Praktické zubní lékařství
Tenisová 981, Praha

Velice chválím profesionální přístup, chodím k mladým absolventům a musím říct, že v tak skvělém stavu zuby jsem snad ještě neměla:o).
V průběhu celého těhotenství se ke mě velice hezky chovali, až jsem se divila, jak tam chodím ráda a bez obav. Nyní doufám, že se budou starat tak dobře o zoubky mé roční dcerky:o)

Vynikající, přívětivý a profesionální přístup jak ze strany paní doktorky, tak i ze strany sestřičky. Chodíme sem celá rodina. Výborně zvládla paní doktorka i vrtání stoličky naí 4 leté dceři.

Příjemný, profesionální přístup jak paní doktorky tak i ze strany sestřičky. Chodíme sem celá rodina. Malou 4 letou dcerku zvládli naprosto bravurně (i když ji vrtali stoličku).

Nechodím přímo k ní, osobně mě ošetřovala jen jednou. Byla velice pečlivá a milá.

Chodím do její druhé (vedlejší) ordinace, kde se zaučují mladí absolventi, jež má paní doktorka pod dozorem. Zatím jsem byl vždy maximálně spokojen. A to jak kvalitou ošetření, tak i přístupem. V Hostivaři už sice nebydlím, mám to tam teď docela daleko, ale rád tam zajedu, když je třeba. Rozhodně bych neměnil.

jde to, zubaře nemám moc v lásce, ale tady jsem zatim spokojený

vynikající,rychlá,lidský přístup,obě i se sestřičkou.Děkuji