Stomatologické centrum Diente

(23 názorů)

Vítá Vás stomatologické centrum DIENTE. Připravili jsme pro vás nové moderně vybavené ordinace, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně zubní hygieny a stomatologické chirurgie. Našim cíl... Více

Stomatologické centrum Diente

Hlinky 112a, Brno-střed

Brno, jihomoravský

Našim cílem je kvalitní bezbolestné ošetření a osobní přístup. Uvítá Vás mladý a příjemný personál, který Vám zajistí péči nejnovějšími postupy a přístroji.

Těšíme se na Vás

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Petra Čekalová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Mgr.

• J

Slečna hygienistka je velmi pečlivá, milá. Vše ochotně a srozumitelně vysvětlí a navíc změna čištění zubů opravdu funguje a stav dásní se mi o hodně zlepšil.

• P

Profesionální péče a milé jednání, mohu jen vřele doporučit!!! Dozvěděl jsem se spoustu nových informací.

• Jakub Hruška

Zubař, MDDr.

• Děkuji panu doktorovi za výborný přístup. Dnes mi vytrhl zub, který mě dlouho trápil a vůbec to nebolelo. Mám panickou hrůzu ze zubařů, ale tady se nemusím ničeho bát. Pan doktor je opravdu moc milý a má i milou sestřičku. Děkuji za ošetření a mohu všem doporučit

• M

Přišel jsem za panem doktorem Hruškou s dotazem na moje poměrně specifické onemocnění. Nejenom, že mě zaskočil opravdu pohotovou a vlídnou odpovědí, ale i radou stran léčby a prevence, která je pro mne nyní daleko příjemnější než navržená mým současným zubním lékařem. Samotná ordinace působí klidným dojmem, můj tradiční strach ze zubaře jsem ani nepociťoval. Chtěl bych mu tímto moc poděkovat!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Filip Georges

Zubař, MUDr.

• Mám za sebou mnoho zkušeností s mnohými zubaři, ovšem doktor Georges je nejlepší. Naprostá jednička. Má velmi osobní přístup k pacientovi, poradí, ale nevnucuje, zákroky provádí bezbolestně a velice citlivě. A co se týče ceny, byla jsem velmi příjemně překvapená, jelikož vím, kde se dnešní ceny pohybují, očekávala jsem daleko vyšší částku než jsem nakonec zaplatila.....

• Neustale vnucovani slezeb o ktere nemate zajem pod pohruzkou, ze jinak nebudete osetreni,
      Velice predrazene ukony uctuje plnou cenu i za zakrok , ktery se mu povedl jen z casti viz. endodoncie,
      Chovani a prostredi je slusne ale takove je dnes uz v kazde normalni ordinaci zubniho lekare. Takze celkove nic moc.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Simona Némethová

Zubař, MDDr.

• S
      Umístění: Stomatologické centrum DienteSlužby: Pravidelna zubni prohlidka s ditetem po 6 mesicich

K pani zubarce jsme chodily s dcerkou od cervna 2016. Celkem 3 navstevy. Na 2.navsteve v prosinci 2016 jsem upozornila na tvorici se kaz na stolicce. Pani zubarka to odbyla slovy, ze to muze byt i pigment, pry budeme pozorovat... v kvetnu 2017 jiz byla v zubu vetsi dirka a mala tecka se objevila i na dalsim zubu. Dcerku jsem pripravila na vrtani. Pani zubarka vsak vrtat odmitla, ze ji pry nebudeme ve 4 letech stresovat a ze je to pry stejne "zastaveny kaz v mlecnem zubu". Dcerku vysetrila pouhym okem, bez specialnich "bryli", se kterymi vysetruje dospele. Nepomohlo me upozorneni, ze se dira v zubu zvetsuje... presly jsme jinam, kde nam bylo vysvetleno, ze v mlecnem zubu kazy postupuji rychle. Dcerka ma oba zuby od nove zubarky opravene, 1 kaz byl bohuzel uz hluboky, tak byla nutna injekce, ktera je u takto malych deti traumatizujici. Pani Simonu nedoporucuji. Kdyby u dcerky osetrila vznikajici kaz hned, mohla byt usetrena spousty bolesti. Na deti je mila, pusti jim pohadku, ale vysetreni neni dukladne a zuby jim necha kazit dal... :(