MUDr.

františek Vurm

Ortoped

Kontaktní informace

• Pan doktor byl vždy velice příjemný, vysvětlil mi vše, na co jsem se zeptala naprosto "polopatě". Moje potíže s bolavým zápěstím vyřešil. Čekání v čekárně se občas protáhne, i když je člověk objednaný, ale zatím jsem nikdy nečekala víc, než by pro mě bylo přijatelné.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Ploché nohy

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, mám tak nějak polo ploché nohy, nemám dobře vyvynutou podélnou klenbu u obou noh a Chebský ortoped mi diagnostikoval plantarní fasticidu, která se mi vyléčila při rehabilitacich, ale každých půl roku se mi vrací, jinak jsem aktivní sportovec a také kvalitní vložky do bot nosím neustále, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by byla u mě možná operace podélné klenby? Děkuji za odpověď. Petr
    františek Vurm Ortoped Praha
    Dobrý den, k vašemu dotazu je těžké se vyjádřit bez klinického vyšetření. Operovat se dá téměř vše,ale vždy je třeba nejprve vyčerpat konservativní postupy. Vložky jsou nezbytné,dále je třeba vědět jakou RHC jste měl a dle poho další postup. F.Vurm HV Ortopedie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pan doktor vyslechne, vyšetří, vysvětlí, navrhne odpovídající léčbu. Snaží se pomoci, ale ne vždy se mu to podaří.

• Martine Šímo, také nechápu, proč jsi k němu tak dlouho chodil. Vyslyšela jsem i názor z druhé strany a hodně věcí jsi zanedbal hlavně vlastní vinou. Není nic alibističtějšího, než to pak svést na lékaře. Vždy dělá mnoho věcí preventivně a nic nezanedbává. Stačí si na již zmíněnou hodinu sednout do ordinace a člověk slyší jen samé superlativy. Kdyby byli lidé nespokojení, tak by si lékárna zela prázdnotou.... A co třeba u zubaře, nebo jiných doktorů?! Tam mi chceš tvrdit, že vždy přijdeš přesně na čas na vyšetření? Mně se to nikde nestalo. Jsi směšný...

• Pan dokotor je úžasný, jsme vděčná, že jsme se k němu dostala

• Skvělý sympatický doktor!
      Chodila jsem na ortopedii 4 roky jinam, kde mi předepisovaly různé druhy drahých ortéz, posílali mě na rentgeny, rok jsem chodila na magnet a rehabilitace a nic. Nakonec jsem řekla, že se nic nelepší a ona řekla, že mě tedy pošle na operaci, ale neví, jestli mi pomůže, nebo ne. Ani mi pořádně neřekla, co s tím mám. Tak jsem si řekla dost.
      Když jsem přišla k panu doktorovi Vurmovi, sáhl mi na koleno, po prvním doteku mi řekl co to není a rozhodoval mezi dvěma variantami- jablíčko X meniskus=> magnetická rezonance. Na první pohled z toho samého snímku (co měla doktorka před ním a nic neviděla), hned poznal, že se jedná i o jablíčko, ale teď to není závažné. Teď se chystám na operaci s meniskem a vím přesně, co mi je, co mě čeká a že mi to pomůže.
      A další obrovské + je jeho komunikace s pacienty.

• Martin Š.-vůbec stebou nesouhlasim a proč si teda 2 roky k němu chodil? já nemužu říct jediné špátné slovo

• velmi příjemný pan doktor, profesionál každým coulem a hlavně stále ještě praktik, žádný doktor, který vyšetřuje a určuje diagnozu od stolu. Věnoval se mi pokaždé opravdu na 110%, pečlivě naslouchal, vyšetřil, po celou dobu léčby nic nezanedbal, volil strategii "raději více než méně! (čili obsáhlejší komplexnější vyšetření a následná důkladnější rehabilitace), zkrátka maximální spokojenost a jen ta nejlepší doporučení!

• Pan doktor má plnou čekárnu proto, že chce vyhovět všem svým pacientům a ordinuje pouze 3 dny v týdnu (čas bohužel není nafukovací). Zbylé dny operuje. Je to vynikající odborník, který má pro vše a každého pochopení. Docházím k němu přes 30 let, a můžu přiznat, že mám jen ty nejlepší zkušenosti a že takových odborníků by u
      nás mělo být více. Mohu jedině doporučit!!!!

• Pan doktor Vurm je vynikající lékař, odborník s naprosto lidským přístupem, který se v dnešní době nevidí. Navíc i velmi skromný. To, že má v čekárně neustále plno svědčí jen o tom, že k němu mnoho lidí chová důvěru a on chce všem vyjít vstříc. Mrzí mě, že takovýchto kapacit není více. Já osobně pana primáře ( pro mě je a zůstane vždy panem primářem) znám přes 30 let a za celou dobu si nemohu jedinkrát na nic stěžovat.
      Pane doktore - děkujeme

• Mám Lymeskou Boreliózu, kterou neodhalil ani po dvou letech léčení a málem mne přivedl na invalidní vozík. Za celou dobu neprovedl jediný odběr. Hrozně rád operuje, proto mi alespoň odoperoval koleno, aby sobě a nemocnici Mladá Boleslav nahnal nějaké body. Zákrok logicky stav ještě zhoršil.
      Jeho organizace času je taktéž katastrofální. Objednaní pacienti čekají min. 1-2 hodiny, neobjednané (ani akutní) pacienty nepřijme vůbec. Možnost objednání a veškeré komunikace je vzhledem k vyvěšeným, či vypnutým telefonům též katastrofální.
      Jinak svou nekompetentnost dohání ochotou, což je sice milé, ale problémy pacientů neřešící.