Vyšehradská 49/320, Praha
Ústav estetické medicíny a.s.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí
Vila Orplid - U Imperialu 14, Karlovy Vary
Ústav estetické medicíny a.s.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: Ústav estetické medicíny a.s. FL

Byla jsem u dr. Záruby na FL, spokojenost, dr. je zkušený, má hodně pacientů. Jen mě zrazil spěch, se kterým jsou pacienti pakováni po operaci, druhý den sestra donesla snídani v 5.30 s tím, že je třeba pomalu opustit pokoj, že přijdou noví klienti, takže v 7 ráno už jsem čekala v ambulanci na lékaře, a to cca hodinu, protože jejich prac.doba začíná v 8h.Připadalo mi to jak na běžícím páse, kusová výroba, toto kazilo veškerý dojem z ÚEM.

Umístění: Ústav estetické medicíny a.s. Reoperae neuspokojivého výsledku z jiného pracovišťě

Chtěla bych touto cestou pochválit velmi profesionální přístup pana primáře Záruby, znamenítým odborníkem s perfektním estetickým cítěním a lidským přístupem. Nedávno jsem u něj prodělala náročnou reoperaci, komplikovanou o to, co jiná mediálně vyhlášená primářská kapacita vědomě pokazila.

Primář Záruba je milý, charismatický člověk, velmi přijemný a šikovný zkušený lékař s dlouholetou praxí, lékař na kterého se s důvěrou vždy obrátím a s čistým svědomím doporučím jiným. Plastické operace jsou jako každé jiné se všemi možnými riziky a následky. V některých případech však nemusí vždy odpovídat představám klientů estetické medicíny, ale jedná se o dobrovolné rozhodnutí každého jedince.

Ještě jednou děkuji za čas, který jste mi věnoval pane primáři

Umístění: Ústav estetické medicíny a.s. Augmentace prsou

Pan primar Zaruba je velice vlidny lekar, operace probehla dobre. Damy z recepce (starsi blond a starsi tmavovlasa) jsou bohuzel arogantni, nevlidne a neprijemne.

Umístění: Ústav estetické medicíny a.s. rhinoplasty - Plastika nosu

I would like to thank 100 times MUDr. Dušan Záruba ! I came to him with a long nose and crook in the nose - and now I am an owner of the perfect beautiful nose form my dreams ! Doctor Zaruba has a golden hands!

Umístění: Ústav estetické medicíny a.s. Lifting dolni casti obliceje a horni i dolni vicka

Pred 15 lety jsem byla u primare Dusana Zaruby na liftingu spodni casti obliceje a korekci dolnich a hornich vicek. Po 3 tydnech klidoveho rezimu a soustredene pooperacni domaci pece, jsem nastoupila do prace. Nikdo nepoznal, ze jsem mela plastickou operaci. Vypadala jsem bajecne odpocinute a dodnes nevypadam na svuj vek (69). Pan primar Zaruba je umelec a jeho praci je treba jen obdivovat a respektovat. Postoperacni disciplina pacientky je dulezitou soucasti uspechu. Ale take jeji aktivni a zdravy zivotni styl mnoho let pred a po operaci.
Ziji v USA a jeste nikdy jsem nevidela zenu, ktera zde podstoupila plastickou operaci a ktera by vypadala prirozene. V tom je umeni primare Zaruby naprosto vyjimecne.
Dnes je mi 69 let a dalsi lifting nemusi vyjit stejne dobre vzhledem k veku pokozky. Pokud se k nemu ale rozhodnu, primar Zaruba je nepochybna volba. Mile damy, na operaci se tedy velice dobre pripravte a respektujte praci chirurga duslednou peci, klidovym rezimem a optimismem. Vse dobre dopadne.

Jsem nadšená výsledkem i bezproblémovým pooperačním hojením po faceliftu. Pan primař je skvělý a zkušený odborník i úžasně milý a vstřícný člověk. Prostředí kliniky je úžasné, sestřičky i i všichni ostatní pozorní, zodpovědní........lépe jsem si určitě v celé ČR vybrat nemohla a vždycky v budoucnu si zvolím jen tuto kliniku. Doporučuji všem.
Na tomto portále mi moc při rozhodování pro ÚEM pomohla hodnocení některých pacientek, zejména pí MAJDALENKA mi moc pomohla a poslala mi soukromě všechny podrobné informace o operaci. Do ÚEM jsem přijela už den předem, krásně se vyspala a na operaci jsem šla naprosto klidná, v psychické pohodě a i to hraje určitě svou roli. Nebojte se a pokud chcete podrobné info, i já jsem ochotna vše sdělit, tak jako to pomohlo mne. Veronika

Tento lékař je nejen špičkový plastický chirurg, ale především empatický, vstřícný a úžasný člověk. Obrátila jsem se na něho v zoufalství po nezdařené operaci nosu z nedbalosti doc. Duškové z GHC kliniky. Vzhledem k obecnému povědomí problematiky korekcí po jiných lékařích a přístupu lékařů k nim jsem očekávala odmítnutí, alibismus, kolegialni loajalitu a nasměrování zpět k lékaři, který operaci pokazil. Nic z toho se nestalo, tento člověk přestoze mě viděl poprvé v životě, tak mi dokázal podat pomocnou ruku, nejen snahou o nápravu odbornym způsobem, ktera spočívala v soustavne peci, počínaje nasazením speciální kovové dlážky ( v zahraničí bežně používanou, u nás používanou jen timto lékařem ), lepením stripsu, které si nechává dovážet ze zahranici, jejichž cena není nízká, coz je důvod proč je jiní lékaři nepoužívají, kontrol, cenných rad ohledně masáži a doporučení.. Ovšem tim nejcennějším způsobem jakým mi tento lékař pomohl byl predevsim po strance psychické, tedy svým lidským, laskavým, vstricnym a upřímným přístupem, díky kterému jsem toto utrpení a zoufalství přežila bez nutnosti návštěvy psychiatra. Podotýkám, ze si za tuto peci do dnešního dne nevzal ani korunu. Kez by takových lékařů bylo v dnešní době víc.

Pan doktor Záruba mi před měsícem operoval horní víčka a jsem nadšená :-) Dal si velice záležet, během operace uklidňoval a vysvětloval, co se bude dít. Pacient se s ním cítí jak v bavlnce. A výsledek je úžasný! :-) Děkuji, pane doktore! :-)

Podstoupila jsem u MUDr. Záruby labioplastiku. Zákrok se velice podařil, sebevědomí mi stouplo o 200%. Dále musím pochválit jeho velmi profesionální přístup, i celého personálu. Pan doktor je velice milý a dokázal mě před zákrokem úplně uklidnit, což je u mě většinou problém. Doporučuji!

Chtěla bych se připojit ke chvále primáře Záruby.Jsem 3 týdny po operaci (zmenšení prsních dvorců)operace dopadla dobře a menší bolest jsem cítila pouze první den.Doktor Záruba je velmi přijemný a šikovný člověk i celý jeho tým.Byla jsem spokojená.Kdykoliv budu potřebovat obratím se pouze na něj!