HOSTINSKÉHO 1536/7, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je moje zlatíčko!!!
Vždy mi pomohla od všech nemoci a bolestí ať už fyzických nebo psychických.
Je úžasná a dělá všechno proto aby byli pacienti spokojený.
Takový přístup a pochopení se dnes těžko hledá.
Sestřička je také úžasný prostě jsou to moje zlaté holky.
Děkuji Tereza Diallo Kovářová

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je nejlepší všeobecný lékař, jakého si můžete představit, vždy vše vysvětlí, vždy je milá a mnohokrát v životě mi pomohla!! Jen doporučuji!!

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá !!!
Vždycky si najde i ve svém nabitém programu čas a vše hezky vysvětlí.
Je to snad první doktorka u které nemám strach se na cokoliv zeptat a nepřipadám si, že obtěžuji.
Paní doktorka je velmi příjemná, milá a co mě hodně překvapilo, tak reaguje velmi rychle na e-maily. Snaží se vždy pomoci a vždy vše vysvětlit.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná, doporučila mi ji moje dětská lékařka a musím říct, že rozhodně nelituji. Paní doktorka, ale i sestřička, jsou úžasné osoby, které vyslechnou, pomohou a dodají člověku pocit, že všechno bude dobré. Paní doktorka je neustále na příjmu a reaguje okamžitě na danou situaci. Jsem za ní velice vděčná :)

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je Andel. Jsem moc rada, že jsem ji potkala, je to výjimečná zena i lékařka, dokáže naslouchat, snaží se porozumět starostem pacientů, vše vysvětlí, doporučí, pomůže, nic není problém. Moc rádi k ní chodíme a máme k ní absolutní důvěru.

Najlepšia pani doktorka na svete! Suhlasim so všetkymi pozitivnými komentarmi a možem len doporučit! ;) Prvy doktor, ktory naozaj lieči a ku ktorému chodim rada.

Moc milá a velmi profesionální paní doktorka, vše pečlivě vysvětlí, je pacientům k dispozici přes telefon i mimo ordinační hodiny, bez problému vás pošle ke specialistovi (narozdíl od mnohých jiných). Výborná léčba a osobní přístup ke každému pacientovi. Pochopí bolesti staříků stejně jako rozevlátost puberťáků- někdy si říkám, že jsem u psychologa. Dík.

Nemohu než chválit. Paní doktorka má u mne všechna plus, léčím se u ní s chronickou migrénou, je velmi empatická, ale upřímná. Je snad jediný doktor, ze kterého nemám pocit, že žije jen reklamou a propagací firem a zaručených metod léčby. Naopak. Naslouchá a je nakloněná přáním pacienta, vždy se snaží najít víc možností léčby. Je skvělá.

X

PANI doktorka JAKSICOVA-JE SKUTECNY PROFESIONAL!Profesionalni a cloveceske chovani k paciantu.Nikdy ne pripomene cloveku ze ma zaplatit 30kc,jak nektere lekari,ne stihnes prijit do ordinaci ihned te pripominaji ze musis zaplatit poplatek a ni ne vyslechnou vas problem se zdravim:-((pani doktorka Jaksicova HLAVNE NEMA ROZDIL mezi lidma,bud jsi CIZINEC nebo CECH!Coz jsem hodne tady zazila od lekaru,bohuzel....(
Ke vsechnim chova peclive!Chodim k pani doktorce celou rodinou.Proto na 1000000% doporucuji!!!

Úžasná paní doktorka! Moc příjemná. Rádo se k ní chodí, když Vás vítá s úsměvem. Vše pečlivě vysvětlí. Kéž by byli takový všichni doktoři, kteří pracují pro radost a s péčí. Měli by se od ní učit. Opravdu doporučuji!