Praktický lékař - stomatolog
Ke Zdravotnímu středisku 9/447, Praha

Zubní lékař
Lodžská 598, Praha

Jelikož jsem chodil celý život k paní doktorce, tak jsem si myslel, že je opravdu kvalitní. Musím uznat, že přístup paní doktorky je opravdu jediněčný. Je příjemná, hodná a k pacientům citlivá. To dělá dojem kvalitní péče. Tím to však končí. Korunu nasadila svou poslední prohlídkou, kdy si zřejmě chtěla vydělat co nejvíc než skončí a vyšetřit tak během velice krátké doby co nejvíc pacientů. Oprava mého chrupu po péči paní doktorky mě stála 20.000Kč. Je zajímavé, že půl roku po prohlídce u paní doktorky se mi udělalo v puse tolik kazů a jeden zub nešel ani zachránit a musel jsem platit i za korunku. Jsem velice rád, že k paní doktorce už nechodím. Bůh jí tu její péči oplať!

Pan doktor Černý je výborný lékař,člověk se u něj nikdy nemusí bát,každý postup vysvětlí,pečlivě každý zákrok zvažuje,velice důvěryhodný odborník,hodný člověk.Jsem šťastná,že patřím k jeho pacientům.

Velice šikovná a k pacientovi velice šetrná. Škoda, že nám odešla do důchodu. :-( Teď abych si hledal nového lékaře. Bude to moc obtížné, protože nasadila moc vysokou laťku.

Vtipný s lidským přístupem , odborník ve svém oboru,nebojím se k němu chodit

Pracuje velmi pečlivě, pacienta informuje předem o postupu svého léčení. Má citlivý přístup k pacientovi.

Nejlepší zubařka.. Nejjemnější zacházení:) Jednička mezi stomatology..

tento zubní lékař je ve svém oburu skutečně jedinečný ,je vidět že práce ho velmi baví a dělá ji s chutí a co je nutné podotknout neokrádá pacienty a za standartni í výkony nebere poplatky pouze co nehradí pojištovna . Muj syn chodí k zubaři do Vysočan nebudu jmenovat ale je to zloděj co jsem ještě neviděla za vytržení zubu moudrosti který bolel si učtuje i s injekcí 600 korun českých prosim to je nepřiměřené a nelíbí se mi to je to okrádání extrakce zubu obyčejná hradí pojištovna pouze záleží na lékaři jestli si zaučtuje injekci či ne ale injekce by měla stát do 250 kč maximum co jsem se dověděla . Tímto chci jen říci ,že ještě existují slušní lékaři ikdyž jich už moc není ,pan doktor Černý je stomatolog, který si zaslouží uznání . Také má hodně klientu a již nepřijímá .... což mluví samo za sebe je skromný a svou práci umí na 1 . dĚKUJI ZA JEHO PÉČI A JSEM S POZDRAVEM J. Tichá.

Paní doktorka Černá je velice šetrná, její kvalifikace je ta nejlepší, se kterou jsem se setkala. Jsem její dlouhodobá pacientka a rozhodně ji hodnotím jako nejlepšího stomatologa, kterého jsem měla. Na preventivní prohlídky chodím pravidelně a vždy se těším, což se lidem obvykle nestává. Akutně jsem u ní byla jednou, ošetřila mne bez okolků a zub je stále v perfektním stavu. Poradí Vám s ústní hygienou, druhem kartáčku i s ostatními věcmi z oblasti stomatologie. Stačí se zeptat a ochotně Vám poradí.

Vynikající zubní lékař, který pro záchranu chrupu udělá maximum. Mám dlouholeté osobní zkušenosti a mohu potvrdit jeho odbornost na vysoké úrovni. Ohleduplnost a vyjímečná snaha pomoci v případě bolestivých problémů a zvláště lidský přístup by měl být vzorem pro ostatní stomatology.

Jsem pacientkou pana doktora od roku 1993. Při každé návštěvě mně pan doktor navrhl
to nejlepší řešení, nebyla to jen běžná ošetření, ale byly to velké složité
zásahy a práce.Je to skvělý odborník. Vážím si ho i za jeho lidský přístup.