Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

Chodím k paní doktorce už málem 20 let a nemohu ji dostatečně vynachválit ... je to profesionál, velice slušná a trpělivá, všechno vysvětlí, dbá o dodatečná vyšetření. Za ta léta jsem ji nikdy neviděl ve špatné náladě.

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

Paní doktorka je pečlivá a šikovná, chodíme k ní skoro celá rodina a jsme s ní všichni velmi spokojeni.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena, prijemna, svedomita a osetreni temer neboli. I kdyz jsem mela panickou hruzu ze zubaru, k pani doktrorce chodim rada.

Pani doktorka dobre opravuje zuby, ale chybi ji eticky a profesionalni pristup. Po pristehovani na Ladvi jsem potreboval urgentni osetreni kvuli bolesti zubu. Na internetu jsem objevil MUDr. Evu Matějkovou na klinice Cumpelikova. V jejim internetovem profilu stalo, ze prijima nove pacienty. Tak jsem si telefonicky domluvil navstevu. Po vstupu do ordinace mi rekla, ze mi poskytne prvni pomoc, ale ze nove pacienty neprijima. Trochu mi bolavy zub povrtala a rekla, abych si to nechal dokoncit u jineho zubare? Pritom jsem plne pojisten.

K pí. doktorce chodím už několik let a lepšího doktora, natož zubaře jsem nepoznala. Všem doporučuji.

S touto paní dr.jsem se setkal poprvé díky mým kamarádům,kteří k ní chodili.Já v té době jsem byl doslova vystresován od jiných zubařů a měl jsem léta psychický blok,a hrůůůzu z jakéhokoliv zubaře.Až tato paní doktorka mne najednou ukázala,že se vlastně není vůbec čeho bát.Doslova mne dostala na kolena,svým naprosto profesionálním přístupem!!!Ona totiž své pacienty bere jako rovnocenné partnery - nikoli jako většina jiných zubařů jako svoje "oběti svých zvrácených tužeb co nejvíce se v někom "pošťourat".Tato paní doktorka pracuje,u toho stíhá Vám přesně popisovat co dělá,vysvětlovat každý svůj krok,čímž Vám napomáhá k ještě většímu psychickému klidu a co je HLAVNÍ:Jakmile Vás cokoli zabolí,stačí cuknout,mrknout okem..a ona okamžitě PŘESTÁVÁ!!!!Domnívám se,že spousta jejích pacientů si vůbec neuvědomuje její kvality,a neváží si toho,jak perfektně umé léčit zuby.V neposlední řadě nutno podotknout,že ona se vždy snaží zub zachránit,jak jen je to možné.Zatímco jiný zubař by zub z fleku vytrhl a tím by vše vyřešil na 1.schůzce,tahle paní doktorka se s Vámi bude klidně 2 měsíce "patlat",jen aby Vám zub vytrhnout nemusela a zachránila Vám ho.Tuto paní doktorku jsem doporučil 3 mým přátelům,kteří díky její dokonalosti prožili přesně to samé co já.Po několika letech z nich spadla fobie ze zubaře,a začali se najednou k zubaři těšit.Děkovali mi,a uznali to samé co já.Já díky této paní doktorce jsem si dal během 1 roku do pořádku veškeré své zuby,které jsem 20 let se bál někomu svěřit.Paní doktorka mi dala do pořádku asi 15 zubů a zachránila mi tak půlku úst....takže ať si tady na ní říká kdo chce co chce,pro mne to vždy bude NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA se kterou jsem se kdy setkal!!!!Mám Vás moc rád,paní doktorko,jste SKVĚLÝ LÉKAŘ!!!!!!!!!

Paní lékařka trochu připomíná Pierra Richarda v sukních, bývá roztomile roztržitá a věci jí občas padají z rukou. Nicméně je bezpochyby odbornice a jsem s ní spokojena. Velmi oceňuji její přístup k pacientovi, vše vysvětlí, popisuje co právě dělá, je ochotná zodpovědět jakýkoliv dotaz ohledně zubní hygieny. Nenechte se odradit tím, že občas působí trochu zmateně :-)

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, lidská,vřele doporučuji a chválíme celá rodina