Nedvězská 2229/14, Praha
Doktor TKALYCH s.r.o

773 92.....

2005 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina 2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v o...

• zubní kámen
  • zubní kaz
  • zánět dásní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Ruština, Ukrajinština, Čeština

Umístění: Doktor TKALYCH s.r.o Jiný

Jmenuji se Peter Košút, mám 52 let a pocházím ze Slovenska a napíšu svůj komentář česky, aby ho každý čtenář pochopil, takže omluvte moji češtinu a gramatiku.
S pánem doktorem sem se skontaktoval pomoci mích dětí, které pracují a žijí v Praze. Od malička jsem měl velké problémy s mojíma zubama a odseděl jsem si doslova desítky hodin v zubařském křesle, z nichž jsem přirozeně získal doslova strach až stres ze zubního ošetření. U pána doktora, v současní době procházím velkým operačním zákrokem (Sinus Lifting celý horní čelisti na komplet, lidé, kteří tohleto podstoupili vědí, o jak obtížný a složitý zásah se jedná) a asi po dvou až třech návštěvách mě strach a také stres úplně opadl a to vděku profesionálnímu přístupu k pacientovi od pána doktora i jeho pomocného personálu. S tak příjemným a profesionálním přístupem, jako u pán doktora Tkalycha, jsem se v životě nesetkal. A upřímně, mám něco v zubařském křesle za sebou. Pane doktore, velmi pěkne děkuji za všechno, co jste pro mě udělal. Máte zlaté ruce a ještě více zlatý srdce. Jsem šťastnej, že jsem se mohl s takovým člověkem setkat, jako je pan doktor Tkalych.
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pánu doktorovi a vřele doporučuji všem.

Umístění: DEVIDENT s.r.o

Nejlepší zubař,kterého jsem kdy měla. Mám panickou hrůzu ze zubaře-pred návštěvou nespim x nocí,brecim již v čekárně atd. Musela jsem na trhání osmičky a pan doktor vse vysvětlil,umrtvil absolutně bezbolestne a trhani samotného zubu jsem ani nepostrehla. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem a hned se objednala na další trhání bez jakýchkoliv obav. Oceňuji luxusni vybavení ordinace, individuální přístup a celkovou péčí. Dojížděla bych k němu i z jineho města.
Ještě jednou velké DÍKY.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Preventivni prohlidky

Za mne nejlepsi zubar..lepsiho zubare jsem nemela jeste moznost poznat :) jinde bylo sice hezke a mile chovani ale bolely mne i injekce na umrtveni...Ale tady u pana doktora Bezbolestna injekce, Bezbolestne vrtani a taky Bezbolestne odstraneni osmicky!!! A hezke chovani k pacientum. Proste super. Pokazde prichazim uplne zbytecne nervozni a vystrasena co bude a vzdy odchazim ohromena jek je to skvely zubar :) Vastakova Alena

Umístění: DEVIDENT s.r.o

I já se přidávám ke spokojeným pacientům. Ze zubařů mám hrůzu od malička a asi mě to úplně nikdy nepřejde. Pan doktor mi již trhal osmičku a vrtal kaz. Strach ze zákroků mám vždy velký, ale pan doktor je pečlivý, trpělivý a citlivý. Po jeho zákrocích jsem zatím žádný problém nikdy neměla. Moc mu tímto děkuji a jsem ráda, že mám šikovného zubaře :o).

Umístění: DEVIDENT s.r.o odstranění zubů

Tak, jak jsem si myslela, že jsem nikdy neměla potíž se zuby se nyní ukázalo, že jsem měla pouze opravdu špatného zubaře. Týdny jsem trpěla neuvěřitelnými bolestmi ,,moudráku", které nechtěly ustoupit a dokonce ani v Thomayerově nemocnici nebyl nikdo aboslutně schopný mi pomoci. Díky Bohu za to, že jsme narazila na skvělého pana Tkalycha, který mi jako JEDINÝ řekl, co mi je, proč tyto neustupující bolesti mám a co se musí dělat (čekalo mě vytržení zubu a léčení zánětu). Během dne "D" jsem měla takový strach z trhání a další bolesti, že jsem myslela, že z čekárny ordinace uteču, ale nakonec se ukázalo, že nebyl vůbec důvod. :-))) Naprosto profesionální přístup, nádherná ordinace i čekárna, milý pan doktor, který získal mou 100% důvěru, skvělé a zdvořilé sestřičky, vše probíhá naprosto bez zbytečné bolesti a trápení, prostě tak, jak by to mělo být. Za mě je pan MuDr. Tkalych jedním z nejlepších ve svém oboru a já moc děkuji za pomoc od bolesti, za tak dlouho chtěnou úlevu a za jeho úžasný a milý přístup! Jste nejlepší a jsem moc šťastná, že jsem na Vás narazila! :-) Děkuji, upřímně a od srdce.

Také jsem spokojená.Milý pan doktor i sestřička.Mám panický strach ze zubařů.Pan je citlivý a šikovný.Drozdová Lada

Dlouho jsem vybírala nového zubního lékaře, jelikož jsem se svým nebyla spokojena a nakonec dala na recenze na tomto webu a nelituji tohoto výběru. Vybrala jsem opravdu nejlepšího stomatologa s krásnou, moderní a čistou ordinací. Vždy Vás příjme na čas. Jeho práce je precizní a naprosto bezbolestná!! Nikdy bych nečekala, že se k zubaři můžu i těšit :-) Určitě DOPORUČUJI, pokud hledáte nového zubního lékaře.

Nejúžasnější pan zubař jakého si celá naše rodina mohla přát.Pečlivý,citlivý,příjemný. Vždy vysvětlí, co je potřeba udělat. A v dnešní době nečekaná vlastnost....neúčtuje si nehorázné sumy jako většina jeho kolegů. Jiného zubaře už nikdy nechci.

Pana Dr. Tkalycha jsem navštívil již asi 6x. Myslím, si že svou práci odvádí dobře a je šikovný. Nikdy jsem nečekal, žádná fronta! Cenově zatím velmi příznivé. Oceňuji, že součástí vstupního vyšetření bylo bezplatné RTG s výstupem do PC a pan doktor se jím řídí před každou prací. Oceňuji když se zmíní o tom co se stalo a co bude probíhat, to se ale moc neděje. Před každým úkonem injekce. Ani po jednom z cca 6ti úkonů zub prakticky nebolel. Děkuji a zatím mohu jen doporučit.

Dimitrij Tkalych

Děkuju)))

Skvělá zkušenost. Konečně se mi podařilo najít zubaře u kterého mám pocit, že svojí práci skutečně rozumí. Můj předchozí zubař svojí práci vždy udělal za 10 minut a podle toho to taky vypadalo. U pana doktora mám pocit, že vše dělá pečlivě a na 100%. Mohu všem doporučit.

Dimitrij Tkalych

Děkuju, Mariko)))))