ProgresDent Centrum s.r.o.
Seydlerova 2451/8, Praha

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o. Jiný

K pani doktorce jsem prisla pouze na pohotovost. Osetrila mne, aniz by udelala rtg, coz mi prislo zvlastni.
Prvni pomoc zrejme ani neudelala spravne,protoze jsem se probudila dalsi den otekla. Nastesti byla ma pani doktorka zpet z dovolene. Ta se zhrozila z vykonané prvni pomoci, protoze jsem mela rozpadlou dasen a umrtvovaci vlozku zarazenou i v mezizubi. Zub bude nejspise na vytrzeni a k pani doktorce uz bych nikdy nesla!

K paní doktorce docházím už více než tři roky. Zpočátku jsem byla s péčí spokojena, ale postupem času si připadám odbytá. Při posledních dvou preventivních kontrolách jsem byla objednaná na konkrétní čas a v obou případech se na mě dostalo až s hodinovým (!!) zpožděním. Vyjádření paní doktorky znělo "měli jsme toho od rána hodně".
V případě nalezení kazu mi paní doktorka automaticky dala amalgámovou plombu, nenabídla jiné možnosti. Dle mého názoru by měl doktor poskytnout sám více informací, pacient by se neměl všeho domáhat sám.
Plomba od paní doktorky mi nikdy nevypadla, budiž to jediný plus, který na péči od paní doktorky shledávám.
V případě bílé plomby se mi kousek ulomil, paní doktorka mi na to sdělila, že toto není třeba opravovat, jelikož plomba stále přikrývá celý zub, pouze zbrousila ostrou hranu zbylé plomby. Naštěstí je to vzadu a není to vidět, ale mám takto v ústech "ulomený zub".
Paní doktorku nedoporučuji a sama již hledám jiného lékaře.

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o.

Pani "doktorka" nedokázala rozpoznat zánět dásně, který byl způsoben její špatně provedenou korunkou, řešení nečistit si v tomto místě zuby mezizubnim kartáčkem byla pro mě opravdu konečná. Nepočítám špatně provedené okolní plomby. Nezabývala se příčinou problému, pokaždé mě odbila, že tam nic nevidí. Katastrofa