Samostatná ordinace PL stomatologa
Paprsková 2, Praha

Pan doktor byl velmi prijemny a protoze jsem byla jen na kontrole, byl strucny a neprotahoval to. Je velmi profesionalni v tom, ze mi nedaval zadne rady, ktere nebyly v jeho oblasti speciality. Kdyz jsem se ho ptala na doporuceni rovnatek, tak mi poradil abych se radsi poradila s jeho kolegou kdo se v tom vice vyzna nez on.

Je opravdu dobrý.

Mě vyšel ve srovnání cen u keramického zubu nejlépe z pěti nabídek, tak nevím proč je zde debata o drahotě....je také otázka zda srovnáváte srovnatelné, samozřejmě jsem si mohl nechat udělat pryskyřici na pojišťovnu gratis místo asi 7tis. u něj... a je poznat, že to je minimálně nadprůměrný doktor. Po zkušenostech se mi vyplatí za ním jezdit z centra Prahy než tady chodit k blbci co mám za rohem....

Hodnocení:Nejlepší
Komentář

Po nedobrých zkušenostech s několika zubaři jsem před 14 roky nakonec přešel k MUDr. Kuhnovi a od té doby jsem v jeho pravidelné péči. Jsem naprosto spokojen, v týmu s MUDr. Urbanem mi provedli kompletní rekonstrukci obou čelistí a dnes mi i ten nejtužší řízek nebo kousnout do jablka nečiní ve věku 66 let nejmenší problém. Dr. Kuhn je naprosto profesionálně věcný, vstřícný a velice si přístupu jeho i jeho týmu vážím. Co mohu posoudit, používá nejmodernější postupy a špičkové materiály. Ovšem, bohužel, finančně se na svoji pojišťovnu nemůžete spoléhat, uhrazené částky mnohonásobně překračují rozsah hrazený pojišťovnou, ale to co ta hradí, stejně by např. u mne, stačilo pouze na kašovitou stravu. Arogance? Nevím, o čem je řeč.

Nikdy arogantní, největší profesionál, se kterým jsem se na své pouti mezi ordinacemi setkal. Snaží se každému dle svých možností vyjít vstříc, poradí, doporučí. Někomu může vadit, že se striktně věnuje zubním problémům (tedy Vám) a nepovídá si o počasí, ale to opravdu nečekám. Neoplývám penězi a první zaplacená suma byla pro mne, zvyklému na péči zadarmo, mírné překvapení, ale vzhledem ke kvalitní práci a použitým materiálům jsou to dobře investované peníze. Sjednaný termín se dá zrušit bez náhrady, pokud se omluvíte dostatečně předem. To, že někdo nepřijde bez omluvy,je dle mého názoru trestuhodné plýtvání časem tohoto odborníka a mohu vás ujistit, že na uvolněný omluvený termín se okamžitě najde náhradník.

Podle mne je to zatím nejlepší zubař jakého znám (a že už jsem jich pěknou řádku poznala). Arogantního jsem jej nikdy nezažila, ale je otázka jak se "postižení" chovali sami, že? A co se týká ceny, tak si raději koupím kvalitnější věc (pokud to jde), než lacinou, která mi za chvilku bude ke zlosti. A u zdraví si nezahrávám. Třetí zuby už mi nenarostou...

Dobrý den,je to už hodne let co jsem byla u pana doktora naposledy.
4 porcelánové korunky,boušení,atd...chodila jsem tam asi pul roku ale
výsledek stál za to a od té doby jsem u zubaře nebyla. (skoro 7 let).Nemám
žádné problémy.Další věc, arogantní nebyl,čekací doba byla delší,drahý? Jak
se to vezme....kdo nemá na zaplacení kvalitní péče ať chodí jinam.Znám daleko
dražší stomatology.Závěr maximální spokojenost.

Vyměnil jsem zubního lékaře na doporučení kamarádky. Musím uznat, že u MUDr.Kuhna je opravdu profesionální přístup. Arogantní se mi opravdu nezdál, naopak. Velmi příjemný a ochotný pán.
Co se týká cen, zatím jsem platil jenom 2x lokální anestetikum cca 500kč. Slyšel jsem že je dražší, ale pokud to bude kvalitní, rád zaplatím.

Vždy bez čekání, rychlé ošetření, profesionální přístup ovšem za vyšší cenu.
Není pravdou,že při návštěve udělá jen jednu věc - při první preventivní prohlídce založil kartu, udělal rentgen a opravil 2 zuby - to vše za 30 minut.
Spokojenost s celou klinikou.

špičková práce, ovšem za vysokou cenu. Špičkové vybavení, dokáže nabídnout i levnější řešení, pokud někdo chce cenový kompromis. Všichni lékaři a personál k vám mluví, vysvětlují, ptají se. V kombinaci s prevencí a zubní hygienou (pravidelně vám za půl roku zavolají, a objednají vás) je to optimální komplexní péče pod jednou střechou.
Má obvykle plno pacientů, zcela plný kalendář. Proto dělá jen věc, na kterou byl pacient objednán a proto také objednává až za měsíc nebo v urgentních případech mimo oficiální hodiny. Pokuty jsem nezažil, ale pokud je nucen pacienty objednávat až za měsíc a pak mu někdo nepřijde, nedivím se. Kdyby bral další pacienty, pošlu za ním známé i rodinu.