272 91.....

Ambulantní chirurgická léčba

Anoskopie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +7 Více

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• žlučové kameny

Odstranění bradavice

Odstranění hemoroidů

Proktologické vyšetření

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie anoskopie

Byla jsem u pani doktorky na proktologickém vyšetření. Vyšetření přes konečník jsem se moc obávala, proto jsem svoji návštěvu odkládala, jak se ukázalo naprosto zbytečně. Pani doktorka všechno vysvětlila, vyšetření nebolelo, trvalo jen chvíli. Doporučená léčba pomohla.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace tříselné kýly, pupeční kýly.

I přes moji počáteční předposranost, skvělé jednání všech zůčastněných, počínaje vyšetřením u pana doktora Winklera, přes skvěle odvedenou práci paní doktorky Barnášové, až po lidské sestřičky. Děkuji Vašemu kolektivu za vše. Jen tak dál! Rudolf Mach

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Uraz

Byla jsem u paní doktorky s úrazem ruky, který mi den předtím osetrili v nemocnici s tím že mám jen naraženou ruku. Dopoledne mi však volali z nemocnice, že tam nález mám, ulomek. K paní doktorce jsem šla s obavou že se v nemocnici něco zanedbalo. Paní doktorka byla ale velice arogantní, s tím že je běžné že se mění nález na rtg ????. Vše se dá přeci vysvětlit tak, aby pacientovi nedávala najevo že je úplně blbý a ničemu nerozumí.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Operace žlučníku

Moc děkuji paní doktorce Barnášové za operaci žlučníku a všem na lůžkovém oddělení. Mohu jen doporučit!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly a diastázy

Veľmi oceňujem prístup pani doktorky, s laparoskopickou operáciou 2 pruhov (kýl) a diastázy som maximálne spokojná. Som 2 mesiace po operácii, všetko sa krásne zahojilo, rany sú minimálne. Starostlivosť v PA bola takmer rodinného charakteru, sestričky boli napriek vyťaženosti veľmi príjemné a ústretové, ľudsky sa zaujímali o náš stav a potreby. Odporúčam, bola som veľmi spokojná.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Paní doktorku jsem si vybrala na základě kladných hodnocení zde. Na webu Palas Athena nabízí léčbu vnitřních a zevních hemeroidů, ambulatní, i operační řešení několika různými metodami. Objednala jsem se, paní doktroka mě prohlédla, řekla, že opravdu mám hemeroidy, které je možné odstranit, ale "ona už to nedělá" a mám si zajít do nemocnice.... Takže nevím, jaká je paní doktorka profesně, možná skvělá, ale nepřijde mi fér, když se objednám, uvolním z práce, jedu přes celou Prahu a posedím si v čekárně, abych se dozvěděla, že "paní doktorka už to nedělá a mám si zajít jinam". Prosím tímto kliniku Palas Athena, ať si zaktualizuje své webové stránky. Děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Děkuji paní MUDr. Barnášové za skvělé provedenou operaci jsem 4 den po operaci a cítím se super, děkuji také sestřičkám Kristýně, Míše a Věře za jejich milé chování určitě bych tuto kliniku doporučovala*****Dagmar Smejkalová Karlovy Vary

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace žlučníku

Včera jsem se vrátila z jednodenní kliniky Palas Athena, kde mi byl odoperován žlučník právě p.doktorkou Barnášovou. Musím říct, že obdivuji její pracovní nasazení i to jak nesklouzla do rutiny a snaží se všem pacientům naslouchat a vyhovět jejich přání. Já například měla žádost na co nejmenší vstupy a pokud možno zachování místa pro piercing. Vyřešila to naprosto skvěle a navíc za použití plastických stehů, takže si myslím, že po zhojení nepůjde ani poznat, že jsem na nějaké operaci vůbec byla :-) To, že je i odborníkem na svém místě ani nemusím zdůrazňovat. Zkrátka jsem byla velice spokojená a mohu jen tuto kliniku i paní doktorku doporučit.

Operace proběhla v naprostém pořádku, bolesti jsem neměla téměř od začátku. Jizvy budu mít velmi malé, rány byly velmi dobře zašity. Nejenže je paní doktorka skvělý chirurg a odborník, je i velmi příjemná a má lidský přístup k pacientům.

Paní doktorka je prostě úžasná.Skvělý operatér,skvělý člověk.Děkuji za vše i ostatnímu personálu PA.Jednodenní chirurgii jsem našel na internetu a na první návštěvu jsem se objednal k paní doktorce.Ojednala mne k operaci na 22.3.2017 a v tento den mi i operovala scrotální hernii.Dnes 14 tý den po operaci se cítím výborně a všem potencionálním pacientům mohu doporučit Palas Athenu i paní doktorku Barnášovou Dianu.S díky Petr Poulík,Rýmařov

• žlučové kameny
  • kýla