Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
272 91.....

Laparoskopické odstranění žlučníku

Laparoskopická operace kýly

Laparoskopická operace slepého střeva +7 Více

Proktologické vyšetření

Odstranění hemoroidů

Anoskopie

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• žlučové kameny
  • kýla
  • zánět slepého střeva

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace žlučníku

Včera jsem se vrátila z jednodenní kliniky Palas Athena, kde mi byl odoperován žlučník právě p.doktorkou Barnášovou. Musím říct, že obdivuji její pracovní nasazení i to jak nesklouzla do rutiny a snaží se všem pacientům naslouchat a vyhovět jejich přání. Já například měla žádost na co nejmenší vstupy a pokud možno zachování místa pro piercing. Vyřešila to naprosto skvěle a navíc za použití plastických stehů, takže si myslím, že po zhojení nepůjde ani poznat, že jsem na nějaké operaci vůbec byla :-) To, že je i odborníkem na svém místě ani nemusím zdůrazňovat. Zkrátka jsem byla velice spokojená a mohu jen tuto kliniku i paní doktorku doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Operace proběhla v naprostém pořádku, bolesti jsem neměla téměř od začátku. Jizvy budu mít velmi malé, rány byly velmi dobře zašity. Nejenže je paní doktorka skvělý chirurg a odborník, je i velmi příjemná a má lidský přístup k pacientům.

Paní doktorka je prostě úžasná.Skvělý operatér,skvělý člověk.Děkuji za vše i ostatnímu personálu PA.Jednodenní chirurgii jsem našel na internetu a na první návštěvu jsem se objednal k paní doktorce.Ojednala mne k operaci na 22.3.2017 a v tento den mi i operovala scrotální hernii.Dnes 14 tý den po operaci se cítím výborně a všem potencionálním pacientům mohu doporučit Palas Athenu i paní doktorku Barnášovou Dianu.S díky Petr Poulík,Rýmařov

S paní doktorkou jsem velmi spokojená-za její profesionální i lidský přístup,ochotu,sympatičnost,milost a vše NEJ...i ostatní personál v Palas Athéna je velmi ochotný a příjemný.Děkuji za vše.BAREŠOVÁ Blanka

velka profesionalita pani doktorky barnasove.lidsky pristup a ochota.vse velmi dobre vysvetli,upozorni i na mozne komplikace a na negativa spojena s vykonem i rekonvalescenci. cely tym jednodenní chirurgie je profesionalni.vse ihned resi a jsou velmi ochotni. za celou dobu hospitalizace jsem sestricky nevidela sedrt. stale se venovaly pacientum. velky dik.

Tříselná kýla laparoskopicky 23.4.2016, nyní komentář s odstupem 5 týdnů.

Paní Dr. Barnášová měla profesionální a zároveň velmi individuální přístup, zákrok a pooperační specifika vysvětlila a vše jak řekla, tak učinila. Je velmi ochotná, empatická, lidský přístup a zúčastněnost je esencí jejího jednání. Paní Dr. Barnášové patří dík a uznání v rovině profesní i osobní.
Vše proběhlo nad moje očekávání, bolesti pouze první dny po operaci, rekonvalescence překvapivě rychlá, do týdne návrat k lehké pracovní činnosti, po vyndání stehů běžné zatěžování, dříve než měsíc po operaci ve všech ohledech již zcela bez povědomí o provedeném zákroku.

Celkově prostředí a přístup veškerého personálu kliniky P.A. vnímám jako nadstandardní. Doporučuji. Jiří H., Praha

Paní doktorka Barnášová, je úžasná žena. Jsem 4 den po operaci laparoskopie tříselné kýli a cítím se velmidobře. Nepřetžitá péče, ochota a přátelský přístup na klinice Pallas Athena.. Cítila jsem se u Vás jako doma.Tým sestřiček, tým anesteziologů a především paní doktorky mě ohromě potěšil. Profesionálové s lidským přístupem. Děkuji za všechno. Budu doporučovat dále. Kateřina Prejzová

U MUDr. Barnáškové jsem absolvovala laparoskopickou operaci žlučníku. Dle mého názoru ona i celý tým Kliniky Pallas Athena jsou profesionálové s individuálním lidkým přístupem ke každému pacientovi.

Dělal jsem před 8 dni laparoskopickou operaci tříselné kýly ,cítím se velmi dobře a všechno jde podle plánu,paní doktorka nejen velmi skušená ale i velmi hodná a humanitární .Doporucuji Palas Athena .
Děkuji za všechno

Anoskopie

Odstranění bradavice

Ambulantní chirurgická léčba

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Kosmetické excize

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie operace žlučníku

Tříselná kýla laparoskopicky 23.4.2016, nyní komentář s odstupem 5 týdnů.

Děkuji za všechno

• žlučové kameny