Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Stomatologická ordinace
Těšnov 5/1163, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

K paní doktorce chodím již léta a jsem s ní naprosto spokojená. Má citlivý přístup pro někoho, kdo si z návštěv povinné socialistické zubařky odnesl doživotní trauma.Po odborné stránce je také velice dobrá, problém s člověkem probere a řádně vysvětlí, zákrok je navíc velice citlivý. Nyní k ní chodí i moje 2 letá dcera a velice oceňuji její přístup k zvyknutí zubního vyšetření. Sama jsem si ten socialistický teror zažila, tak jsem ráda, že paní doktorka má normální přístup a chce, aby byli její pacienti co nejvíce spokojeni a nebáli se chodit k zubaři.

Paní doktorka je velmi schopná. Akorát mne mrzí, kolik si toho na mne i manžela účtuje u pojišťovny, ikdyž mi jí to zaplatíme. :-(

Máme celá rodina paní doktorku velmi rádi. Z jejího lidského i profesionálního přístupu k pacientům by se měla řada kolegů poučit. Díky, paní doktorko.

Doporučuji, svědomitá lékařka, trpělivá. Mám ty nejlepší zkušenosti, výborný přístup. Chodím k ní já i táta, přestože jsme se oba už z místa jejího působiště přestěhovali v rámci Prahy jinam.

je tom to nejlepší, co mě mohlo potkat. po letech hledání jsem konečně našel dobrý ošetření. dík.

paní doktorku znám mnoho let a byla jsem vždy spokojena s jejím přístupem k pacientům i s kvatitou ošetření, včetně korunek a můstků.

Mohu doporučit, za všech okolností se snaží o lidský i profesionální přístup.

Rodinná zubařka s výbornou a laskavou péčí. Naprosto profesionální přístup.

preventivní prohlídka netrvá víc než 3 min

Krásně úhledně pospravuje zoubky, milá hodná šikovná chytrá zábavná laskavá opatrná.