Soukromá zubní ordinace
Za Brumlovkou 2/266, Praha

Y
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím často, bohužel jsem dostala od rodičů genetický dárek a můj chrup je otřesný a tak trochu kasa cink. Letos jsem si od pana doktora nechala udělat totální můstek. nejen že mám poprvé v životě "zuby" ale můžu se i usmívat ...Na křeslo si lehám s naprostým klidem a jeho práci vnímám jako koncert dvou šikovných rukou...děkuji za všechno a se všemi co zde píší souhlasím. Pan doktor je jednička.

Umístění: Soukromá zubní ordinace

K panu doktorovi Krupkovi chodím už.... 28 let, hrozný jak jsem stará :-). Chodí k němu i moji synové a maminka. Jeho přístup je profesionální a velmi milý. Doporučuji všemi deseti.

Dobrý den, musím se připojit k chvále na pana doktora Krupku. Chodím k němu již 20let a za jiného bych ho nevyměnila. Chodí k němu i můj muž a začaly i naše děti (7 a 3roky). Naše dcera(7let) se doktorů bojí, ale k panu Krupkovi se těší :-) A syn (3r.) ho dnes přemlouval, aby mu také vytrhl zoubek, jako sestřičce. No prostě to pan doktor umí i s dětmi :-) Velice ho chválím a touto cestou mu děkuji. Olga B.

Vynikající zubař a hlavně zručný chirurg - zbavil mě dvou nevyrostlých osmiček čistým způsobem.. Chodiím k němu přes deset let a cením si, že mi rozmluvil třeba bílé plomby a vysvětlil proč. Lékařská etika je u něho nad byznysem, což je k nezaplacení.

K p. doktorovi chodíme s manželkou už 15 let . Byl to první zubař, který mne zbavil komplexu z vrtačky a trhání zubů.Velice solidní přístup k pacientovi a hlavně velice šikovné ruce, vše pochopitelně musí bát podloženo odbornými znalostmi

K Mudr Krupkovi chodím já i moje žena 15 let. Jeho odbornost, přístup i zákroky hodnotíme oba na výbornou. Je to můj první lékař, který mi odstranil komplex ze stomatologického zákroku!!! Je to člověk na svém místě. Naprostá spokojenost obou pacientů.

Musím potvrdit, že MUDr. Denis Krupka je skutečně vynikající zubař. Ocitl jsem se u něho náhodou, protože můj ošetřující zubař měl dovolenou a MUDr. Krupka za něho vedl náhradní službu. Naprosto profesionální a milý přístup. Přestože jsem telefonoval s akutním problémem v pátek ráno, už v půl jedenácté jsem seděl na křesle i přes jeho nesmírně nabitý program. Sestřička byla též velmi milá a vyšla mi maximálně vstříc. Ordinace a ošetření je na velmi vysoké úrovni, příjemné prostředí a výborné vybavení, pan doktor mi vše velmi ochotně vysvětlil a precizně se věnoval problému, který mi způsoboval velmi silnou bolest a problémy perfektně vyřešil. Pana doktora jednoznačně doporučuji a chtěl bych mu tímto ještě jednou poděkovat za ochotu a velmi vstřícný přístup, v neposlední řadě za skvěle odvedenou práci.

Ze zubaře jsem vždycky měla šílený strach a utíkala z čekárny.....od doktora Krupky, ale neuteču, budu se ho držet jako klíště, protože lepšího bych nenašla.Řešení hledá s pacientem a není to jen jako jinde o tom: "otevřete pusu........tady máte účet....."

Pan doktor Krupka je mým zubařem už přes deset let. V jeho péči jsem se ocitla ve věku, kdy můj chrup potřeboval rozsáhlé úpravy. V jeho ordinaci jsem byla nesčetněkrát. Když opominu, že mi maximálně vycházel vstříc ohledně návšev u něj, neboť dojíždím, musím zdůraznit, že jsem se jen málokdy setkala s tak profesionálním přístupem. Ve svých prognozách a odhadech se nikdy nezmýlil. Po zkušenostech, které mám jsem nikdy nepřemýšlela o jiném odborníkovi. Nikdy jsem nepochybovala o správnosti jeho postupů, přestože léžba, nebo úpravy mého chrupu jsou dost finančně nákladné. Tím nechci říct, že vyšší, než u jiných lékařů. O péči chrupu a následujích platbách si lidé běžně povídají, takže tato stránka věci není žádné tajemství. A samozřejmě dochází ke srovnávání. Takže, pokud bych se chtěla zabývat tímto, tak jeho služby jsou naprosto adekvátní k době. A navíc všichni víme, že pokud by se péče odvíjela jen od výše poplatků, spousta lidí by si jí radi platili. Jenže o tom to u pana doktora Krupky není a to bych chtěla zdůraznit, přestože jsem tu část nemohla vynechat. Od jeho ordinace jsem vzdálená 130 km. Leckdy léčba vyžaduje, abych přijížděla každý týden-třeba šestkrát za sebou. Je to únavné a náročné na čas i pohodlí. Ale já bych nikdy nehledala odborníka, který je blíž, protože péče, kterou mi pan doktor poskytuje mi za ty útrapy stojí. To jsem udělala jen jednou při nepatrném zákroku a z místní ordinace zubního lékaře jsem si odnesla nezapomenutelné zážitky,které bych si nechtěla zopakovat. A tady bych chtěla zdůraznit-škoda, že lékaři, jako je doktor Krupka nejsou všude.

Nejlepčí zubař, co znám. Vůbec to u něj nebolí.