Umístění: Poliklinika Modřany ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná, všechno vysvětlí, je šetrná a profesionální. Na ní se člověk prostě těší i když má kaz. Dojíždím za ní 100km.

Konečně jsem našla lékařku, která plombuje tak, že plomby nevypadávají, zubařku, která věcně probere co a jak a proč. Mohu vřele doporučit, bohužel, pro nával pacientů bude přijímat jen čas od času.
Jana

Díky paní doktorce mám docela krásné zuby.

Velmi arogantní jednání; člověk si připadá, že obtěžuje. Objednací lhůta 2 měsíce i při upozornění, že se jedná o akutní stav. Po opakovaném naléhání a vysvětlování, že jsem skutečně pacientem uvedené lékařky (nemohli najít kartu) bylo sice nabídnouto přijít cca za 14 dnů s tím, že se bude patrně vrtat a umístí se provizorní plomba. Na dotaz proč provizorní a ne trvalá mi bylo řečeno, že z důvodu kapacitní vytíženosti ordinace. Teprve v řádné objednací lhůtě-tedy cca po uplynutí 1,5 až 2 měsíců se umístí trvalá plomba (což jinými slovy znamená opětovné vrtání, za účelem odstranění provizorní plomby a umístění plomby trvalé-bylo mi do telefonu potvrzeno, že mé chápání je správné). Caa za 2 dny mi byla pohotovostním zubním lékařem diagnostikována zánětlivá kavita, kterou nakonec zaplomoval jiný zubní lékař, který byl tak hodný a ujal se mě. Pozn. na pohotovosti zuby neplombují-prý se tam zuby jen trhají, plomby nemají a nejsou na takové zákroky zařízení...

Setricka i pani doktorka jsou velmi mile, ale sluzby provadene v ordinaci mi v zasade nevyhovovaly. Nikdy jsem nebyla plne spokojena.

Příjemná ordinace včetně paní doktorky i sestřičky:-))