Hana Ondrůjová, zubař Praha

MDDr. Hana Ondrůjová

Zubař

13 názorů

Uložit


Adresy (2)

U Nemocnice 2, Praha
Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Sokolovská 304, Praha
STOMAT, spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Hotovost, Kreditní karta
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: STOMAT, spol. s r.o. Zubní kontrola

U paní doktorky Hany Ondrůjové jsem spokojená. Vždy vše vysvětlí, je spontánní a velice příjemná.
Při práci je jemná a citlivá .Komunikuje a vysvětluje.
chodíme k ní rádi .) celá rodina.
Romana


Ověřeny pacient

Vždy upozorní na to co dělá, je velmi citlivá, pečlivá, jsem u ní zatím jen krátce, ale naprostá spokojenost. Všechny zákroky byly naprosto profesionální, nikdy se mi nestalo, že bych čekal, paní doktorka má dobře rozvržený časový harmonogram. Sestra s paní doktorkou jsou sehraný tým, vždy se zasmějem a vždy odcházím spokojený. Nikdy jsem si nemyslel, že budu chodit rád k zubařce. Děkuji za vše.


Ověřeny pacient

Pro člověka, který přijde k paní doktorce poprvé může být překvapivý její projev. Je spontánní, veselá, se specifickým smyslem pro humor. Kdo na to přistoupí, zjistí, že je to zároveň velmi laskavá, šikovná a precizní paní doktorka. Má skutečný zájem o pacienta. Dokáže vše dopředu vysvětlit a naplánovat do posledního detailu. Doplatky za příplatkové materiály má v rámci obvyklého cenového rozpětí na té spodní hranici. V oblasti stomatochirurgie spolupracuje s odborníky z okolí. Spolu se sestřičkou spolu se žádankou, připraví i rengten a vše ostatní, co stomatochirurg potřebuje. Se sestrou jsou sehraný tým. Paní doktorka je velmi pečlivá a snaží se zachránit co lze. Díky veselé a milé povaze paní doktorky i sestry se k zubaři již nebojím.


Ověřeny pacient

"Paní" je tak mlaďoučká, že možná slečna, v mých 74 letech, jsem se s tak šikovnou, příjemnou, lidskou, zubařkou nesetkala. Můžu vřele doporučit.


Ověřeny pacient

Paní doktorka primárně nebere dětské pacienty, ale, naštěstí, byla ochotná prohlédnout mé dva syny. Narozdíl od předchozí lékařky je rovnou poslala na RTG, díky čemuž rychle odhalila několik kazů a především mléčný zub, který blokoval cestu druhému zubu. Přes značně naplněný kalendář nám paní doktorka vyšla nesmírně vstříc a vzhledem k odjezdu do zahraničí byla ochotná vyspravit synovi zuby v šibeničním termínu. Její lidský přístup k dětem je skvělý, ruce nesmírně šikovné...v důsledku se můj syn nejspíš zbavil nejen kazů ale i obav ze zubařů. Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Jsem ráda, že jsme paní doktorku v Modřanech po nějaké době po odchodu ze Stomatu našli a jsme u ní zpět -jsem maximálně spokojená s přístupem, domluvou ohledně nákladů na ošetření a postupu spravení zubů jak u mne, tak u mých dcer. Vše pečlivě zvažuje a u práce přemýšlí. Výborná zubařka se kterou jsem velmi spokojená


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka (no, paní, je to velice mladá slečna mi přijde :D) je ta nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla. Projde s Vámi všechno, je prostě v pohodě :) kdo neví, je teď na poliklinice v Modřanech a ordinační hodiny má po-čt, v úterý je tam odpoledne až. Skvělá, skvělá :)


V
Ověřeny pacient

Dobry den presne tak souhlasim s nazorem ze je to nejlepsi zubni lekarka kterou jsem kdy mela bouzel neni jiz ve stomatu a nevim kde mddr ondrujovou najit nikam jinam nepujdu je mila vstricna bezbolestna nedam na ni dopustit hlavackova


S
Ověřeny pacient

Cetla jsem tu nejaky osklivy nazor z doby kdy pani doktorka delala ve stomatu. Ja jsem k ni taky chodila...
Je to zubarka s darem! Dar komunikace a sikovne pidiprsticky! Velmi casto na vas otoci rentgen a primo vam ukaze,co se deje a vzdy jen navrhne reseni,popr.varianty,ze kterych si chytry pacient vybere. Je citliva a nikoho nenuti ani k zakrokum hned...Vysvetlli a domluvi se... Proste radost posedet a nechat se planovane bezbolestne osetrit! A to vse dle planu - na cas presne!
Myslim si,ze jestli s ni ma kdokoli problem,pak jiste neni problemem pani doktorka,ktera je jednou z nejlepsich zubarech,ktere jsem doposud potkala a to i lidsky!


L
Ověřeny pacient

Kolegové i naši rodinní příslušníci jsou s paní doktorkou velmi spokojeni. Chválí si její přístup k člověku i pečlivost s jakou postupuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti