Jakšičová Višnja, praktický lékař Praha

MUDr. Jakšičová Višnja

Praktický lékař

HOSTINSKÉHO 1536/7, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná, doporučila mi ji moje dětská lékařka a musím říct, že rozhodně nelituji. Paní doktorka, ale i sestřička, jsou úžasné osoby, které vyslechnou, pomohou a dodají člověku pocit, že všechno bude dobré. Paní doktorka je neustále na příjmu a reaguje okamžitě na danou situaci. Jsem za ní velice vděčná :)

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je Andel. Jsem moc rada, že jsem ji potkala, je to výjimečná zena i lékařka, dokáže naslouchat, snaží se porozumět starostem pacientů, vše vysvětlí, doporučí, pomůže, nic není problém. Moc rádi k ní chodíme a máme k ní absolutní důvěru.

Najlepšia pani doktorka na svete! Suhlasim so všetkymi pozitivnými komentarmi a možem len doporučit! ;) Prvy doktor, ktory naozaj lieči a ku ktorému chodim rada.

Moc milá a velmi profesionální paní doktorka, vše pečlivě vysvětlí, je pacientům k dispozici přes telefon i mimo ordinační hodiny, bez problému vás pošle ke specialistovi (narozdíl od mnohých jiných). Výborná léčba a osobní přístup ke každému pacientovi. Pochopí bolesti staříků stejně jako rozevlátost puberťáků- někdy si říkám, že jsem u psychologa. Dík.

Nemohu než chválit. Paní doktorka má u mne všechna plus, léčím se u ní s chronickou migrénou, je velmi empatická, ale upřímná. Je snad jediný doktor, ze kterého nemám pocit, že žije jen reklamou a propagací firem a zaručených metod léčby. Naopak. Naslouchá a je nakloněná přáním pacienta, vždy se snaží najít víc možností léčby. Je skvělá.

X

PANI doktorka JAKSICOVA-JE SKUTECNY PROFESIONAL!Profesionalni a cloveceske chovani k paciantu.Nikdy ne pripomene cloveku ze ma zaplatit 30kc,jak nektere lekari,ne stihnes prijit do ordinaci ihned te pripominaji ze musis zaplatit poplatek a ni ne vyslechnou vas problem se zdravim:-((pani doktorka Jaksicova HLAVNE NEMA ROZDIL mezi lidma,bud jsi CIZINEC nebo CECH!Coz jsem hodne tady zazila od lekaru,bohuzel....(
Ke vsechnim chova peclive!Chodim k pani doktorce celou rodinou.Proto na 1000000% doporucuji!!!

Úžasná paní doktorka! Moc příjemná. Rádo se k ní chodí, když Vás vítá s úsměvem. Vše pečlivě vysvětlí. Kéž by byli takový všichni doktoři, kteří pracují pro radost a s péčí. Měli by se od ní učit. Opravdu doporučuji!

Waldner musí být velmi zlý a závistivý člověk, který napsal úplně přesný opak toho, co je pravda, paní doktorka právě naopak nikdy nic zaplatit nechce, rozhodně nečeká až co z vás bude mít, je tak moc hodná až toho lidé zneužívají, je neskutečně ochotná a na dnešní dobu téměř pohádková, vždy ve všem pomůže a poradí a vždy vyjde vstříc! Neschopenku vystaví vždy v pořádku a bez problémů!

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy potkala. Vždycky vše pečlivě vysvětlí o průběhu a původu nemoci, výběru a dávkování léků i domácích prostředků léčby. Pečlivě vybírá i specialisty, ke kterým vás pošle a můžete si tak být jisti, že se zase dostanete k těm nejlepším. Diagnostikovala mi během prvních několika návštěv nemoc, kterou má předešlá lékařka roky ignorovala. Od té doby se o mě pečlivě stará.
Navíc je velice milá, udělá si na vás čas. Zvedá telefon, dá číslo i na mobil (přímo pobízí abyste zavolali i o víkendu a nechodili na pohotovost, kde vás neznají). Výsledky vyšetření posílá i mailem.
Velké díky a můj obdiv. Jen málo lékařů se chová k pacientům tak skvěle jako ona.

Paní doktorka je skvělá!!! Trvale užívám léky na ředění krve,po návratu z nemocnice, kde se dlouho nemohli trefit na správnou hladinu léků, vše propočítala a během několika dnů jsem byla správně "naředěná" Skvělá práce! Je milá, ochotná, vždy Vás vyslechne, poradí a podpoří. Kéž by byl takový každý lékař. Je radost chodit k paní doktorce do ordinace! Paní doktorko:DĚKUJI :-)