Ordinace praktického zubního lékaře
Za Zelenou liškou 953/1a, Praha

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře pravidelna kontrola

Byl jsem u doktorky na pravidelne kontrole. Objevila mi kaz na zubu a chtela mi ho odvrtat. Zaver doktorky se mi nezdal, nechal jsem si proto zuby zkontrolovat u jineho doktora. Zub, co mi chtela odvrtat, byl zdravy(byla tam pouze jina pigmentace, overeno rengenem). Zaroven lekar objevil jeste dva kazy z toho jeden pod plombou, kterou mi pred rokem delala prave zminovana lekarka(jedina plomba, co mam). Kladu si otazku, jestli i prvni zub bylo treba odvrtat?

Milá paní doktorka i sestřička. Společně tvoří výborný sehraný tým a jsem moc ráda, že chodím zrovna do jejich ordinace. Jen se mi v poslední době zdá, že na některé vybrané výkony, které jiní lékaři dělají v rámci běžné péče zadarmo, paní doktorka odesílá pacienty do jiných ordinací, kde se pak za výkon platí velké peníze. Ale myslím, že otevřenou komunikací s paní doktorkou jde vše domluvit k oboustranné spokojenosti.

Pani doktorka a i sestřička obě jsou moc hodně a příjemné chodím tam sama i se svou 2,5 letou dcerou neměnila bych opravdu doporučuji.

Pani doktorku navstevuji jiz asi 8 let a jsem maximalne spokojen, krom profesionality velmi pozitivne hodnotim empatii s niz dokaze poznat jak se pacient citi a podle toho pracovat/vysvetlit co se bude dit.

Odborně a přístupem prostě jednička.

Paní zubařka se o mě stará již 12 let - od mých 6 let, vždy mi velmi pomohla, díky ní mám zdravé (a kde ne, tam pečlivě opravené :) ) zuby, od 12 jsem nosila rovnátka a postarala se mi, abych neměla později problémy s osmičkami. Doufám, že nikdy nebudu muset vyměnit tak příjemné prostředí (které je s rekonstrukcí budovy čímdáltím příjemnější).

Velice milá, pečlivá a trpělivá paní doktorka, chodím k ní léta a vždy jsem byla spokojená. Přihlásila jsem k ní nedávno i svého malého syna a skutečně to s i s velmi malými dětmi moc umí. Díky paní doktorce se zubařů nebojím, naopak :-)!

Ona je fakt skvělá,toleruje i moje pozdní příchody,cha cha cha

Výborná lékařka, jsem s ní maximálně spokojená. A to nejen po profesní stránce, ale i po osobnostní. Je vždy milá a usměvavá. To samé platí o její sestřičce. Bohužel už nepřibírá nové pacienty.

nejlepsi