Zubní ordinace
Jankovcova 16/788, Praha

Praktický lékař stomatolog
Smetanova 9, Přerov

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní doktorka je velice milá, ochotná, vždy ráda poradí a vysvětlí. Chodím k ní ráda.
I sestřička je moc fajn.
Rozhodně si nemůžu na nic stěžovat.

Umístění: Zubní ordinace

10 let jsem docházela k paní doktorce i s mou dcerou.Paní doktorka mi za celou dobu neudělala RTG,dcera v 19 letech měla úraz,kdy zakopla,ulomil se ji přední zub,paní doktorka si vzala 1300 Kč,nahradila dceři ulomenou jedničku levným materiálem.Do druhého dne to,co tam nalepila upadlo.Když jsem tam s dcerkou přišla na druhý den,paní doktorka i sestra byly velmi nepříjemné,že jsme se předem neobjednaly.Pak se dcera objednala na dentální hygienu,byla předem domluvená,dcera byla řádně objednaná,její dentální hygienistka dceři telefonicky sdělila,když už čekala v čekárně,že nemá čas a dorazí za hodinu.Paní doktorka už dlouho přesluhuje a měla by si jít odpočinout.

Bohužel zde musím zadat špatné hodnocení. Musím předeslat, že paní doktorka i sestřička jsou milé, nikdy jsem s nimi, co se týká jednání neměla sebemenší problém. Ovšem, pokud se týká profese ... jelikož jsem se zubního ošetření vždy bála, pečovala jsem o zuby velmi pečlivě, chodila jsem předpisově na kontroly po půl roce. Paní doktorka vždy zuby velmi zběžně prohlédla a jen občas ošetřila malý kaz. Během 15 let, co jsem k ní chodila mi NIKDY neudělala preventivně rtg. Když jsem si vlastně několikrát stěžovala na občasnou bolest jednoho stejného zubu, paní doktorka mi ho vždy znovu vyvrtala a vyplnila s tím, že to bude už v pořádku. Tento zub se mi v listopadu minulého roku úplně rozpadl ..... Po návštěvě zubní hygienistky, která mi udělala rtg mi bylo řečeno, že mám téměř na všech zubech kaz, o kvalitách výplní nemluvě. Našla jsem si jinou zubařku - výsledek je takový, že od listopadu chodím k této zubařce každé 2 týdny a podstupuji velmi dlouhé opravy. Jen na horní čelisti jsem měla na 10 zubech velmi hluboké kazy téměř až ke kořenovému systému, které se musely vytvářet několik let a paní doktorka Novotná je díky nepoužívání rtg neobjevila. Mně bohužel nenapadlo rtg požadovat - chybami se člověk učí. Již teď vím, že ve svých 35 letech mě v nejbližší době čekají minimálně 3 "korunky" jelikož zuby již nejdou zachránit. To že je paní doktorka milá mi je v tuto chvíli opravdu k ničemu, jelikož vydávám nemalé peníze za to, co mohla paní doktorka Novotná zjistit a opravit již dávno.

Ty předešlé komentáře nechápu. Já jsem velice spokojena.

Č

Bohužel se nemohu k positivním komentářům připojit. Paní doktorka je moc milá, ale jen pokud vše běží dle jejího časového plánu a člověk nemá žádný vážnější problém. Bohužel jsem problém měla, který se musel podle ní řešit tím nejradikálnějším způsobem, u jiného zubaře jsem se dozvěděla, že to zase takový problém není a stačí zub otevřít a čistit a léčit. Když vše selže, teprve následuje vytržení.
Další detaily jednání a ošetřování považuji za osobní a zmiňovat je nechci. Jsou ale velmi smutné.
Mé heslo zde - zkušenost je nesdělitelná.

Výborná komunikace, spolehlivost, pečlivost, důvěra. Super!!!

Paní doktorku doporučuji, ale sestru nikoliv. Je velmi neochotná a nepříjemná, škoda, že má taková milá paní doktorka tak hroznou sestřičku. Jinak pí. doktorka výborné.

Po dlouhých letech hledání (a bohužel musím říce, že i ničení) zubů u jiných stomatologů jsem šťastná, že jsem narefila na tuto lékařku. Je velice příjemná, vždy vše vysvětlí a nesnaží se za každou cenu vydělávat. Nikdy, NIKDY jsem u ní neměla žádný problém, a to je u zubaře co říct! Ani s implantátem.

Paní doktorka Novotná je milá a jsem s ní spokojená, ale naprosto nespokojená jsem s její sestřičkou,
která je velice nesympatická, protivná a nedej bože, když se na něco zeptáte dvakrát anebo obejdete zub.křeslo jinak než se má,
opravdu ONA je jediný kaz v této ordinaci!!! Měla by ji paní doktorka vyměnit, předchozí sestřička byla velice príjemná!!!!

Je pravda, že jsem k ní musel taky už víckrát (povolila mi 2x vždy po půl roce přilepovaná korunka), ale v tomto případě mi to vůbec nevadí, protože platí předchozí komentář o organizaci času a hlavně člověk vždy přesně ví, na čem je, co se dělá a proč se to dělá. (A teď korunka už rok a půl drží).
Navíc je zřejmé, že se snaží šetřit zejména kapsu pacienta a ne si naplnit tu svoji (což by při používání jiných a drahých materiálů určitě mohla - ostatně pokud jej sám chcete, stačí jen říct, dostane se vám i komentáře a názoru, rozmyslet se musíte sám). Takový přístup by měli mít všichni lékaři.
Navíc poté, co si udělala certifikát na děti a může k ní chodit i dcera, tak jediné věci, které se obávám ohledně zubaře, je, že jednou přijde den, kdy odejde do důchodu...