Helena Blatná, praktický lékař Praha

Španielova 1280/28, Praha
Ambulance

Názory

Umístění: Ambulance Jiný

Velmi pečlivá a vstřícná paní doktorka. Také dobře vysvětlí postup léčby. Má velmi fajn sestříčku:)

Umístění: Ambulance Jiný

Úžasná, milá, odborník na svém místě. Moc paní doktorce za vše děkuji. Jde vidět, že se paní doktorka pečlivě zajímá o každého pacienta. Velice pečlivá.

Umístění: jiné místo

Nejlepší lékařka, kterou jsem potkala. Velmi milá, pečlivá. Má zájem o pacienta celkově. Výborný diagnostik. Hodně se ptá na příznaky, aby přesně poznala, co mi je. Ordinace i čekárna je také příjemná.

Umístění: Ambulance

Z paní doktorky mám dobrý dojem. Je velice milá, vstřícná a důkladná. Prostředí čekárny je útulné a rodinné.

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a pečlivá.Avšak nejen paní doktorka,ale i její zdravotní sestřička. Čekárna je vzdušná a příjemná. Nemohla jsem si vybrat lépe.

Jsem nadmíru spokojena s přístupem paní doktorky. Je milá, starostlivá. Změnila sem doktorku kvůli bydlišti a nemohla sem vybrat lépe.

Výborná paní doktorka, vše opravdu pečlivě prohlédne, je vidět, že jí pacient zajímá. Navíc je velmi milá

Velice pečlivá doktorka, která se snaží nic nezanedbat. Podrobně vysvětlí vše co by měl pacient o své nemoci vědět.

Paní doktorka mi velmi vyhovuje. Když jsem u ní byla naposled ptala se na všechny možné příznaky, aby zjistila, co mi přesně je a co mi má napsat. Navíc je velmi hodná a milá. Po dloihé době se k doktorce i těším:)