Sokolovská, 810/304, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Nedvězská 2229/14, Praha
Doktor TKALYCH Group

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

2005 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina 2013 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v o...

• Zubní kámen
  • Zubní kaz
  • Zánět dásní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Ruština, Ukrajinština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Sokolovská, 810/304, Praha

Nedvězská 2229/14, Praha

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Na doporučení kamarádky jsem se dostala k panu doktorovi a jsem velmi spokojená, nikdy jsem u své bývalé lékařky nezažila tak profesionální a zároveň příjemný přístup, kdy si připadáte jako člověk. Děkuji panu doktorovi, že mě přijal do své péče.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Že je pan doktor Tkalych nejlepší zubař v Praze, vím už pár let,ale také bych chtěla poděkovat jeho hygienistce /snad/ Taťáně.Velmi milá, šikovná a pečlivá.Jsem moc ráda, že jsem kdysi přes internet při výběru měla šťastnou ruku.

F
Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Strach zo zubára je preč, takže za mňa zatiaľ najlepší zubár akého som kedy mal. Človek na správnom mieste.

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Pečlivá péče, výborné ošetření. Skvělý přístup. U tohoto zubaře jsme se odnaučili bát se zubaře. Děkujeme

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Nejlepší zubař! Pečlivý, zodpovědný, stará se o každého pacienta. Chodím k panu doktorovi 2 roky a jsem vděčná za zachráněni zubů. Doporučuji!!!

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

K panu doktorovi Tkalychovi chodím už cca 5 let a mohu opravdu jen doporučit! Opravdu precizní výkon a skvělý přístup k pacientovi! Ráda doporučuju dal! :) Dekuju:)

Umístění: Doktor TKALYCH Group Jiný

Jmenuji se Peter Košút, mám 52 let a pocházím ze Slovenska a napíšu svůj komentář česky, aby ho každý čtenář pochopil, takže omluvte moji češtinu a gramatiku.
S pánem doktorem sem se skontaktoval pomoci mích dětí, které pracují a žijí v Praze. Od malička jsem měl velké problémy s mojíma zubama a odseděl jsem si doslova desítky hodin v zubařském křesle, z nichž jsem přirozeně získal doslova strach až stres ze zubního ošetření. U pána doktora, v současní době procházím velkým operačním zákrokem (Sinus Lifting celý horní čelisti na komplet, lidé, kteří tohleto podstoupili vědí, o jak obtížný a složitý zásah se jedná) a asi po dvou až třech návštěvách mě strach a také stres úplně opadl a to vděku profesionálnímu přístupu k pacientovi od pána doktora i jeho pomocného personálu. S tak příjemným a profesionálním přístupem, jako u pán doktora Tkalycha, jsem se v životě nesetkal. A upřímně, mám něco v zubařském křesle za sebou. Pane doktore, velmi pěkne děkuji za všechno, co jste pro mě udělal. Máte zlaté ruce a ještě více zlatý srdce. Jsem šťastnej, že jsem se mohl s takovým člověkem setkat, jako je pan doktor Tkalych.
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pánu doktorovi a vřele doporučuji všem.

Umístění: DEVIDENT s.r.o

Nejlepší zubař,kterého jsem kdy měla. Mám panickou hrůzu ze zubaře-pred návštěvou nespim x nocí,brecim již v čekárně atd. Musela jsem na trhání osmičky a pan doktor vse vysvětlil,umrtvil absolutně bezbolestne a trhani samotného zubu jsem ani nepostrehla. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem a hned se objednala na další trhání bez jakýchkoliv obav. Oceňuji luxusni vybavení ordinace, individuální přístup a celkovou péčí. Dojížděla bych k němu i z jineho města.
Ještě jednou velké DÍKY.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Preventivni prohlidky

Za mne nejlepsi zubar..lepsiho zubare jsem nemela jeste moznost poznat :) jinde bylo sice hezke a mile chovani ale bolely mne i injekce na umrtveni...Ale tady u pana doktora Bezbolestna injekce, Bezbolestne vrtani a taky Bezbolestne odstraneni osmicky!!! A hezke chovani k pacientum. Proste super. Pokazde prichazim uplne zbytecne nervozni a vystrasena co bude a vzdy odchazim ohromena jek je to skvely zubar :) Vastakova Alena

• Zubní kámen
  • Zubní kaz