Adres

DEVIDENT s.r.o (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
776 35.....

Keramické korunky (od 6 700 kč)

Bělení zubů (od 2 500 kč)

Výplně inlay, onlay (6 700 Kč) + 21 Více

Implantáty (10 000 Kč)

Ultrazvuk (800 Kč)

Bělení zubů (od 2 500 kč)

2005 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina 2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v o...

• zubní kámen
  • zubní kaz
  • zánět dásní

Znalost jazyků

Ruština, Ukrajinština, Čeština

Umístění: DEVIDENT s.r.o Preventivni prohlidky

Za mne nejlepsi zubar..lepsiho zubare jsem nemela jeste moznost poznat :) jinde bylo sice hezke a mile chovani ale bolely mne i injekce na umrtveni...Ale tady u pana doktora Bezbolestna injekce, Bezbolestne vrtani a taky Bezbolestne odstraneni osmicky!!! A hezke chovani k pacientum. Proste super. Pokazde prichazim uplne zbytecne nervozni a vystrasena co bude a vzdy odchazim ohromena jek je to skvely zubar :) Vastakova Alena

Umístění: DEVIDENT s.r.o

I já se přidávám ke spokojeným pacientům. Ze zubařů mám hrůzu od malička a asi mě to úplně nikdy nepřejde. Pan doktor mi již trhal osmičku a vrtal kaz. Strach ze zákroků mám vždy velký, ale pan doktor je pečlivý, trpělivý a citlivý. Po jeho zákrocích jsem zatím žádný problém nikdy neměla. Moc mu tímto děkuji a jsem ráda, že mám šikovného zubaře :o).

Umístění: DEVIDENT s.r.o odstranění zubů

Tak, jak jsem si myslela, že jsem nikdy neměla potíž se zuby se nyní ukázalo, že jsem měla pouze opravdu špatného zubaře. Týdny jsem trpěla neuvěřitelnými bolestmi ,,moudráku", které nechtěly ustoupit a dokonce ani v Thomayerově nemocnici nebyl nikdo aboslutně schopný mi pomoci. Díky Bohu za to, že jsme narazila na skvělého pana Tkalycha, který mi jako JEDINÝ řekl, co mi je, proč tyto neustupující bolesti mám a co se musí dělat (čekalo mě vytržení zubu a léčení zánětu). Během dne "D" jsem měla takový strach z trhání a další bolesti, že jsem myslela, že z čekárny ordinace uteču, ale nakonec se ukázalo, že nebyl vůbec důvod. :-))) Naprosto profesionální přístup, nádherná ordinace i čekárna, milý pan doktor, který získal mou 100% důvěru, skvělé a zdvořilé sestřičky, vše probíhá naprosto bez zbytečné bolesti a trápení, prostě tak, jak by to mělo být. Za mě je pan MuDr. Tkalych jedním z nejlepších ve svém oboru a já moc děkuji za pomoc od bolesti, za tak dlouho chtěnou úlevu a za jeho úžasný a milý přístup! Jste nejlepší a jsem moc šťastná, že jsem na Vás narazila! :-) Děkuji, upřímně a od srdce.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Také jsem spokojená.Milý pan doktor i sestřička.Mám panický strach ze zubařů.Pan je citlivý a šikovný.Drozdová Lada

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dlouho jsem vybírala nového zubního lékaře, jelikož jsem se svým nebyla spokojena a nakonec dala na recenze na tomto webu a nelituji tohoto výběru. Vybrala jsem opravdu nejlepšího stomatologa s krásnou, moderní a čistou ordinací. Vždy Vás příjme na čas. Jeho práce je precizní a naprosto bezbolestná!! Nikdy bych nečekala, že se k zubaři můžu i těšit :-) Určitě DOPORUČUJI, pokud hledáte nového zubního lékaře.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nejúžasnější pan zubař jakého si celá naše rodina mohla přát.Pečlivý,citlivý,příjemný. Vždy vysvětlí, co je potřeba udělat. A v dnešní době nečekaná vlastnost....neúčtuje si nehorázné sumy jako většina jeho kolegů. Jiného zubaře už nikdy nechci.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana Dr. Tkalycha jsem navštívil již asi 6x. Myslím, si že svou práci odvádí dobře a je šikovný. Nikdy jsem nečekal, žádná fronta! Cenově zatím velmi příznivé. Oceňuji, že součástí vstupního vyšetření bylo bezplatné RTG s výstupem do PC a pan doktor se jím řídí před každou prací. Oceňuji když se zmíní o tom co se stalo a co bude probíhat, to se ale moc neděje. Před každým úkonem injekce. Ani po jednom z cca 6ti úkonů zub prakticky nebolel. Děkuji a zatím mohu jen doporučit.

Děkuju)))

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělá zkušenost. Konečně se mi podařilo najít zubaře u kterého mám pocit, že svojí práci skutečně rozumí. Můj předchozí zubař svojí práci vždy udělal za 10 minut a podle toho to taky vypadalo. U pana doktora mám pocit, že vše dělá pečlivě a na 100%. Mohu všem doporučit.

Děkuju, Mariko)))))

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chtěla bych velice poděkovat za skvělou a profesionální péči a vstřícný přístup. Pan doktor je skutečný odborník na svém místě.a navíc příjemný člověk. Jitka Meklešová

Děkuju))))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Když odešla má rodinná zubařka do důchodu, dlouho jsem hledala dobrého stomatologa a po pár neúspěšných pokusech narazila o prázdninách na základě recenzí na pana doktora Tkalycha. Mohu říci, že měnit již nebudu, od první chvíle si získal mou důvěru. Dva zuby, kde jsem měla kaz pod výplněmi, mi zachránil a jednu již dlouho zlobící osmičku, poslední co mi zbývala, profesionálně odstranil, takže mám konečně klid :-) Navíc v ordinaci panuje přátelské prostředí a téměř rodinný přístup, mně osobně například taková maličkost, jako oslovování křestním jménem, uklidnila i potěšila :-) Strach ze zubaře je pryč a já se těším za pár měsíců na preventivní prohlídku:-) Za sebe mohu pana doktora 100% doporučit!

Dimitrij Tkalych

Diky za Váš nazor, Lucie)))

Běžný termín

7 000 Kč

Ultrazvuk

800 Kč

800 Kč

Definitivní endodoncie (zaplnění kanálku)

1 300 Kč

Děkuju, Mariko)))))

Děkuju))))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dimitrij Tkalych

Diky za Váš nazor, Lucie)))

• zubní kámen
  • zubní kaz