Pondělí 8,30 - 14,30
Úterý 8,30 - 14,00 / pacienti na objednání 14,00 - 17,00
Středa 10,00 - 16,30
Čtvrtek 12,00 - 18,00 / pacien...

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Dnes jsem paní doktorku navštívil poprvé, a jako opravdový chlap jsem měl nahnáno .
Jak moc jsem byl překvapen přístupem, snad nedovedu ani popsat. A jestli mě to někdy bolelo tak opravdu néé dnes. Jen doporučuji .

Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem vždy panickou hruzu ze zubařu a pani doktorka i se setřičkou mě svým přístupem strachu zbavily. Mají velmi citlivý přistup.

Je nejlepší doktorka mám jí 23 let a nikdy bych jí nevyměnila za jinou.Je příjemná vstřícná a simpatická.

Paní doktorka má velmi dobrý přístup, je milá, vstřícná, schopná a také rychlá. Jsem spokojena.

Vyborna, ochotna, dela kvalitni praci.

Když jsem začala k paní doktorce Lubasové chodit na ošetření před několika lety, byla jsem nadšená. Velice příjemná lékařka i prima sestřička. Strach, který jsem pociťovala před ošetřením v čekárně mne ihned opustil, jakmile jsem vešla do ordinace. Vlídné slovo a úsměv dělají hodně. Většinou mě zákroky na zubech nebolely, třebaže byly prováděny bez znecitlivění injekcí.Anestezie mi byla bez problému nabízena, odmítla jsem.Paní doktorka opravovala zuby téměř bezbolestně a plomby byly velmi levné. Na prevenci a ošetření zubů jsem docházela v průměru za 1/2 až 3/4 roku. ALE - všechny plomby několikrát vypadly.Byly vždy nějak předělány, nebo jen doplněny trochou výplně. Ačkoli jsem doma na zubech zjistila nějaký ten kázek, většinou jsem byla ujištěna, že to kaz není.Prohlídky zubů se mi zdály trochu ledabylé, vše bylo hotovo v cukuletu. Začalo mi být divné, že zoubky začaly pobolívat. Přesto nebyl za x let udělán jediný rentgenový snímek, třebaže některé zuby bolely na skus.Jednou se řeklo že na určitém zubu bude korunka, poté zase že ne, pak že ano, že se uvidí. S těžkým srdcem jsem se odhodlala objednat k jinému lékaři, byl udělán panoramatický snímek a ejhle! 1 zub se bude trhat, nic už se nedá s ním udělat. Ani plomba, ani korunka. A jinak 6 kazů. Bohužel, loučím se nerada, ale jsem přesvědčena, že dělám pro své zuby to nejlepší, co mohu. A co se ještě vyvrbí dál to se ukáže. Určitě ještě nejaký zádrhel bude.

Všechny zdravím,
k paní doktorce jsem se dostala přes svojí maminku a dotáhla tam samozřejmě i celou naší rodinu. Já i manžel jsme s paní doktorkou nadšení a spokojení. Je to zubař na svém místě. :-) Pochvalu zaslouží, samozřejmě, i sestřička a proto oběma přeji hodně štěstí v dalším profesních i osobních věcech.

Bezvadná, od té doby co k ní chodím jsem se přestala bát zubaře. Vynikající - slabé slovo, velmi citlivý přístup i k dětem.Skutečný profesionál, lepšího zubaře jsem nepoznala.Vřele doporučuji. Majka

Paní doktorka mi byla doporučena mou známou jako NEJ a musím s ní souhlasit. Navštěvuji její ordinaci už několik let a věřím, že tomu tak ještě nějaký čas bude.

K paní doktorce chodím už léta bez obav a strachu já a hlavně i mé tři děti. Je to prima, když vás vítá lékařka s úsměvem a na práci kterou odvádí je vidět a cítit :-) že ji baví a že ji rozumí. Pochvala patří i sestřičce. Vřele doporučuji.