Ambulantní chirurgická léčba

Anoskopie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +7 Více

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• Žlučové kameny
  • Kýla
  • Zánět slepého střeva

• chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Dne 4.6.21 jsem byla u paní doktorky Barnášové na operaci odstranění žlučníku. Samotná operace proběhla profesionálně. Vše bylo v pořádku. Paní doktorka je skutečný chirurg. Vše bylo rychlé, účelné a přesné. Zbavila mě letitého problémů do 14 ti dnů. Vřele děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)

Z mé osobní zkušenosti vynikající lékařka, a to jak po odborné stránce, tak i z hlediska přístupu k pacientovi. Zákrok, který u mne spočíval v chirurgickém odstranění kožního problému, byl rychlý, naprosto bezbolestny a kompletně brilantně provedený. I s mým dalším, pro pacienty asi tzv. choulostivejsim problémem, se kterým jsem se jí svěřila, mi pomohla - během vyšetření mě uklidnovala, chválila, vše srozumitelné vysvětlila. Opět vše proběhlo rychle a rovněž bezbolestně. Znovu mnohokrát paní doktorce Barnášove děkuji a přeji vše dobré.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

Paní doktorka Barnášova byla příjemná, vše vysvětlila a operace proběhla perfektně. Péče na lůžkovém oddělení byla rovněž výborná. Děkuji všem, kdo o mě na klinice jednodenní chirurgie po stránce odborné i lidské pečovali a určitě mohu jen doporučit:-)

U paní doktorky Barnášové jsem byl na operaci s tříselnou kýlou. Vše proběhlo v naprostém pořádku, paní doktorka byla velmi příjemná a vstřícná, samotná operace a rekonvalescence bez jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Ambulantní chirurgická léčba

Při návštěvě z důvodu zaníceného boltce, si bohužel paní doktorka rozhodla, že vyřízne něco jiného bez předchozího upozornění. Paní doktorka je šikovná v rámci šití, jizvy pěkné, bohužel je dosti náladová.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie proktologické vyšetření

Paní doktorka nebyla buď dobře naladěna nebo jí naštval někdo přede mnou. Ale byla arogantní a velmi nepříjemná. Na dotazy odpovídala úsečně a obecně odsekávala na cokoli, na co jsem se zeptal. Jelikož tam jde člověk s pro něj choulostivým problémem, necítí se zrovna komfortně a rád by se něco dozvěděl, trocha empatie a příjemného vystupování by nebylo od věci. Za mne velmi negativní zkušenost a budu rád, pokud paní doktorku již nebudu muset nikdy navštívit.

Výborná lékařka se vstřícným, empatickým přístupem k pacientovi. Operovala mi žlučník a jsem velmi spokojen. Paní doktorku mohu každému doporučit.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie odstranění hemoroidů

Paní doktorka byla vstřícná, empatická, milá. Vše mi vysvětlila, vyšetření proběhlo rychle a řešení mého problému- hemeroidu, proběhlo v pořádku. Hodně jsem se tohoto vyšetření bála, ale jsem ráda, že jsem ho podstoupila právě u paní doktorky. Chválu si zaslouží i sestřičky v ordinaci.

Úžasná doktorka i její sestřička, skvělá práce a lidé na správných místech . .

Jako cizinec je těžký popsat zdravotní problémy ale moc děkuji že jste se snažila pochopit muj problem a hlavně dekuji že jste mi pomohla s tim.
velmi profesionální. dekuji moc.

• Žlučové kameny
  • Kýla