přístup i komunikace, všechny zákroky bez problémů, stehy by mne udržely i zavěšenou za hák :-D

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor i sestřička mám velmi příjemný pocit oba odborníci na svém místě děkuji Klimeš

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, p. doktor vše vysvětlí. Je ochotný a milý. Sestřička naprosto perfektní. Oba mají slušné, profesionální chování.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

ráda bych se zeptala, zda máte zkušenosti se zašíváním ušních lalůčků po nošení tzv. tunelů. Nevím, zda se tento zákrok dělá i na chirurgii, či jen na plastické chirurgii. Jednalo by se o díry cca 1,2cm a 0,8cm. Pokud byste s takovýmto zákrokem zkušenosti měli, jaká by odhadově byla cena?
Děkuji mockrát za odpověď.
S pozdravem,
Žáková

doporučuji vyšetření na plastické chirurgii.