MUDr.

františek Vurm

Ortoped

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře
 • Dobrý den,
  aktivně sportuji-fitness, jogging,..a asi v srpnu jsem si pochroumala pod levým kolenem něco. od té doby nemůžu pokrčit koleno a vydržet v nějaké poloze delší dobu - pak křeč a bolest při zpětném natažení. Sport mohu nadále dělat,ale poté bolesti. Zkoušela jsem masáž, krémy a nic. JE… Více

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  františek Vurm

  Rada není jednoduchá,může jít i o poškození menisku či chrupavky,nejlepší je objednát se na vyšetření.

Adresy

 • Ortopedická ambulance

  Budějovická 1998/55
  140 00 Praha, hl. město Praha

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

 • Pan doktor byl vždy velice příjemný, vysvětlil mi vše, na co jsem se zeptala naprosto "polopatě". Moje potíže s bolavým zápěstím vyřešil. Čekání v čekárně se občas protáhne, i když je člověk objednaný, ale zatím jsem nikdy nečekala víc, než by pro mě bylo přijatelné.

 • Pan doktor vyslechne, vyšetří, vysvětlí, navrhne odpovídající léčbu. Snaží se pomoci, ale ne vždy se mu to podaří.

 • Martine Šímo, také nechápu, proč jsi k němu tak dlouho chodil. Vyslyšela jsem i názor z druhé strany a hodně věcí jsi zanedbal hlavně vlastní vinou. Není nic alibističtějšího, než to pak svést na lékaře. Vždy dělá mnoho věcí preventivně a nic nezanedbává. Stačí si na již zmíněnou hodinu sednout do ordinace a člověk slyší jen samé superlativy. Kdyby byli lidé nespokojení, tak by si lékárna zela prázdnotou.... A co třeba u zubaře, nebo jiných doktorů?! Tam mi chceš tvrdit, že vždy přijdeš přesně na čas na vyšetření? Mně se to nikde nestalo. Jsi směšný...

 • Pan dokotor je úžasný, jsme vděčná, že jsme se k němu dostala

 • Skvělý sympatický doktor!
  Chodila jsem na ortopedii 4 roky jinam, kde mi předepisovaly různé druhy drahých ortéz, posílali mě na rentgeny, rok jsem chodila na magnet a rehabilitace a nic. Nakonec jsem řekla, že se nic nelepší a ona řekla, že mě tedy pošle na operaci, ale neví, jestli mi pomůže, nebo ne. Ani mi pořádně neřekla, co s tím mám. Tak jsem si řekla dost.
  Když jsem přišla k panu doktorovi Vurmovi, sáhl mi na koleno, po prvním doteku mi řekl co to není a rozhodoval mezi dvěma variantami- jablíčko X meniskus=> magnetická rezonance. Na první pohled z toho samého snímku (co měla doktorka před ním a nic neviděla), hned poznal, že se jedná i o jablíčko, ale teď to není závažné. Teď se chystám na operaci s meniskem a vím přesně, co mi je, co mě čeká a že mi to pomůže.
  A další obrovské + je jeho komunikace s pacienty.

 • Martin Š.-vůbec stebou nesouhlasim a proč si teda 2 roky k němu chodil? já nemužu říct jediné špátné slovo

 • velmi příjemný pan doktor, profesionál každým coulem a hlavně stále ještě praktik, žádný doktor, který vyšetřuje a určuje diagnozu od stolu. Věnoval se mi pokaždé opravdu na 110%, pečlivě naslouchal, vyšetřil, po celou dobu léčby nic nezanedbal, volil strategii "raději více než méně! (čili obsáhlejší komplexnější vyšetření a následná důkladnější rehabilitace), zkrátka maximální spokojenost a jen ta nejlepší doporučení!

 • Pan doktor má plnou čekárnu proto, že chce vyhovět všem svým pacientům a ordinuje pouze 3 dny v týdnu (čas bohužel není nafukovací). Zbylé dny operuje. Je to vynikající odborník, který má pro vše a každého pochopení. Docházím k němu přes 30 let, a můžu přiznat, že mám jen ty nejlepší zkušenosti a že takových odborníků by u
  nás mělo být více. Mohu jedině doporučit!!!!

 • Pan doktor Vurm je vynikající lékař, odborník s naprosto lidským přístupem, který se v dnešní době nevidí. Navíc i velmi skromný. To, že má v čekárně neustále plno svědčí jen o tom, že k němu mnoho lidí chová důvěru a on chce všem vyjít vstříc. Mrzí mě, že takovýchto kapacit není více. Já osobně pana primáře ( pro mě je a zůstane vždy panem primářem) znám přes 30 let a za celou dobu si nemohu jedinkrát na nic stěžovat.
  Pane doktore - děkujeme

 • Mám Lymeskou Boreliózu, kterou neodhalil ani po dvou letech léčení a málem mne přivedl na invalidní vozík. Za celou dobu neprovedl jediný odběr. Hrozně rád operuje, proto mi alespoň odoperoval koleno, aby sobě a nemocnici Mladá Boleslav nahnal nějaké body. Zákrok logicky stav ještě zhoršil.
  Jeho organizace času je taktéž katastrofální. Objednaní pacienti čekají min. 1-2 hodiny, neobjednané (ani akutní) pacienty nepřijme vůbec. Možnost objednání a veškeré komunikace je vzhledem k vyvěšeným, či vypnutým telefonům též katastrofální.
  Jinak svou nekompetentnost dohání ochotou, což je sice milé, ale problémy pacientů neřešící.