Ambulantní chirurgická léčba

Anoskopie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +7 Více

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• Žlučové kameny
  • Kýla
  • Zánět slepého střeva

• chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Tato Dáma je takový malý zázrak a skrytý poklad. Už druhý den po operaci žádné bolesti, po třech týdnech skoro nevím, že jsem měl nějaké díry v břiše, velice precizní a profesionální práce. Paní doktorka už od pohledu působí jako velice zkušený chirurg a jsem moc rád, že jsem dal na doporučení mé známé, která byla rovněž velice spokojena. Děkuji a všem doporučuji!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie proktologické vyšetření

Paní doktorka i sestra byly velmi neprijemne a arogantni.Celkove cekaci doba byla prilis dlouha vzhledem k tomu,ze se objednava na cas. ..potrebujete-li lidsky pristup a komunikaci, hledejte jinde

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Sympatická doktorka Barnášová, která mi nedávno operovala dvojí tříselnou kýlu, je evidentně výborný chirurg, a já jsem jí za její skvěle vykonaný zákrok v čistých a moderně organizovaných prostorách jednodenní kliniky Palas Athena hluboce vděčný. Vřelý dík!

F

Mam velmi podobnou zkusenost jako pani Helena. Pani doktorka byla arogantni a naprosto neempaticka... A to jak v komunikaci, tak pri manualnim kontaktu. Kdyz jsem se snazila vysvetlit, jak si myslim, ze problem vzniknul, nezajimalo ji to a jeji reakce me presvedcila o tom, ze o mezioborove spolupraci a funkcni medicine pani doktorka nema prilis povedomi. Za uplne minimum pri tak choulostivem vysetreni povazuji, ze by v ordinaci mohli mit zaluzie ci zaves. Bohuzel ani toto ordinace nesplnuje. Byla to velmi neprijemna zkusenost a k pani doktorce bych znovu jiz nesla.

Superlativy by jistě vydaly na celou stránku. Paní doktorka neplýtvá zbytečnými slovy, ale nezapomene na nic. Její chování je empatické a uklidňující. Před operací přijde povzbudit a po operaci jsem se cítil skvěle. Trable se žlučníkem jsou pryč a zbyly jen takřka neviditelné jizvičky. V dobré víře její péči doporučuji komukoliv, kdo mé řádky čte. Jsem paní doktorce velmi vděčný.

MUDr. Barnášová je profík s velkým P. Devátý den po zákroku bez bolestí, vše funguje jak má, jizvy miniaturní. Velké díky.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Ambulantní chirurgická léčba

Jsem velmi překvapená z jakýchkoliv pozitivních komentářů u této lékařky. Věřím, že je (snad) odborníkem v oblasti operací, ovšem jako lékařka (ve chvíli kdy nejdete na operaci) se chovala neskutečně arogantně, nepříjemně, bez jakéhokoliv zájmu či empatie. Celou dobu se mnou jednala stylem, že ji jen zdržuji, že nechápe, co po ní chci, proč tam vůbec jsem. Musela jsem ji požádat, zda by se mi na břicho mohla alespoň podívat, a vysvětlovat jí pořád dokola, že opravdu žádnou operaci nevyžaduji, že budu jedině ráda, když na žádnou nebudu muset jít. Bohužel i sestra na mě působila velmi odměřeně, nepříjemně a svou cynickou poznámkou, že rakovina nebolí to určitě nezlepšila. Paní snad dělá dobré operaci, ale jako s člověkem (a vlastně i lékařem) se s ní, doufám, už nikdy nesetkám.

Paní doktorka mi operovala žlučník. Přístup skvělý, vše polopaticky vysvětlila a k operaci objednala v krátké době. Oceňuji i, že před odchodem domů se přišla podívat na pokoj a ptala se, jestli je všechno v pořádku.

Dne 4.6.21 jsem byla u paní doktorky Barnášové na operaci odstranění žlučníku. Samotná operace proběhla profesionálně. Vše bylo v pořádku. Paní doktorka je skutečný chirurg. Vše bylo rychlé, účelné a přesné. Zbavila mě letitého problémů do 14 ti dnů. Vřele děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Z mé osobní zkušenosti vynikající lékařka, a to jak po odborné stránce, tak i z hlediska přístupu k pacientovi. Zákrok, který u mne spočíval v chirurgickém odstranění kožního problému, byl rychlý, naprosto bezbolestny a kompletně brilantně provedený. I s mým dalším, pro pacienty asi tzv. choulostivejsim problémem, se kterým jsem se jí svěřila, mi pomohla - během vyšetření mě uklidnovala, chválila, vše srozumitelné vysvětlila. Opět vše proběhlo rychle a rovněž bezbolestně. Znovu mnohokrát paní doktorce Barnášove děkuji a přeji vše dobré.

• Žlučové kameny
  • Kýla