Stomatologické centrum Diente

(3 názory)

Vítá Vás stomatologické centrum DIENTE. Připravili jsme pro vás nové moderně vybavené ordinace, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně zubní hygieny a stomatologické chirurgie. Našim cíl... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Stomatologické centrum Diente

Hlinky 112a

Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Vítá Vás stomatologické centrum DIENTE. Připravili jsme pro vás nové moderně vybavené ordinace, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně zubní hygieny a stomatologické chirurgie.

Našim cílem je kvalitní bezbolestné ošetření a osobní přístup. Uvítá Vás mladý a příjemný personál, který Vám zajistí péči nejnovějšími postupy a přístroji.

Těšíme se na Vás
-------
Jsme smluvní partneři pojišťoven:

- VZP
- MetalAliance
- Vojenská zdravotní pojišťovna
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
- Revírní bratrská pokladna

Zákroky

 • Preventivní prohlídky
 • Záchovná stomatologie
 • Dentální hygiena
 • Endodontické ošetření
 • Protetická stomatologie
 • Bělení zubů
 • Stomatochirurgie
 • Parodentologie
 • Implantologie
 • Ortodoncie
 • Chrániče zubů pro sportovce
 • Mikroskopická stomatologie
Více

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Simona Némethová zubní vyšetření

  Za mne nejpečlivejsi zubarka, jakou jsem kdy mela. Pracuje precizne a detailne, vse vysvetli, konzultuje. Ulomenou část zubu na 1 mi nadstavila k nerozeznání.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Filip Georges endodontické konzultace

  Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MDDr. Simona Némethová Pravidelna zubni prohlidka s ditetem po 6 mesicich

  K pani zubarce jsme chodily s dcerkou od cervna 2016. Celkem 3 navstevy. Na 2.navsteve v prosinci 2016 jsem upozornila na tvorici se kaz na stolicce. Pani zubarka to odbyla slovy, ze to muze byt i pigment, pry budeme pozorovat... v kvetnu 2017 jiz byla v zubu vetsi dirka a mala tecka se objevila i na dalsim zubu. Dcerku jsem pripravila na vrtani. Pani zubarka vsak vrtat odmitla, ze ji pry nebudeme ve 4 letech stresovat a ze je to pry stejne "zastaveny kaz v mlecnem zubu". Dcerku vysetrila pouhym okem, bez specialnich "bryli", se kterymi vysetruje dospele. Nepomohlo me upozorneni, ze se dira v zubu zvetsuje... presly jsme jinam, kde nam bylo vysvetleno, ze v mlecnem zubu kazy postupuji rychle. Dcerka ma oba zuby od nove zubarky opravene, 1 kaz byl bohuzel uz hluboky, tak byla nutna injekce, ktera je u takto malych deti traumatizujici. Pani Simonu nedoporucuji. Kdyby u dcerky osetrila vznikajici kaz hned, mohla byt usetrena spousty bolesti. Na deti je mila, pusti jim pohadku, ale vysetreni neni dukladne a zuby jim necha kazit dal... :(


  Došlo k chybě, zkuste to znovu