Ambulantní chirurgická léčba

Anoskopie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +7 Více

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• Žlučové kameny

Odstranění bradavice

Odstranění hemoroidů

Proktologické vyšetření

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie odstranění hemoroidů

Paní doktorka byla vstřícná, empatická, milá. Vše mi vysvětlila, vyšetření proběhlo rychle a řešení mého problému- hemeroidu, proběhlo v pořádku. Hodně jsem se tohoto vyšetření bála, ale jsem ráda, že jsem ho podstoupila právě u paní doktorky. Chválu si zaslouží i sestřičky v ordinaci.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Úžasná doktorka i její sestřička, skvělá práce a lidé na správných místech . .

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie proktologické vyšetření

Jako cizinec je těžký popsat zdravotní problémy ale moc děkuji že jste se snažila pochopit muj problem a hlavně dekuji že jste mi pomohla s tim.
velmi profesionální. dekuji moc.

Paní Dr. mi laparoskopicky operovala tříselnou kýlu. Od brzkého procitnutí z narkozy jsem na rozdíl od spolulezicich pacientů nemel žádnou bolest, nepotřeboval analgetika. Paní Dr i veškerý personál mají velice lidský příjemný přístup ke všem pacientům, zařízení je moderně vybaveno, vše na 100%. Děkuji paní Dr i všem ostatním a mohu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie anoskopie

Byla jsem u pani doktorky na proktologickém vyšetření. Vyšetření přes konečník jsem se moc obávala, proto jsem svoji návštěvu odkládala, jak se ukázalo naprosto zbytečně. Pani doktorka všechno vysvětlila, vyšetření nebolelo, trvalo jen chvíli. Doporučená léčba pomohla.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace tříselné kýly, pupeční kýly.

I přes moji počáteční předposranost, skvělé jednání všech zůčastněných, počínaje vyšetřením u pana doktora Winklera, přes skvěle odvedenou práci paní doktorky Barnášové, až po lidské sestřičky. Děkuji Vašemu kolektivu za vše. Jen tak dál! Rudolf Mach

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Uraz

Byla jsem u paní doktorky s úrazem ruky, který mi den předtím osetrili v nemocnici s tím že mám jen naraženou ruku. Dopoledne mi však volali z nemocnice, že tam nález mám, ulomek. K paní doktorce jsem šla s obavou že se v nemocnici něco zanedbalo. Paní doktorka byla ale velice arogantní, s tím že je běžné že se mění nález na rtg ????. Vše se dá přeci vysvětlit tak, aby pacientovi nedávala najevo že je úplně blbý a ničemu nerozumí.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Operace žlučníku

Moc děkuji paní doktorce Barnášové za operaci žlučníku a všem na lůžkovém oddělení. Mohu jen doporučit!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly a diastázy

Veľmi oceňujem prístup pani doktorky, s laparoskopickou operáciou 2 pruhov (kýl) a diastázy som maximálne spokojná. Som 2 mesiace po operácii, všetko sa krásne zahojilo, rany sú minimálne. Starostlivosť v PA bola takmer rodinného charakteru, sestričky boli napriek vyťaženosti veľmi príjemné a ústretové, ľudsky sa zaujímali o náš stav a potreby. Odporúčam, bola som veľmi spokojná.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Paní doktorku jsem si vybrala na základě kladných hodnocení zde. Na webu Palas Athena nabízí léčbu vnitřních a zevních hemeroidů, ambulatní, i operační řešení několika různými metodami. Objednala jsem se, paní doktroka mě prohlédla, řekla, že opravdu mám hemeroidy, které je možné odstranit, ale "ona už to nedělá" a mám si zajít do nemocnice.... Takže nevím, jaká je paní doktorka profesně, možná skvělá, ale nepřijde mi fér, když se objednám, uvolním z práce, jedu přes celou Prahu a posedím si v čekárně, abych se dozvěděla, že "paní doktorka už to nedělá a mám si zajít jinam". Prosím tímto kliniku Palas Athena, ať si zaktualizuje své webové stránky. Děkuji.

• Žlučové kameny
  • Kýla