Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinika ošetření zubního kazu

Epochální, vynikající, fantastická, fenomenální, vždy veselá. Paní doktorku jsem doporučil i řadě svých známých a všichni jsou s její péčí maximálně spokojeni. Vše dopředu vysvětlí, ošetření jsou bezbolestná, výsledek k nerozeznání od vlastního zubu a navíc funkční. Nic nepřekáží, ani se neláme. Doporučuje 11 z 10 oteklých pacientů!!

Umístění: 3DK s.r.o., dentální klinika ošetření

s prací dr. Vajchrové jsem byla spokojena, práce provedena precizně, pečlivě, nemohu si stěžovat. Klinika není levná,ale vím o ještě dražších klinikách v Praze.

Velice sympatická paní doktorka s nadšením pro zubařinu. Práce jí baví a na výsledku je to vidět. K dispozici má špičkové vybavení a nebojí se jej použít, pro vaše dobro.
Původní paní doktorka mne stále ujišťovala, že mám dobré zuby, i když jsem pocit jsem takový rozhodně neměl. A právem. Na úvodním vyšetření kvůli komplikovanému, hlubokému kazu řezáku mi paní doktorka doporučila a udělala kontrolní rentgeny, které odhalily skryté mezizubní kazy. Po 3 bezproblémových sezeních konečně sám cítím, že mám zuby opravdu v pořádku. 3DK není zrovna levná klinika, nicméně v poměru cena/výkon se to ztrácí, změny lékaře rozhodně nelituji, naopak.

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná. Vzala mne při akutní bolesti, kdy můj bývalý lékař pobýval na dovolené. Leč při endodoncii horní šestky vyplnila ze 4 kanálků tři, jeden kanálek nedovyplnila až do konce, zůstala tam vzduchová bublina. A v jednom kanálku zalomila nástroj (4mm). Sestra paní doktorky při endodoncii (pomocí mikroskopu) bubnovala do mého ramene v rytmu písně Its my live. Divila jsem se, že to paní doktorku neruší. Paní doktorka Vajchrová po ošetření prohodila, že moje 6ka má netradiční anatomii kořenů, ale že jí pokořila. Po měsíci mě zub začal bolet. Pan doktor Daniel Ott mi poté zub kvalitně ošetřil a zjistil výše uvedené skutečnosti. Na můj dotaz, zda je má 6ka anatomicky nestandardní, řekl, že je úplně normální. Za ošetření kanálků tohoto zubu jsem v 3DK zaplatila cca 6tis Kč. Poté jsem musela tutéž částku zaplatit jinde znovu.