Služby

O nás

Vítá Vás stomatologické centrum DIENTE. Připravili jsme pro vás nové moderně vybavené ordinace, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně zubní hygieny a stomatologické chirurgie.

Našim cílem je kvalitní bezbolestné ošetření a osobní přístup. Uvítá Vás mladý a příjemný personál, který Vám zajistí péči nejnovějšími postupy a přístroji.

Těšíme se na Vás

Přečtěte si více

Hlinky 112a, Brno
Stomatologické centrum Diente logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MDDr. Simona Némethová zubní vyšetření

Za mne nejpečlivejsi zubarka, jakou jsem kdy mela. Pracuje precizne a detailne, vse vysvetli, konzultuje. Ulomenou část zubu na 1 mi nadstavila k nerozeznání.

MUDr. Filip Georges endodontické konzultace

Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit.

MDDr. Simona Némethová Pravidelna zubni prohlidka s ditetem po 6 mesicich

K pani zubarce jsme chodily s dcerkou od cervna 2016. Celkem 3 navstevy. Na 2.navsteve v prosinci 2016 jsem upozornila na tvorici se kaz na stolicce. Pani zubarka to odbyla slovy, ze to muze byt i pigment, pry budeme pozorovat... v kvetnu 2017 jiz byla v zubu vetsi dirka a mala tecka se objevila i na dalsim zubu. Dcerku jsem pripravila na vrtani. Pani zubarka vsak vrtat odmitla, ze ji pry nebudeme ve 4 letech stresovat a ze je to pry stejne "zastaveny kaz v mlecnem zubu". Dcerku vysetrila pouhym okem, bez specialnich "bryli", se kterymi vysetruje dospele. Nepomohlo me upozorneni, ze se dira v zubu zvetsuje... presly jsme jinam, kde nam bylo vysvetleno, ze v mlecnem zubu kazy postupuji rychle. Dcerka ma oba zuby od nove zubarky opravene, 1 kaz byl bohuzel uz hluboky, tak byla nutna injekce, ktera je u takto malych deti traumatizujici. Pani Simonu nedoporucuji. Kdyby u dcerky osetrila vznikajici kaz hned, mohla byt usetrena spousty bolesti. Na deti je mila, pusti jim pohadku, ale vysetreni neni dukladne a zuby jim necha kazit dal... :(