Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

Trhání zubů osmiček u paní doktorky nebolí. Ještě jsem se při tom zasmála. Paní doktorka je pečlivá.

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. standardní ošetření

Paní doktorka je moc příjemná dáma se kterou se dá mluvit narovinu a jako odborník je na svém místě a své práci dokonale rozumí.Navštěvuji ji léta a jsem velice spokojena.A žádná drahá ošetření nikomu nevnucuje a vždy navrhne více řešení,pokud je to možné.Zuzana A.

Chodím k této zubařce 15 let a nedokážu jí cokoli vytknout. Je perfektní, rpofesionální. Často má pár hloupých poznámek, ale pokud jí dáte najevo, že Vás to štve, přestane. Je lidská.

Nemohu souhlasit s výtkami, mám zcela opačnou zkušenost. V pátek jsem v osm patnáct volal, že potřebuji ošetřit zánět a mohu být za hodinu v ordinaci, řekla přijďte, zákrok rychlý, bez čekání. Jsem velmi rád, že mám tak úžasnou zubařku. Žádné zbytečné zákroky či preparáty a při každé návštěvě pečlivá analýza chrupu. Téměř vše na pojišťovnu. Navíc je paní doktorka vtipná a milá.

bohužel mé zkušenosti, jsou obdobné, paní doktorka je velmi, velmi arogantní ,, dáma", zásadně si vybírá pacienty podle toho jak jsou při penězích, když máš , tak plať, a když máš hluboko do kapsy tak vypadni, a najdi si jiného lékaře, ale komec konců takových dentistů je čím dál víc, přes pojišťovnu vás už žádný ošetřovat nechce, vychytrale vám cpou drahé preparáty i když by mohli nabídnout, hrazené pojišťovnou, že paní doktorko ............
s pozdravem vaše pacientka

C

Je mi líto, ale nemám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Ráno jsem se probudila s bolestí zubu, bohužel ne tak, abych stihla být před dveřmi ordinace v 7:30. Protože byl pátek, rozhodla jsem se neriskovat a raději zajít k paní doktroce. Nemám to zrovna za rohem, tak jsem k ní dojela až v 8:15.
Paní doktorka se ani neobtěžovala zvednout ze židle a alespoň se zeptat, co mě bolí. Vzkázala po sestřičce, že nemá čas, ať si jdu na pohotovost (a to doslova).
Nevím, kde paní doktroka žije, ale v pátek ráno nikde pohotovost nefunguje! Celý den jsem obcházela různé ordinace zubních lékařů, ale protože byl pátek, buď nikde nebyli vůbec, nebo končili cca ve 12h.
Tak že jsem chodila po Praze a čekala, až v 17:00 otevře zubní pohotovost. Tam mě ošetřili cca za 15 minut, dali léky a bylo vyřešeno.
Paní doktorku by jistě nezabilo, kdyby si udělala těch 15 minut čas. Ale hlavně by měla být informována, kam pacienta o kterého ona nemá zájem poslat a kde ho ošetří dříve, než za 8 hodin.
Přešla jsem k jiné paní doktroce, která se umí k pacientům chovat slušně a ne arogantně jako MUDr. Dušánková.
Je mi líto paní doktorko, ale chybí vám trošku lidského pochopení, kdo je to pacient, který se na vás obrátí s důvěrou, když ho něco bolí.
Naštěstí nejsou všichni takoví, jako vy.

aj doktorka aj sestricka su uzasne a mile. Mam panicky strach zo zubarov ale k nim je radost chodit.
odporucam

Až půjdete od paní doktorky, budete litovat, že nemáte alespoň 64 zubů.

Paní doktorka Hanička je milá,příjemná a skvělá hlavně k pacientům, kteří mají panickou hrůzu z ošetření :-) . Sestřička je ochotná a šikovná.

Výborná a navíc příjemná a milá a šikovná