přijímá nové pacienty

Zubař Více

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Jindřicha Plachty 535/16, Praha 5, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Od 2 000 Kč

Dozvědět se více

Od 10 000 Kč

DOBRÝ DENT

Vím, že každý z mých pacientů si zaslouží individuální přístup. Proto vyznávám přístup
“Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z inf...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Ruština

Mela jsem velké stesti, ze jsem se k panu doktorovi objednala. Je velmi milý a ma příjemné vystupování, vsechno vysvětlil a udělal svoji prace naprosto skvěle.
Muzu jen doporučit tohoto zubaře. Kdyz budu mit jakékoliv problem tak jdu jenom za panem doktorem.

Pan doktor je velice profesionální,vždy usměvavý a má smysl pro humor. S pacientem předem konzultuje postup a průběžně i samotný zákrok. Mohu jendoporučit! Dekuji

Pán doktor má velmi profesionální a pečlivý přístup. Ke zdraví přistupuje komplexně a vždy doporučí nejlepší a nejvhodnější řešení. V ordinaci je velmi dobrá a vstřícná atmosféra. Jsem uplě spokojen s prací pana doktora a mohu jen pana doktora doporučit!

Pana doktora můžu jen doporučit. Za poslední 2 měsíce jsem vystřídala 3 zubaře a to vše kvůli jednomu zubu. Po zákroku, kde mi můj poslední zubař čistil kanálky jsem měla obrovské bolesti, bohužel mě však ošetřil tím, že mi zub pouze zbrousil. Dostala jsem tedy od kamaráda kontakt na pana doktora Gorokhova, který i přesto, že jsem nebyla jeho pacientkou, ochotně přijel v neděli do své ordinace, kde mě ošetřil a přišel na příčinu bolesti. Pane doktore ještě jednou mockrát děkuji, v životě jsem nezažila větší bolest a Vy jste mě jí zbavil :). Už nikdy nechci k jinému zubaři. Velice profesionální přístup a skvěle vybavená ordinace :).

Pana doktora můžu jen doporučit, přišla jsem k němu také na doporučení. Měla jsem ze zubařů strach a po první návštěvě veškeré obavy zmizely, a to z toho důvodu, že pan doktor mi vše podrobně vysvětlil. Velice vstřícné a profesionální chování a také velice milá sestřička. Zbavil mě strachu ze zubařů. Díky!

Pán doktor má velmi profesionální přístup. Doporučil optimální způsob léčby, která následně proběhla bezbolestně a kvalitně. V ordinaci je příjemná a vstřícná atmosféra. Doporočuji

Obrátila jsem se na pana doktora na doporučení mé kamarádky, jejíž celou rodinu ošetřuje právě on. Vím, jak je těžké najít šikovného lékaře a právě proto jsem se rozhodla napsat tohle doporučení. Pán doktor ví přesně, co má udělat, aby měl člověk perfektně zdravé zuby. Jistě zařídí, aby byl Váš úsměv dokonalý. Kromě vysoké kvality práce bych ráda zdůraznila i velice příjemné ceny. Ordinace se nachází přímo v centru Prahy. V neposlední řadě je pan doktor velmi milý a návštěva zubaře díky tomu začíná být dokonce i příjemnou událostí. Mohu tedy jen vřele doporučit.
Olga Abramchik.

Velmi oceňuji přístup pana doktora.
Profesionální a bezbolestné ošetření a lidský přístup.
Při ošetření jsem o všem informovaný, a vše je mi vysvětleno.
V ordinaci je dobrá atmosféra a člověk se nemusí ničeho bát - všem DOPORUČUJI!

Opět, jako u pana Dr. Mykyty Gorokhova, musím souhlasit s přítomnými názory. Pan Dent. Danylo Gorokhov má profesionální a milý přístup k pacientovi. Ačkoli jsem zákrok u něj nepodstoupil, během prohlídky byl velmi vstřícný a vše mi vysvětlil. Mohu jen doporučit. Lepší doktory, než pány Gorokgovi, jsem nepotkal.

Krásný den,
pokud bych měla dát nějakému lékaři kladnou recenzi,tak je to právě klinika Dobrý dent. Pánové zubaři jsou oba naprosto úžasní - od příjemného lidského vystupovaní po bezbolestné zákroky. První ordinace ve které se cítím příjemně a vím co mě čeká.Zároveň první zubní klinika,odkud odcházím vždy s úsměvem,bez bolesti a dobrou náladou. Doporučuji naprosto všem a především těm,kteří mají stres ze zubních ordinací a vrtaček - protože tady pro takové obavy není místo ani důvod.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěl bych se zeptat, zda se k Vám mohu objednat (popřípadě se stát Vaším pacientem), i když jsem se nedávno registroval u jiného zubaře ? (bohužel jsem byl otřesen jeho přístupem)
Pokud ano, budou i v tom případě případné zákroky hrazeny pojišťovnou (VZP)?
Je mi 23 let, delší dobu jsem nebyl u zubaře a jelikož již mám nějaké problémy, chtěl bych je řešit co nejdříve.

Děkuji

Dobrý den
Přimam nové pacienty a nevadí, že jste byl zaregistrovaný u jiného zubaře
Po prohlídce můžeme udělat pro vás plán a vypočítání

Těším se a přeju hezký den
Doktor Gorokhov

Dent. Danylo Gorokhov

Dobrý den, je možné aby mi zubní lékař nechal tzv. "cementovou" výplň, tak ji nazval můj zubní lékař dva měsíce v zubě.
Děkuji za odpověď. Martina

ano