MUDr.

Filip Georges verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Mám za sebou mnoho zkušeností s mnohými zubaři, ovšem doktor Georges je nejlepší. Naprostá jednička. Má velmi osobní přístup k pacientovi, poradí, ale nevnucuje, zákroky provádí bezbolestně a velice citlivě. A co se týče ceny, byla jsem velmi příjemně překvapená, jelikož vím, kde se dnešní ceny pohybují, očekávala jsem daleko vyšší částku než jsem nakonec zaplatila.....

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Mariana Bárová
    Mariana Bárová
    Křížkovského 300/33, Brno
    Vždy jsem měla strach ze zubaře,od nynějška si u ošetření i zdřímnu, paní zubařka je vstřícná,vše v klidu vysvětlí… Více

Kheir Toni
    Kheir Toni
    Křížkovského 33, Brno
    Dobrý den,tak já mám od pana doktora udělaný můstek-teda vlastně tři můstky již 15let!!!!!!!!!!!!!! A drží drží… Více

Anna Vladová
    Anna Vladová
    Mendlovo nám. 17, Brno
    Ceny jsou sice vyšší (čímž paní doktorka odradila spoustu pacientů), na druhou stranu jsou díky tomu krátké objednací… Více

Blažena Kalná Salatinová
    Blažena Kalná Salatinová
    Mendlovo nám. 17, Brno
    paní doktorka je velmi pečlivá a precizní, jsem ráda že jsem na ni kdysi dostala doporučení.schulzová Více

Veronika Kršková
    Veronika Kršková
    Rotalova, Brno
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Stomatolog v stomatologickém centru DIENTE, v nové, moderně vybavené ordinaci, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně stomatologické chirurgie.

Mým cílem je kvalitní bezbolestné ošetření a osobní přístup. Náš mladý a příjemný personál Vám zajistí péči nejnovějšími postupy a přístroji.

• zubní lékař - stomatolog

Dentální hygiena - vstupní vyšetření od 1 000 kč
    Dentální hygiena - vstupní vyšetření do 15 let od 500 kč
    Běžný termín
    Zubní výplně
    Částečné a celkové snímací náhrady
    Korunky
    Preventivní vyšetření dutin ústní
    Můstky
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Neustale vnucovani slezeb o ktere nemate zajem pod pohruzkou, ze jinak nebudete osetreni,
      Velice predrazene ukony uctuje plnou cenu i za zakrok , ktery se mu povedl jen z casti viz. endodoncie,
      Chovani a prostredi je slusne ale takove je dnes uz v kazde normalni ordinaci zubniho lekare. Takze celkove nic moc.

• C

Nemám slov, paní doktorka odvádí skvělou práci ve svém oboru, nikdy jsem neměl sebemenší problém a jakékoli bolesti a útrapy se zubama se mi pokusila vyřešit co nejlepší možnou volbou. I když se přestěhovala na druhou stranu Brna, s radostí a úsměvem za ní budu dále jezdit, neboť lepší péči pro své zuby už neseženu. :)

• K

Není pravda, že když si budu správně čistit zuby,tak u tohoto zubaře nebudu platit ani korunu. Na poslední prohlídce mi bylo řečeno, že pod starými plombami mám určitě nové kazy (aniž by si to ověřil rentgenem),tak je potřeba je přeplombovat,i když jsem neměla žádné potíže. Navíc neustálé nucení do návštěvy dentální hygieny (za "pěkné" peníze) mi též nebylo příjemné, celkově jeho ceny jsou dost nadsazené,když jsem to porovnávala s jinými zubaři.

• H

U pana doktora George mám pocit, že jsem opravdu v dobrých rukou a že je o mě výborně postaráno. Dbá se tady hodně na prevenci a na dlouhodobé řešení problému, nejen nějaké "záplatování". Byť se ve stomatologii nevyznám, je mi jasné podle vybavení ordinace (rentgen, mikroskop), že pan doktor pracuje s nejnovějšími technologiemi a poznatky. Na každého pacienta má vyhrazen dostatek času.

• F

Pan doktor je profesionál a odborník na svém místě. Dávám mu palec nahoru!! A srovnání určitě mám, protože jsem už dva zubaře vyměnil. Je možná pravdou, že jsem sice platil trochu méně, ale zase takový rozdíl, jako uvádějí někteří komentující, to teda není!!! Ale kvalita jeho péče, to se nedá vůbec porovnat!!!! Je to maximální obdorník, který se hlavně vyzná v nových trendech a takových zubařů moc není.Také musím říct, že dříve jsem se zubařů bál, protože už i ty čekárny někdy vypadají dost děsivě, ale po tom, co jsem na doporučení poprvé přišel do jeho ordinace, ktereá vypadá spíše jako relaxační místo a poznal jsem jeho ohleduplný a profesionální přístup, věděl jsem, že jsem na správném místě a strach odpadnul. A navíc každý kdo k němu chodí, moc dobře ví, že jedna z hlavních věcí, kterou pan doktor učí své pacienty je prevence a dentální hygiena!!! Jinými slovy, čistětě si správně zuby a nebudete platit ani korunu!!!Takže tak.

• M

Výborný přístup k pacientovi a skvělá péče. S léčbou pana doktora jsem velmi spokojen. Myslím, že je třeba ocenit především jeho lidský přístup a komunikaci s pacientem - dává si záležet, aby pacient odešel spokojený a zákrok byl pokud možno bezbolestný. Super je i možnost a způsob sjednání dlouhodobého léčebného plánu, který se snaží vždy ušít na míru každému podle jeho (i finančních) možností. Rozhodně doporučuju! Martin

• J

Pan doktor má zlatý ruce. Chodím k němu už dlouho, už řadu let ještě od doby, kdy měl ordinaci v Husovicích. Když k němu přijdete, tak si budete připadat jak v kosmické lodi. Vše je moderní a technika je skvělá. Méně příznivá je cena. Za vše se platí a ne zrovna málo. Nejsme nijak bohatí, ale i tak ty peníze obětuji, protože jeho talent za to prostě stojí. Je precizní. Je u něj vidět růst a znalost nejnovějších trendů. Škoda jen, že nemá nějaký věrnostní program, nebo program pro rodiny s dětmi, protože na pěči u něj padne nemalá částka z rodinného rozpočtu (poznámka pro pana doktora - kdyby to sám četl). Jinak doporučuji, je fakt super.

• P

Pan doktor dokázal něco, co jsem myslel, že je nemožné: díky svému přístupu mě zbavil, léta pěstovaného, panického strachu ze zubaře!

• M

POZOR!!!!
      Tento lékař Vás ohromí svou novodobou technikou a pěknou tváři.To je však dost málo na to,aby byl dobrým zubařem.Vše co udělal,bylo příšerně drahý,špatně udělaný a navíc nehledí tenhle muž v prvním řade na pacienta ale na sebe!!!