Adresa

HOSTINSKÉHO 1536/7, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorka je Andel. Jsem moc rada, že jsem ji potkala, je to výjimečná zena i lékařka, dokáže naslouchat, snaží se porozumět starostem pacientů, vše vysvětlí, doporučí, pomůže, nic není problém. Moc rádi k ní chodíme a máme k ní absolutní důvěru.


I
Ověřeny pacient

Najlepšia pani doktorka na svete! Suhlasim so všetkymi pozitivnými komentarmi a možem len doporučit! ;) Prvy doktor, ktory naozaj lieči a ku ktorému chodim rada.


Ověřeny pacient

Moc milá a velmi profesionální paní doktorka, vše pečlivě vysvětlí, je pacientům k dispozici přes telefon i mimo ordinační hodiny, bez problému vás pošle ke specialistovi (narozdíl od mnohých jiných). Výborná léčba a osobní přístup ke každému pacientovi. Pochopí bolesti staříků stejně jako rozevlátost puberťáků- někdy si říkám, že jsem u psychologa. Dík.


L
Ověřeny pacient

Nemohu než chválit. Paní doktorka má u mne všechna plus, léčím se u ní s chronickou migrénou, je velmi empatická, ale upřímná. Je snad jediný doktor, ze kterého nemám pocit, že žije jen reklamou a propagací firem a zaručených metod léčby. Naopak. Naslouchá a je nakloněná přáním pacienta, vždy se snaží najít víc možností léčby. Je skvělá.


X
Ověřeny pacient

PANI doktorka JAKSICOVA-JE SKUTECNY PROFESIONAL!Profesionalni a cloveceske chovani k paciantu.Nikdy ne pripomene cloveku ze ma zaplatit 30kc,jak nektere lekari,ne stihnes prijit do ordinaci ihned te pripominaji ze musis zaplatit poplatek a ni ne vyslechnou vas problem se zdravim:-((pani doktorka Jaksicova HLAVNE NEMA ROZDIL mezi lidma,bud jsi CIZINEC nebo CECH!Coz jsem hodne tady zazila od lekaru,bohuzel....(
Ke vsechnim chova peclive!Chodim k pani doktorce celou rodinou.Proto na 1000000% doporucuji!!!


S
Ověřeny pacient

Úžasná paní doktorka! Moc příjemná. Rádo se k ní chodí, když Vás vítá s úsměvem. Vše pečlivě vysvětlí. Kéž by byli takový všichni doktoři, kteří pracují pro radost a s péčí. Měli by se od ní učit. Opravdu doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Waldner musí být velmi zlý a závistivý člověk, který napsal úplně přesný opak toho, co je pravda, paní doktorka právě naopak nikdy nic zaplatit nechce, rozhodně nečeká až co z vás bude mít, je tak moc hodná až toho lidé zneužívají, je neskutečně ochotná a na dnešní dobu téměř pohádková, vždy ve všem pomůže a poradí a vždy vyjde vstříc! Neschopenku vystaví vždy v pořádku a bez problémů!


H
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy potkala. Vždycky vše pečlivě vysvětlí o průběhu a původu nemoci, výběru a dávkování léků i domácích prostředků léčby. Pečlivě vybírá i specialisty, ke kterým vás pošle a můžete si tak být jisti, že se zase dostanete k těm nejlepším. Diagnostikovala mi během prvních několika návštěv nemoc, kterou má předešlá lékařka roky ignorovala. Od té doby se o mě pečlivě stará.
Navíc je velice milá, udělá si na vás čas. Zvedá telefon, dá číslo i na mobil (přímo pobízí abyste zavolali i o víkendu a nechodili na pohotovost, kde vás neznají). Výsledky vyšetření posílá i mailem.
Velké díky a můj obdiv. Jen málo lékařů se chová k pacientům tak skvěle jako ona.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá!!! Trvale užívám léky na ředění krve,po návratu z nemocnice, kde se dlouho nemohli trefit na správnou hladinu léků, vše propočítala a během několika dnů jsem byla správně "naředěná" Skvělá práce! Je milá, ochotná, vždy Vás vyslechne, poradí a podpoří. Kéž by byl takový každý lékař. Je radost chodit k paní doktorce do ordinace! Paní doktorko:DĚKUJI :-)


K
Ověřeny pacient

Jsem už 70ti letá babča, která k paní doktorce chodila hlavně s velmi nemocným manželem. Za svůj život jsem nepoznala lepšího lékaře, než je tato paní doktorka. A že se nám jich na obvodě za 40 let našeho bydlení v Košířích vystřídalo opravdu hodně. Moc nás mrzí, že paní doktorka náš obvod opustila a od ledna 2013 je pro nás velmi daleko ve Stodůlkách. Paní doktorka se každému věnuje jak odborně, tak lidsky. Ten pan Waldner je ze všech těchto příspěvků jediný, který si na ni stěžuje. Asi by se měl zamyslet sám nad sebou a ne osočovat ostatní ze spyknutí. Je mi ho líto, ale hlavně je mi líto, že my jsme přišli o tak báječnou lékařku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti