Praktický lékař pro dospělé
Hostinského 1536, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku nedoporučuji. Není pečlivá, např. o vyšetření v laboratoři a u jiných lékařů jsem si musel sám říkat, paní doktorka nikdy žádné řešení nenavrhla - pouze to, že potřebuji odpočinek a jiné rady, kvůli kterým jsem nemusel vážit cestu k lékaři a které jsem už ze selského rozumu sám v životě praktikoval. Nedokázala mi pomoci, proto jsem se rozhodl praktického lékaře změnit. Můj nynější lékař nad postupy a názory paní doktorky kroutil hlavou. Sám mě po první návštěvě došetřil, zjistil, z čeho moje problémy plynou, nasadil léčbu, kterou mé dlouhodobé problémy vyřešil.

K paní doktorce chodím již přes 25 let a za tu dobu se stala naší rodinnou lékařkou . Je to profesionálka a málokterý lékař je tak pečlivý a vstřícný. Vždy se zajímá i o psychiku a prostředí pacienta ve kterém žije aby mohla po zralé úvaze určit nejen diagnozu ale především i její příčinu a v neposlední řadě prevenci. Děkuji že jsem měla v životě štěstí tuto ženu potkat a být v její péči. Oba plnoletí synové již k ní jako k praktikovy přešli a nejmladší syn až dospěje tak automaticky také.Ona má své povolání jako poslání a její pečlivost je vyjímečná vzhledem k tomu , že si prožila své a život se s ní nemazlil .

Paní doktorka je velmi příjemná, vždy poradí, vstřícná. Návštěva u ní není neosobní. Zbytečně nic nepředepisuje a nedoluje do někoho prášky jen tak pro nic za nic.VELKÁ SPOKOJENOST!!!

Paní doktorka je super,pečlivá napíše vždy odborné vyš nic nezanedbá a většinou se snaží podpořit i psychicky.Milá a příjemná.

Musím souhlasit s názory kladnými i zápornými. Doba, kterou strávíte v čekárně, je opravdu neúnosná! Přitom nikdy není čekárna tak přecpaná, opravdu mě rozčilují pauzy paní doktorky mezi jednotlivými pacienty. Pokud jste u paní doktorky čekali "jen" 2 hod, jste šťastný člověk, protože to se mě stalo pouze minimálně. Na druhou stranu je paní doktorka velmi milá a snaží se pacientovi vyjít vstříc. Zatím jsem naštěstí neměla žádné komplikace a problémy s rozpoznáním nějaké choroby, jak tady někteří z Vás píšou, proto u ní zůstávám i nadále.

MuDr. Fišerová je jedna z nejpříjemnějších a všímavých doktorů se kterým jsem se kdy setkala, vřele doporučuji, nic nezanedbá.

Dibrý den,
to jsou tedy názory. Já jsem sice u paní doktorky teprve rok a dostala jsem na ní doporočuní. Myslím si, že má oproti spoustě jiným lékařům moc dobrý přístup k pacientům, necítím se u paní doktorky, jako bych s něčím otravovala, věnuje se pacientům pečlivě a to že posílá pacienty hned k odborníkům je jedině dobře, dřív se tak příjde, na to co pacientovi je, ona jakožto praktik toho moc bez vyšetřovacích přístrojů nezjistí, nemyslíte. Taky by vás mohla léčit na něco co nemáte a po několika měsících vás poslat na vyšetření a to by mohlo být i pozdě.
No a navíc každý má právo volby i lékaře.
Tož přeji všem mnoho zdraví a paní doktorce hodně nervů.

Paní doktorka Fišerová není snad ani doktorka!!!Apsolutně neumí léčit,diagnozy ty ona nezná,nevím co ona dělala ve škole-zřejmně neustále drbala s ostatními mediky,protože to je tak jediné,co ona umí!!!
Když člověk onemocní má horečky,bolesti v krku no prostě anginu jako hrom a pak k ní jde a paní doktorka jen řekne:"Tak co Vám mám na to předepsat???" "Kupte si něco v lékárně a pijte čaj s medem"???
Když má neustále problémy s kašlem a nedá ani žádanku na vyšetření,což je její povinnost a jen řekne :"Kupte si průduškoví čaj!"Následující den zjistím u paní doktorky na alergologii ke které jsem musela,že mám Průduškové astma???Tak sakra co je to za doktorku???Všechny co znám a k paní doktorce Fišerové chodí,tak jsem nikdy neslyšela,že by s ní byl spokojený!!!A že jich je dost!!!Může být ještě ráda,že na ní nebyla podána žaloba na lékařské komoře!!!
Na drbání a tahat z Vás moudra,na to je paní doktorka expertka,to že jí v čekárně hraje rádio,je jejím jediným kladem co tam je...Nikdy jsem nezažila čekat u doktora x hodin,když v čekárně má 3 lidi a ordinaci nikoho,zřejmně společně se sestřičkou popíjejí kafíčko a radí se,co řeknou dalšímu pacientovi!!!!
Takže radím,najděte si jiného doktora a pryč od ní!!!!!

Vážení,
dostala se mi náhodou odkaz na tuto stránku.
Ráda bych dodala k paní doktorce následující: je to člověk, jako každý z nás. Nemyslíte, jistě má řadu svých problémů a starostí a možná větších, než vy sami dohromady?
Já osobně, když jsem měla řadu svých osobních problémů, vyslechla mě a psychicky podpořila - není toto náhodou rada nad zlato, místo preparátů, atd.
Já, kdybych byla lékařkou a při dnešní nátuře lidí - však jsem se Vaše názory přečetla, bála bych se sama diagnistikovat nějakou nemoc, než bych měla potvrzení od jiného specialisty.Ulinčovali byste mě. Udivují mne lidé, kteří si myslí, že když čekají někde 2 h - že je to příliš času, až jednou budete v důchodovém věku, nebude doslýchat, a budete se těžko vyjadřovat, bude dobré, když na Vás lékař bude tlačit, abyste se rychle vymáčkl co Vám je? Kde máte úctu k lékaři???
K paní doktorce chodím již dobrých 10 let, jsem s ní plně spokojená a vždy vyjde vstříc, nic neuspěchá a snaží Vám i čekárnu vyslepšit, abyste měli příjemné zázemí. Kde jste v jiné ordicnaci slyšeli třeba rádio???
S přáním lepším dne a s úsměvem
jitka Bilaniuková