Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi pečlivý, šikovný a vše je bezbolestné, což je pro pro většinu z nás u zubaře velmi důležité :) Vše mi vysvětlil a doporučil, co bych měla absolvovat - nenucenou formou. Moc doporučuji!

U Lékárny 316, Praha 1, Odolena Voda
Zubní Z3 Centrum s.r.o. (mapa)

Běžný termín

2011 - Ukrajinská lékařská akademie zubního lékařství. Získal úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa) 2...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • zubní kaz

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy pečlive odvedená práce! Panu doktorovi moc děkuji. Nemohla jsem si vybrat lépe!Jsem spokojená!
Vřele doporučuji !

Běžný termín