Praktický lékař - stomatolog
Bašteckého 2457, Praha

Praktický lékař - stomatolog
V Úvalu 84, Praha 5, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Do ordinace chodím téměř 30let. Ošetření několika zubů(8)ú mi vydrželo více než 20 let. Vysoká profesionalita a příjemný, lidský přístup. Za celou dobu nedošlo k negativním zkušenostem. Spoléhám na to, že jednou, za dlouho, po MUDr. Šmikmátorové to převezme min. tak dobrý lékař, jako je ona sama. To nám všem přeji!!!

nemám s touto zubařkou moc dobrou zkušenost. Chodil jsem k ní před několika lety a veškeré opravy zubů jsem si musel nechat předělat. Našel jsem si jiného zubního lékáře a od té doby mám zuby v naprostém pořádku. Stejné to měla moje maminka.

Je velmi optimistická, práce ji baví a přistupuje k ní profesionálně.

K paní doktorce chodím již řadu let, a musím říct, že i rád. Práce ji baví, přistupuje k ní velice profesionálně a vždy s dobrou náladou. Doporučuji.

Pečlivá a starostlivá paní doktorka,neskutečně milá a hodná móóóóc hodná

Nejlepší zubní lékařka - chodím k ní už mnoho let - vždy pečlivá, usměvavá, nic nezanedbá. Kéž by takových bylo víc!

skvělý přístup, úžasný zubař

Měla jsem doslova trauma ze zubařů, dnes se díky této fantastické lékařce nebojím a chodíme k ní celá rodina. Práci dělá s radostí protože si u ní i zpívá
moc mi to pomáhá. Odbornost je na velmi vysoké úrovni. Díky.

Velmi příjemný profesionální přístup, příjemné prostředí, paní doktorka vždy vše vysvětlí, je pečlivá a zákroky od ní opravdu nebolí. Cenově sice možná dražší, ale za perfektní služby si ráda připlatím. Přestala jsem se bát zubaře :o)

je skvělá