Dent.

Danylo Gorokhov

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

49 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 21 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup “Naslouchat a informovat”. Nikdy neignoruji žádnou z informací, kterou mi pacient sděluje a vždy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Obrátila jsem se na pana doktora na doporučení mé kamarádky, jejíž celou rodinu ošetřuje právě on. Vím, jak je těžké najít šikovného lékaře a právě proto jsem se rozhodla napsat tohle doporučení. Pán doktor ví přesně, co má udělat, aby měl člověk perfektně zdravé zuby. Jistě zařídí, aby byl Váš úsměv dokonalý. Kromě vysoké kvality práce bych ráda zdůraznila i velice příjemné ceny. Ordinace se nachází přímo v centru Prahy. V neposlední řadě je pan doktor velmi milý a návštěva zubaře díky tomu začíná být dokonce i příjemnou událostí. Mohu tedy jen vřele doporučit.
    Olga Abramchik.

• Velmi oceňuji přístup pana doktora.
    Profesionální a bezbolestné ošetření a lidský přístup.
    Při ošetření jsem o všem informovaný, a vše je mi vysvětleno.
    V ordinaci je dobrá atmosféra a člověk se nemusí ničeho bát - všem DOPORUČUJI!

• J

Opět, jako u pana Dr. Mykyty Gorokhova, musím souhlasit s přítomnými názory. Pan Dent. Danylo Gorokhov má profesionální a milý přístup k pacientovi. Ačkoli jsem zákrok u něj nepodstoupil, během prohlídky byl velmi vstřícný a vše mi vysvětlil. Mohu jen doporučit. Lepší doktory, než pány Gorokgovi, jsem nepotkal.

• Krásný den,
    pokud bych měla dát nějakému lékaři kladnou recenzi,tak je to právě klinika Dobrý dent. Pánové zubaři jsou oba naprosto úžasní - od příjemného lidského vystupovaní po bezbolestné zákroky. První ordinace ve které se cítím příjemně a vím co mě čeká.Zároveň první zubní klinika,odkud odcházím vždy s úsměvem,bez bolesti a dobrou náladou. Doporučuji naprosto všem a především těm,kteří mají stres ze zubních ordinací a vrtaček - protože tady pro takové obavy není místo ani důvod.

• Z

Dobrý den,

chci moooc poděkovat za skvělý přístup pána doktora, první krát jsem se nebála návštěvy zubaře. Zoubek který léčila doktorka předtím byl v hrozném stavu ulomen a stále zachraňován každým rokem amalgámem. Konečně mám zoubek jako nový a jsem naprosto spokojená a hlavně bez bolestně a ještě v k tomu příjemná atmosféra. Naprosto doporučuji :-)

Zdenka Fiedlerová

• Doktora Gorokhova navštěvuji pravidelně a je mým jediným zubařem v Praze.
    Od prvního momentu na mne udělal dojem svým profesionálním přístupem a péčí. Jeho ordinace je rovněž velmi profesionální, moderní a vkusně zařízená.
    Vřele doporučuji!

• T

Pečlivý, vstřícný a osobní přístup. Zákrok vysvětlí a klade důraz na komfort pacienta. Zbavil mě strachu ze zubařů. Díky!

• Pan doktor je velmi pečlivý, ošetřuje bezbolestně a zajímá se o pacienta, a hlavne kvalitna prace. Jsem naprosto spokojenej. Doporučuji.......

• Je to skvělý lékař. Je milý, vstřícný, dokáže odlehčit napjatou atmosféru - jsem trochu bázlivá co se týká zubních ordinací. Bezbolestné ošetření, vše mi vysvětlil. Odcházela jsem s úsměvem. Mohu všem jen doporučit.

• L

Pana doktora jsem v poslední době navštívila několikrát. Překvapující pro mě byla rozhodně profesionalita v jeho mladém věku a bezbolestné ošetření. Každopádně tento doktor ví co dělá a má svou práci bezesporu rád. Velmi doporučuji všem kdo hledají nové zubaře.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vím, že každý z mých pacientů zasluhuje individuální přístup. Proto vyznávám přístup
    vždy jej naopak detailně informuji o každém z kroků, které právě probíhají nebo jej ještě
    čekají.
    Mí pacienti se také mohou vždy spolehnout, že jim doporučím několik léčebných
    postupů a společně zvolíme ten optimální, vedoucí nejen k jejich absolutní spokojenosti, ale
    především k dokonalému medicinskému a estetickému výsledku.

2010-2014: Absolvování Doněcké národní lékařské univerzity
    2014-2015: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce (dosažení úplného
    vysokoškolského vzdělání v oboru stomatologie s kvalifikací lékař-stomatolog).
    2015-2016: Praxe na soukromé zubní klinice Smile Dental na pozici zubního lékaře.
    2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace v rámci ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2016-současnost: Praxe na soukromé zubní klinice Dobrý Dent na pozici zubního lékaře.

Zubní ordinace DOBRÝ DENT:
    •Komplexní nabídka služeb