Paní doktorka bývala docela dobrá, chodím k ní už od dětských let do teď a to už studuji vš. Četla jsem, že to s dětmi neumí, možná je to tím, že už tolik let dělá takovou práci a bohužel i díky sestře má moc práce na jeden den. Ovšem sestra je neschopná osoba. To, že člověk pravidelně přijde na řadu o 15 min. později, to bych pochopila. Ale, že čekám hodinu a ještě se diví, že jsem naštvaná, tak to snad bez komentáře. Omluvy jsem se jak je u těchto dvou osob zvykem nedočkala. A výmluvy, že někdo je tam pár vteřin a někdo déle mne nezajímají. Má to lékařce zorganizovat, je vlastně manažerem ordinace. Nechápu, proč objednává lidi hned po sobě jdoucí s minimálním intervalem (1 osoba max. 10 minut v ordinaci). U jiných lékařů je do 20 - 30 minut. Paní doktorce už zřejmě nejde o zdravotní peči lidí, ale o peníze. Neb s jedním zubem si vás pozve 3x. Ordinační hodiny jsou dost nevyhovující, asi si myslí, že si člověk může kamkoli chodit jako do houslí. Kdybych neměla rozdělaný ten zub, okamžitě beru kartu a jdu jinam, také tak v lednu učiním. Pro děti do 10-ti let nedoporučuji.

Paní doktorka by vůbec neměla pracovat s dětmi- neumí to s nimi:( Když jsem tam naposled přišla s dcerkou pacienti se střídali po 4. minutách. Malá iniciativně vešla dovnitř a já se ještě uhýbala vycházející paní s dítětem a už slyším jak říká: "Ahoj princezno, tady si sedni a ukaž mi zoubky", takovým direktivním tónem, bez toho aby nechala dítěti čas se zorientovat kam to vlastně vešlo. Moje dcerka je citlivé dítě a musí se na ní pomalu, není to policejní pes co poslouchá na povel, tak se rozbrečela. Ale je taky poslušná a doma jsem jí připravovala a tak si tam tedy sedla a otevřela pusu. To už jsem byla při ní a držela jí za ruku(v náručí jsem ještě měla 7měs. miminko) a čekala, že jí doktorka něco řekne na uklidnění. Ta se jí začala hned hrabat v puse a hučela do ní i se sestrou a tá pak vypustila: "Buď ticho, ty si ostuda"- jak si tohle někdo může dovolit byť i k malému pacientovi:( Stačilo zpomalit a vysvětlit, ale DĚTSKÁ zubařka asi neví, že na děti se nesmí jít hrr no....Další zklamání přišlo, když mi radila v noci dávat 7měs. dítku vodu. Po rozpravě, že to prostě dělat za prvý nebudu a za druhé by to nepil, protože začínáme s příkrmem a moc toho nepojí se začala dušovat, že mu to ani nemůže stačit a vysmívala se:"to ho kojíte 20x za den?" ...Bohužel na takovou komunikaci jsem zvyklá i z předchozí návštěvy. To vlastně ani není komunikace, ale spíš výslech, při kterém vám stejně nevěří a diktování co mám dělat...Tato žena viděla moje děti naposled, nenechám aby moje děti někdo urážel a už vůbec aby na ně někdo křičel !...rozhodně NEDOPORUČUJI

Máme špatnou zkušenost s ošetřením našeho 4-letého synka, který se bál zákroku. Snaha dítě uklidnit a zaujmout bohužel přišla jen z naší strany, na místo vlídnějšího přístupu nás prakticky vyhodila, ať přijdeme jindy. Chápu, že byla čekárna plná lidí, ale my jsme byli objednáni a stačilo pár minut. Znovu jsme už nešli, zkusili jsme změnu a uspěli. Problémy jsou vyřešené, zuby ošetřené, stačilo těch pár minut s dítětem v ordinaci pracovat, předvést mu různé nástroje, pracovat s jeho psychikou a světě div se, nebyla ani jedna slzička a dokonce se nás už ptal, kdy zase půjdeme na za tou hodnou paní doktorkou.

K této paní doktorce jsem chodila se svými dětmi. Stalo se nám,že nás vyhodila z ordinace, protože syn, kterému bylo 5,5roku začal plakat. Pak mu spravovala jeden mléčný zub celkem 5x v časovém horizontu jednoho měsíce. Syn se klepal, už jen viděl tu chodbu, která k ní vede. Nyní máme jinou paní zubařku a jsme všichni spokojení, vše je bez stresu, bez obav, syn si nechá podívat do pusy a nepláče.

Paní doktorka neumí jednat s dětmi které se bojí, tím, že na ně křičí nic nevyřeší, naopak zhorší a sestra tomu také moc nepřidá, byli jsme zde 2x a stačilo! Způsob jakým ošetřovala zuby mě také překvapil!! Nyní máme zlatou dr. kde si synek sedne sám do křesla, nemusím ho držet vší silou jako u pí. doktorky Prachařové.

I já znám paní doktorku od dětsví a i když je mi už 23 let,tak sem ráda že můžu chodit stále k ní do ordinace.Je to výborná doktorka.

Paní doktorku jsem poznala před lety, kdy jsem pracovala na zubním oddělení pro dospělé.Hned jsem si řekla, že k ní jednou budu chodit s dětma. Od té doby co dítka mám pravidelně k paní doktorce chodíme.Děti se nebojí, naopak se těší a počítají dny kdy půjdeme na zoubky. Je pečlivá, hodná a děti zbaví strachu(ukázáním a vysvětlením nástrojů, povožením na křesle)Poláková

taky velmi spokojena, jednání super

Doporučuji :-) paní doktorku jsem měla také od dětství a chodila za námi do školy na preventivní prohlídky, ale asi jako každé dítě jsem zubaře neměla ráda. Ted je mě 25 a jsem ráda, že mohu zatím docházet paní doktorce do ordinace.

X

pstě nej 8)