Praktický lékař pro dospělé
K Poště 416, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Božinovová je prostě boží!!! Skvělá lékařka, vždy najde řešení problému, vše vysvětlí, skvěle poradí. Díky mailu reaguje na požadavky pacientů takřka okamžitě, nikoho nenechá bez odpovědi nebo bez pomoci. Děkuji Vám paní doktorko za to, že jste a i za Váš lidský přístup k pacientům. Zelenayová

Paní doktorka je opravdu úžasná a velmi empatická :o) žádnou diagnózu nebere na lehkou váhu, je i skvělý psycholog!

Nemůžu než jen souhlasit se všemi hodnocenimi níže. Paní doktorka je prostě skvělá. I když nebydlíme v Kolovratech, tak k ní dojíždíme a doufám, že ještě mnoho desítek let budeme :)

Vždy mila a vstricna, ochotna poradit. Nesnazi se vas odbyt a nic nezanedba. Chodím k ní sám již několik let, ale ať se děje cokoliv, vždy doopravdy poradí, pomůže, vysvětlí. Mohu jí sám vřele jen doporučit.

Chodíme k paní doktorce celá naše rodina. Skvělý doktor, profesionálka, ale zároveň empatie.
Vše vysvětlí, neodbyde, moc děkujeme za takovou paní doktorku.

Skvělá..

Paní doktorku navštěvujeme s manželem už 17 let a je to opravdu typ rodinného lékaře. Vyslechne, poradí, nikdy neodbyde, ale snaží se najít to nejschůdnější řešení pro každého pacienta. Vážíme si na ní i toho, že se nikdy nechovala odměřeně, život i nás pacienty bere s nadhledem, odlišné názory respektuje a neprosazuje pouze svůj, perfektně dodržuje ordinační hodiny (je v nich vždy k zastižení - což není u všech praktických lékařů pravidlem...). Pracuje efektivně, takže pobyt v čekárně je snesitelný i pro pacienta, který se tam doslova dovleče z posledních sil. Takže závěr: jen doufám, že paní doktorka bude ordinovat ještě hodně let a přeji jí hodně zdraví, aby měla na nás pacienty stále dost sil a nikdy neztratila svůj smysl pro humor!

Naprosta profesinalka, vzdy mila a vstricna, ochotna poradit. Nesnazi se vas odbyt a nic nezanedba.

Skvělá paní doktorka,nikdy mě neodbyla,vždy milá a vstřícná a hlavně se zájmem o pacienta.

Připojuji se k výše úvedeným názorům !!!