MUDr.

Zubař

Kontaktní informace

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi pečlivý, šikovný a vše je bezbolestné, což je pro pro většinu z nás u zubaře velmi důležité :) Vše mi vysvětlil a doporučil, co bych měla absolvovat - nenucenou formou. Moc doporučuji!

• Zkušenosti a dovednosti

• 2011 - Ukrajinská lékařská akademie zubního lékařství. Získal úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa)
      2011-2014 - Praxe v soukromí zubní ordinaci na pozici zubního lékaře
      2015 - Osvědčení o uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikace v magisterském studijním programu Zubní lékařství, studijní obor Zubní lékařství (Univerzita Karlova v Praze, 1. lékařská fakulta)
      2015 - Úspěšné absolvování teoretické písemné části aprobační zkoušky Ministerstva zdravotnictví České republiky; Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky"

• zubní lékař - stomatolog

Zubní Z3 Centrum s.r.o.

U Lékárny 316, Praha 1, 25070 Odolena Voda, středočeský

Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

• L

Vždy pečlive odvedená práce! Panu doktorovi moc děkuji. Nemohla jsem si vybrat lépe!Jsem spokojená!
      Vřele doporučuji !