Dent.

Danylo Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

49 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 21 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, kterou mi pacient sděluje a vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Velmi profesionální a citlivý přístup, k práci není co víc dodat (je vždy bez chyby a bolesti, ať už jde pouze o prohlídku a konzultaci nebo rozsáhlejší zásah), panu doktorovi záleží na pohodlí pacienta a vždy dokáže poradit tak, aby to pochopil i úplný laik. Mohu doporučit všem.

• Š

Pana doktora doporučuji. Je velmi vstřícný. Vždy vysvětlí, jak bude postupovat při ošetření. Je šikovný a citlivý. V ošetření je důsledný. Už strach ze zubaře nemám.

• Z

Moc doporucuji. Pan doktor udelal vse s maximalni preciznosti. Netlacil me do zadnych zbytecnych zakroku, ale vsechno mi peclive vysvetlil. Jak jsem si vzdycky bal chodit k zubari, tak u pana doktora se nebojim :)

• R

Mohu vřele doporučit. Milý příjemný doktor, rychlá a bezbolestná oprava dvou zoubku. Od teď jedině k p. GOROKHOVOVI!!

• Mohu jen a jen doporučit. Až do nedávna jsem měla panickou hrůzu ze zubaře. U pana doktora jsem se však přesvědčila že oprava zubů není hororový zážitek.Báječný přístup,vždy mi bylo vše vysvětleno a hlavně vše je v pohodové atmosféře. Strach ze mě dávno opadl a a vždy odcházím velmi spokojená. Děkuji za znovu zdravý úsměv.

• Pana doktora mohu pouze doporučit. Je vynikající lékař, s jeho prací jsem velice spokojená. Vždycky poradí, jak zachránit zuby a dásně zdravé.

• P

Skvělý zubař! Určitě bych doporučila. Má lidský přístup a jeho práce je precizní...vrtání skoro ani nebolelo

• H

Je úžasný, citlivý, pečlivý a důkladný! A hlavně péče o budoucnost svých zubů, jsem začala sledovat díky nyní dobré péči a ze strany důvěry. Nebudu hanit svou byvalou zubarku, ale jí jsem věřila dlouho a??? Na problém, který způsobila jsem byla upozorněna ne hned, byl tam zánět. Vyléčil a spravil a já pak viděla snímek z první návštěvy, který nebyl tak důležitý jako moje už trvající pohoda a hlavně přístup.

• Tento doktor je velmi profesionální a velmi šikovný. Nejvíce si na něm vážím však lidského přístupu a ochoty vyjít mi vždy vstříc. Je komunikativní, vnímavý, pozorný a ohleduplný a svou práci zvládá vždy s úsměvem. Děkuji, že mohu být vašim pacientem. K.Romanova

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup
    vždy jej naopak detailně informuji o každém z kroků, které právě probíhají nebo jej ještě
    čekají.
    Mí pacienti se také mohou vždy spolehnout, že jim doporučím několik léčebných
    postupů a společně zvolíme ten optimální, vedoucí nejen k jejich absolutní spokojenosti, ale
    především k dokonalému medicinskému a estetickému výsledku.

2010-2014: Absolvování Doněcké národní lékařské univerzity
    2014-2015: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce (dosažení úplného
    vysokoškolského vzdělání v oboru stomatologie s kvalifikací lékař-stomatolog).
    2015-2016: Praxe na soukromé zubní klinice Smile Dental na pozici zubního lékaře.
    2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace v rámci ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2016-současnost: Praxe na soukromé zubní klinice Dobrý Dent na pozici zubního lékaře.

Zubní ordinace DOBRÝ DENT:
    •Komplexní nabídka služeb