Adresy (2)

Zubní ordinace
Jankovcova 16/788, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Praktický lékař stomatolog
Smetanova 9, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní doktorka je velice milá, ochotná, vždy ráda poradí a vysvětlí. Chodím k ní ráda.
I sestřička je moc fajn.
Rozhodně si nemůžu na nic stěžovat.

M
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace

10 let jsem docházela k paní doktorce i s mou dcerou.Paní doktorka mi za celou dobu neudělala RTG,dcera v 19 letech měla úraz,kdy zakopla,ulomil se ji přední zub,paní doktorka si vzala 1300 Kč,nahradila dceři ulomenou jedničku levným materiálem.Do druhého dne to,co tam nalepila upadlo.Když jsem tam s dcerkou přišla na druhý den,paní doktorka i sestra byly velmi nepříjemné,že jsme se předem neobjednaly.Pak se dcera objednala na dentální hygienu,byla předem domluvená,dcera byla řádně objednaná,její dentální hygienistka dceři telefonicky sdělila,když už čekala v čekárně,že nemá čas a dorazí za hodinu.Paní doktorka už dlouho přesluhuje a měla by si jít odpočinout.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Bohužel zde musím zadat špatné hodnocení. Musím předeslat, že paní doktorka i sestřička jsou milé, nikdy jsem s nimi, co se týká jednání neměla sebemenší problém. Ovšem, pokud se týká profese ... jelikož jsem se zubního ošetření vždy bála, pečovala jsem o zuby velmi pečlivě, chodila jsem předpisově na kontroly po půl roce. Paní doktorka vždy zuby velmi zběžně prohlédla a jen občas ošetřila malý kaz. Během 15 let, co jsem k ní chodila mi NIKDY neudělala preventivně rtg. Když jsem si vlastně několikrát stěžovala na občasnou bolest jednoho stejného zubu, paní doktorka mi ho vždy znovu vyvrtala a vyplnila s tím, že to bude už v pořádku. Tento zub se mi v listopadu minulého roku úplně rozpadl ..... Po návštěvě zubní hygienistky, která mi udělala rtg mi bylo řečeno, že mám téměř na všech zubech kaz, o kvalitách výplní nemluvě. Našla jsem si jinou zubařku - výsledek je takový, že od listopadu chodím k této zubařce každé 2 týdny a podstupuji velmi dlouhé opravy. Jen na horní čelisti jsem měla na 10 zubech velmi hluboké kazy téměř až ke kořenovému systému, které se musely vytvářet několik let a paní doktorka Novotná je díky nepoužívání rtg neobjevila. Mně bohužel nenapadlo rtg požadovat - chybami se člověk učí. Již teď vím, že ve svých 35 letech mě v nejbližší době čekají minimálně 3 "korunky" jelikož zuby již nejdou zachránit. To že je paní doktorka milá mi je v tuto chvíli opravdu k ničemu, jelikož vydávám nemalé peníze za to, co mohla paní doktorka Novotná zjistit a opravit již dávno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Ty předešlé komentáře nechápu. Já jsem velice spokojena.


Č
Ověřený profil

Bohužel se nemohu k positivním komentářům připojit. Paní doktorka je moc milá, ale jen pokud vše běží dle jejího časového plánu a člověk nemá žádný vážnější problém. Bohužel jsem problém měla, který se musel podle ní řešit tím nejradikálnějším způsobem, u jiného zubaře jsem se dozvěděla, že to zase takový problém není a stačí zub otevřít a čistit a léčit. Když vše selže, teprve následuje vytržení.
Další detaily jednání a ošetřování považuji za osobní a zmiňovat je nechci. Jsou ale velmi smutné.
Mé heslo zde - zkušenost je nesdělitelná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná komunikace, spolehlivost, pečlivost, důvěra. Super!!!


Paní doktorku doporučuji, ale sestru nikoliv. Je velmi neochotná a nepříjemná, škoda, že má taková milá paní doktorka tak hroznou sestřičku. Jinak pí. doktorka výborné.


Ověřený profil

Po dlouhých letech hledání (a bohužel musím říce, že i ničení) zubů u jiných stomatologů jsem šťastná, že jsem narefila na tuto lékařku. Je velice příjemná, vždy vše vysvětlí a nesnaží se za každou cenu vydělávat. Nikdy, NIKDY jsem u ní neměla žádný problém, a to je u zubaře co říct! Ani s implantátem.


Paní doktorka Novotná je milá a jsem s ní spokojená, ale naprosto nespokojená jsem s její sestřičkou,
která je velice nesympatická, protivná a nedej bože, když se na něco zeptáte dvakrát anebo obejdete zub.křeslo jinak než se má,
opravdu ONA je jediný kaz v této ordinaci!!! Měla by ji paní doktorka vyměnit, předchozí sestřička byla velice príjemná!!!!


Ověřený profil

Je pravda, že jsem k ní musel taky už víckrát (povolila mi 2x vždy po půl roce přilepovaná korunka), ale v tomto případě mi to vůbec nevadí, protože platí předchozí komentář o organizaci času a hlavně člověk vždy přesně ví, na čem je, co se dělá a proč se to dělá. (A teď korunka už rok a půl drží).
Navíc je zřejmé, že se snaží šetřit zejména kapsu pacienta a ne si naplnit tu svoji (což by při používání jiných a drahých materiálů určitě mohla - ostatně pokud jej sám chcete, stačí jen říct, dostane se vám i komentáře a názoru, rozmyslet se musíte sám). Takový přístup by měli mít všichni lékaři.
Navíc poté, co si udělala certifikát na děti a může k ní chodit i dcera, tak jediné věci, které se obávám ohledně zubaře, je, že jednou přijde den, kdy odejde do důchodu...


Došlo k chybě, zkuste to znovu