Praktický lékař pro dospělé
Žufanova 1113/1, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto skvělý lékař. Jako lékař zastupující mou lékařku na dovolené mi poskytl okamžitou pomoc při velmi vysokém tlaku. Během návštěvy ordinace jsem byl přijat na veškerá potřebná vyšetření, jako je EKG, odběr krve, okamžitá změna dosavadních špatně indikovaných léků původní praktickou lékařkou.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Skvělý doktor - stará škola v nejlepším slova smyslu. O problémech pacienta přemýšlí a snaží se pomoci.

K tomuto lékaři chodím už skoro rok, je super, je milej, vtipnej a super diagnostik. Předním jsem měla dětskou lékařku, a to je mega rozdíl v přístupu. Určitě je to ten nejlepší doktor. :))))

5.12.2012. Pan doktor Dresler je výborný lékař a diagnostik.Mého manžela léčí již 25 let vždy s dobrým výsledkem.Jsme s nim a i můj manžel spokojeni . Manželé Malý řepy.

Je to můj lékař již 25 let. Nevyměnila bych ho za jiného ani náhodou. Kdo k němu chodí a pozná jeho styl jednání, musí být nadšen, cokoli bolí - přestane to. Sestřička taky na jedničku.

Chodim k panu doktorovi 20 let a minimalne 2krat mi svou vcasnou a podotykam spravnou diagnozou zachranil zivot.

Pod tou udajnou aroganci, kterou nekdo citi se nejspis skryva osobity humor a vystupovani pana doktora. Nekdy to muze zabolet, ale za nejaky ten rok s nim se spise nasmejete. Ono kdyz k vam den co den chodi schatrali lide, je humor potreba.
Podle mych zkusenosti svou praci vykonava na sto procent a kdyz vam rekne na rovinu, ze jste obezni, je to proto, ze jste opravdu obezni. S cilem donutit vas zhubnout a tim si zlepsit zdravotni stav v budoucnu. Nemam vytky (ani k sestre).

U pana doktora jsem byla pouze jednou, když moje doktora nebyla přítomna. Doplazila jsem se do ordinace s 40C teplotou, zvracela jsem a když jsem mu vysvětlila, co mi je, odvětil mi, že co sem vůbec lezu, že jsem vlastně úplně zdravá. Takže ať jde raději kecat do politiky a ne léčit lidi.

Pohodový lékař, velmi dobrý odborník, korektní přístup, vyjde vstříc i s dobou návštěvy, nikdy jsem u něj nečekala. Sestra velice příjemná a také profesionál. Doporučuji.

doporučuji