Stomatologická ordinace
Sládkovičova 1236, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace

Pani doktorka je opravdový odborník. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni. Objednací termíny má krátké a maximální doba čekání je 15 minut. Za injekce a obyčejný plomby si neúčtuje nic. Vždy nám oznámí jaké jsou možnosti za jaké peníze. Přístup sestry je také velice lidský.

Umístění: Stomatologická ordinace

Bohužel jsem byla s ošetřeními velmi nespokojená. Plomby jsou odfláknuté, většinou pod nimi zůstal i kaz, přišla jsem zbytečně o zub, nezaplněný jeden kanálek atp. Paní doktorce je její práce očividně jedno. Nyní jsem přestoupila jinam - je to sice dražší, ale úplně jiný přístup k pacientovi.

U paní doktorky jsem skončila poté, co mě odmítla ošetřit dokud se nepodrobím vyšetření jakéhosi zubního hygienika s vyšším odborným vzděláním za zhruba 800Kč. To jsem odmítla s tím, že je to její povinnost v rámci zdravotního pojištění a tudíž nebudu platit tolik peněz, kterých mám jako student nedostatek, za nadbytečnou návštěvu hygienika. Našla jsem si jiného doktora, se kterým jsem velmi spokojená a můj současný zubař musel po paní doktorce opravit několik plomb, pod kterými nechala část kazu.

Chodíme celá rodina k paní doktorce již 10 let a jsme velmi spokojení. Paní doktorka je hodná a milá a každý problém, se kterým jsme přišli, vyřešila bezvadně, narozdíl od nepříjemných zkušeností s předešlými lékaři. Můžeme ji všem doporučit.

Osobně jsem u paní doktorky skončil. Zprvu bylo vše v pořádku, dobrý přístup i péče. Bohužel v poslední době to dopadlo špatně. Při nuvštěvě s kusem odlomeného zubu (nic nebolelo) doporučila trhání zubu. S tím ale i odvrtala kus dásně a poslala domu bez ničeho. Nějak se mi to nezdálo, tak sem musel na pohotovost, tam do mě narvali antibiotika a poslali na výměnu drenů cca týden. O tom jak sem pil nebo jedl radši pomlčím. No dostal jsem se až na karlák na stomatochirurgii, kde se na mne hned přišlo podívat půl oddělení, jako učebnicový příklad. Tam odstranili zbytek zubu a nechalo se to zahojit. Přes řeči paní doktorky, že to doroste, nic nedorostlo a to už mě na to na karláku připravovali, že tohle asi nedoroste. Nic méně, po tak kvalitním trhání byl od začátku narušen i další zdravý zub, který ma tak 50 procent na přežití prý zatím. Tak teď po půl roce opět se musím vrátit na karlák pro nějaké řešní. Zatím to prý vypadá, že nejlepší bude RTG, následné vyčištění rány a odstranění hnisu z okolí kosti, posouzení životnosti toho druhého zasaženého zubu a pak zkusit umělou kost implantovat jestli se uchytí. Teď již ale vše za peníze a v jiné cenové relaci a znova podstoupit operativní zakroky. Ale ani to není vše, po té co jsem raději přešel jinam, tak po vstupní prohlídce a RTG to vypadá na špatně udělanou plombu a pod zubem veliký problém, takže to prý asi nepřežije další ;-(
Toť moje zkušenost. Rodiče kamaráda z práce také přešli jinam a zatím to prej zůstalo jen u oprav plomb po paní doktorce. No a nakonec mamka známé teď prý dopadla stejně jako já a to šla s bolestí zubu. Prý stejná díra a poslala jí jen domu. Počítam, že se sní srazím na karláku.

Paní doktorka je velmi šikovná a přístup je vynikající. Za umrtvení jsem neplatila a za obyčejnou plombu také ne, jen za lepší, která víc vydrží jsem si dobrovolně připlatila. Vše člověku vysvětlí a jsou opravdu moc hodní, takže vřele doporučuji.

K paní doktorce chodím již více než 15 let. Poslední dobou mám pocit, že její péče se zhoršuje a ceny neúměrně rostou. Nikdy se nedozvím, co mi se zubem bude dělat a nenabídne ani jinou, levnější variantu. Ceny za úkony, které provídá jsou zdaleka nejvyšší s jakými se setkávám. Bohužel, její "zásluhou" jsem také přišla o zub, který mi musel být nahrazem implentátem v ceně cca 40 000 Kč. Vzhledem k tomu, že zubařů je málo, tak jsem zatím nenašla odvahu přejít jinam, ale po svojí poslední návštěvě, kdy musela předělávat svoji špatnou práci a ještě jsem všechno musela zaplatitm, o tom vážně uvažuji.

U paní doktorky jsem se vždy setkala jen se vstřícným přístupem a na péči si nemohu stěžovat. Vždy pomohla nejen mě, ale i celé naší rodině. Mohu jen doporučit!

Spokojen velmi s přístupem

Zdá se mi, že paní doktorka se v poslední době chová spíš jako zlatokopka než lékařka. Ceny za úkony jsou nehorázné. Vadí mi, že neřekne dopředu s jakým materiálem bude pracovat, nezeptá se , jestli nechcete zvolit lacinější variantu, vstanete z křesla a sestra na vás vypálí sumu, že se málem skončíte v křesle znovu. Navíc mám pocit, že paní doktorka je pouze vykonavatelkou úkonů, které jí nadiktuje sestra. Ta se chová jako vystudovaná stomatoložka. Do všeho mluví a paní doktorka s ní málem konzultuje postupy léčby. Navíc při preventivní prohlídce se ani nenamáhá odstraňovat zubní kámen, rovnou vás pošle k zubnímu hygienikovi, což si musíte ovšem zaplatit (cca 650,-Kč)!!! Když jsem srovnávala platby s kolegy, kteří navštěvují jiné lékaře, platila jsem absolutně NEJVÍC!!! A nezáleží to na pojišťovně. Kromě toho mi vadí, že nikde v čekárně ani v ordinaci nenajdete ceník úkonů. Ten by měl být automaticky k nahlédnutí.