Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorka Otavová je velmi milá a vždy mě skvěle ošetřila. Svědomitě o můj chrup pečuje. Hlídá, abych chodila na pravidelné prohlídky.

Umístění: Olšanská poliklinika Bolest zubu

Chodím normálně k Lucii Otavove, dcere paní doktorky. Paní doktorku Ivanu bohužel nemohu doporučit, do ordinaci jsem přišla s akutní bolesti zubu, paní doktorka mi zub zrentgenovala prohlédla a řekla, ze tam nemůže najít nic, kvůli čemu by mě měl zub bolet. Dále mi vynadala, ze jsem změnila zubního doktora, a ze nemůže vedet, jak mi někdo opravil ten předchozí zub a ať jdu domu a počkám přes víkend, co se bude dít s akutní bolesti zubu.

Umístění: Olšanská poliklinika Stomatologické ošetření

Paní doktorka je skutečně odborník na slovo vzatý, odvádí perfektní práci, pakliže pacient chce, zcela bezbolestně. Ordinace vybavená na špičkové úrovni. Velmi chválím a ráda navštěvuji. A. Šenková

zbavila me strachu ze zubare - je trpelivá - nechodila jsem 15 let k zubari-vsude mi jenom nadavali že jsem hysterická ...natekla mi pulka hlavy,presto jsem to vzdycky nejak pretrpela s bolestí ,že nechápu doted,proc jsem radsi nevydrzela bolest vrtacky.Kdyz jsem otehotnela podruhe ,tak me v 6 mesici tak chytli zuby,ze jsem 2 mesice jedla brufen a potom nejlepsi lek valetol a saridon na zuby kazdy 4 hod.uz jsem ani nejedla a na chodbě po nekolika nevyspalích nocích se mi zamotala hlava z bolesti.Paní doktorka mi vyvrtala stolicku s dírou vycistila kanalky ,dala mi umrtvovaci vložku ...sice me to jeste nekolik hodin bolelo cca 4 dny odeznivalo,protoze jsem mela opravdu velke bolesti nekolik let ...ale dnes k jinemu zubari nejdu

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Ovšem při delší léčbě mě nikdy neinformovala o ceně zákroku předem a ceníky vyvěšené nikde nemají. Jsem si vědomá, že zubař není levná záležitost, ale připadala jsem si vždycky jako blb když jsem běžela s tupým výrazem do bankomatu nebo domů pro hotovost.

Muzu jen doporucit! Cela nase rodina k ni chodi x let a vzdy perfektne odvedena prace. Ano, sestricka je trosku raznejsi ale myslim, ze to neni nic extremniho... Jeji dcera je taky svá, ale je dobra! Uz jsem i u ni parkrat byl a dobry! :-)

Perfektní zubní ordinace - šel jsem k zubaři po 15 letech a byl jsem mile překvapen (víte jak jsou zubaři nadšení, když na to roky kašlete a pak přijdete s prosíkem, pusou plnou kazů a jiných problémů). Po třech návštěvách jsem odcházel s opravenými zuby (trhání osmičky nahoře a odvrtání zkažené šestky dole - následné umrtvení vložkou a pak čistění kanálků + plomba). Za půl roku z radostí půjdu na preventivní prohlídku. Neúčtuje nesmyslné částky za každou návštěvu a úkon, ale nabídne a doporučí pacientovi si připlatit, když to považuje jako moudrou investici.

Nejlepší ordinace. Skvělý přístup a profesionální péče. Můžu jen doporučit.

Pěkně vybavená ordinace, docela příjemné vystupování paní zubařky absolutně odráží pravý opak reality, kterým je práce paní zubařky, neochota jakékoliv odmluvy a velmi špatné služby zubních laborantek. Má zkušenost: Nechala jsme si udělat korunky na horní zuby, po otiscích jsem na ně čekala dva měsíce. Co, ale následovalo se snad nestává ani v tom nejhorším snu! Zuby, které mi vytvořili v laboratoři, vypadali jak veverčí! byli o dost delší než mé vlastní a taky pěkně kulaté, o nažloutlé barvě nemluvě. Když sem žádala o změnu, nebo nápravu, tak mi v laboratoři řekli, že přesně takové byli i moje zuby. Při opakovaných stížnostech u paní Otavové, nejenže mi byli zabaveny právě ony zuby ale i 12 tisíc,které jsem za ně dala!
Jediné co prý můžu dělat bylo stěžovat si na stomatologickou komoru, kde ale právě ona Paní zubařka Otavová sedí. ??!! kde máme v tomhle státě zastání to opravdu nevím !!!??
Už nikdy více. Nikomu bych proto paní zubařku nedoporučovala.

K MUDr. Ivaně Otavové chodím již od základní školy, a rozhodně bych neměnila za nic na světě. Dokázala mě totiž svým vlídným a laskavým přístupem zbavit strachu ze zubaře, který jsem do té doby měla. Takže tuto lékařku všem vřele doporučuji.