Dimitrij Tkalych

Zubař

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie) Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• 2005 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
    Člen České Stomatologické Komory od roku 2012
    Specializace v oboru estetická stomatologie
    Smlouvy se zdravotními pojišťovnami:

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• A
    Umístění: DEVIDENT s.r.oSlužby: odstranění zubů

Tak, jak jsem si myslela, že jsem nikdy neměla potíž se zuby se nyní ukázalo, že jsem měla pouze opravdu špatného zubaře. Týdny jsem trpěla neuvěřitelnými bolestmi ,,moudráku", které nechtěly ustoupit a dokonce ani v Thomayerově nemocnici nebyl nikdo aboslutně schopný mi pomoci. Díky Bohu za to, že jsme narazila na skvělého pana Tkalycha, který mi jako JEDINÝ řekl, co mi je, proč tyto neustupující bolesti mám a co se musí dělat (čekalo mě vytržení zubu a léčení zánětu). Během dne "D" jsem měla takový strach z trhání a další bolesti, že jsem myslela, že z čekárny ordinace uteču, ale nakonec se ukázalo, že nebyl vůbec důvod. :-))) Naprosto profesionální přístup, nádherná ordinace i čekárna, milý pan doktor, který získal mou 100% důvěru, skvělé a zdvořilé sestřičky, vše probíhá naprosto bez zbytečné bolesti a trápení, prostě tak, jak by to mělo být. Za mě je pan MuDr. Tkalych jedním z nejlepších ve svém oboru a já moc děkuji za pomoc od bolesti, za tak dlouho chtěnou úlevu a za jeho úžasný a milý přístup! Jste nejlepší a jsem moc šťastná, že jsem na Vás narazila! :-) Děkuji, upřímně a od srdce.

• L

Také jsem spokojená.Milý pan doktor i sestřička.Mám panický strach ze zubařů.Pan je citlivý a šikovný.Drozdová Lada

• Dlouho jsem vybírala nového zubního lékaře, jelikož jsem se svým nebyla spokojena a nakonec dala na recenze na tomto webu a nelituji tohoto výběru. Vybrala jsem opravdu nejlepšího stomatologa s krásnou, moderní a čistou ordinací. Vždy Vás příjme na čas. Jeho práce je precizní a naprosto bezbolestná!! Nikdy bych nečekala, že se k zubaři můžu i těšit :-) Určitě DOPORUČUJI, pokud hledáte nového zubního lékaře.

• Nejúžasnější pan zubař jakého si celá naše rodina mohla přát.Pečlivý,citlivý,příjemný. Vždy vysvětlí, co je potřeba udělat. A v dnešní době nečekaná vlastnost....neúčtuje si nehorázné sumy jako většina jeho kolegů. Jiného zubaře už nikdy nechci.

• P

Pana Dr. Tkalycha jsem navštívil již asi 6x. Myslím, si že svou práci odvádí dobře a je šikovný. Nikdy jsem nečekal, žádná fronta! Cenově zatím velmi příznivé. Oceňuji, že součástí vstupního vyšetření bylo bezplatné RTG s výstupem do PC a pan doktor se jím řídí před každou prací. Oceňuji když se zmíní o tom co se stalo a co bude probíhat, to se ale moc neděje. Před každým úkonem injekce. Ani po jednom z cca 6ti úkonů zub prakticky nebolel. Děkuji a zatím mohu jen doporučit.

Dimitrij Tkalych2016-01-25

Děkuju)))

• M

Skvělá zkušenost. Konečně se mi podařilo najít zubaře u kterého mám pocit, že svojí práci skutečně rozumí. Můj předchozí zubař svojí práci vždy udělal za 10 minut a podle toho to taky vypadalo. U pana doktora mám pocit, že vše dělá pečlivě a na 100%. Mohu všem doporučit.

Dimitrij Tkalych2015-10-27

Děkuju, Mariko)))))

• Chtěla bych velice poděkovat za skvělou a profesionální péči a vstřícný přístup. Pan doktor je skutečný odborník na svém místě.a navíc příjemný člověk. Jitka Meklešová

Dimitrij Tkalych2015-10-23

Děkuju))))

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Když odešla má rodinná zubařka do důchodu, dlouho jsem hledala dobrého stomatologa a po pár neúspěšných pokusech narazila o prázdninách na základě recenzí na pana doktora Tkalycha. Mohu říci, že měnit již nebudu, od první chvíle si získal mou důvěru. Dva zuby, kde jsem měla kaz pod výplněmi, mi zachránil a jednu již dlouho zlobící osmičku, poslední co mi zbývala, profesionálně odstranil, takže mám konečně klid :-) Navíc v ordinaci panuje přátelské prostředí a téměř rodinný přístup, mně osobně například taková maličkost, jako oslovování křestním jménem, uklidnila i potěšila :-) Strach ze zubaře je pryč a já se těším za pár měsíců na preventivní prohlídku:-) Za sebe mohu pana doktora 100% doporučit!

Dimitrij Tkalych2015-10-20

Diky za Váš nazor, Lucie)))

• Š

p. doktora doporučuju všemi deseti !!!... měla jsem panickej strach ze zubařu, když jdu k němu, nikoliv. Zbavil mě strachu a hrozných představ. MOC DĚKUJI!!! :)

Dimitrij Tkalych2015-07-29

Děkuju)

• Mnohokrát děkuji za ZÁCHRANU osmičky;) Velmi ochotný, vstřícný a "podnikavý" zubní lékař. Jednoznačně profík ve svém oboru!!! Za mě maximální spokojenost, všem pacientům doporučuji!!!Boris Ljubčenko - FYZIOTERAPEUT, MEDICENTRUM SKALKA.