ADR-dental, s.r.o.
Werichova 1145/23, Praha

Umístění: ADR-dental, s.r.o.

Paní doktorka Mahoney je velice šikovná, pracuje jemně, na ošetřených zubech není poznat, že na nich vůbec někdy kaz byl a má moc milou sestřičku Katku. To vše pro mě dělá návštěvu zubaře podstatně snesitelnější a nikdy bych neměnila!

Umístění: ADR-dental, s.r.o.

Nejlepsi na svete! K pani doktorce chodim uz nekolik let i muj syn a cela rodina vcetne znamych, kterym jsem doporucila! Syn mel ze zubare panickou hruzu a delalo se mu vzdy spatne! Pani doktorku Mahoney miluje a vzdycky se k ni tesi! Dokonce tvrdi, ze zakroky od ni vubec neboli a to vzdy kricel jeste nez na nej zubar sahl! Uz nikdy bych ani nezvazovala, ze bych sla k jinemu zubari!

K paní doktorce jsem se zaregistroval teprve před pár týdny, takže nemůžu hodnotit práci z dlouhodobého hlediska, ale už teď věřím tomu, že byla tou nejlepší volbou, jakou jsem mohl za daných okolností učinit. Paní Mahoney je velice přátelská, šetrná, působí profesionálním dojmem a člověk si na jejím křesle nepřipadá jako pacient, ale jako klient. Podstoupil jsem u ní zatím dvě složitější opravy kazů, kterých by si moje bývalá zubařka zřejmě nikdy nevšimla a s výsledkem i se samotným průběhem zákroků jsem velice spokojen. Pro někoho se může zdát cena za služby příliš vysoká, ale dle mého názoru je zcela adekvátní nejen odvedené práci, ale i modernosti ordinace a vybavení. Již nyní se těším na další návštěvu.

milá a ochotná paní doktorka.

Pani zubarka je vyborna jak po strance pracovni tak i lidske. Velmi doporucuji! marunova

Ačkolic paní doktorka už dávno nepracuje pro American Dental, tak musím říct, že je to nejlepší zubařka na světě. Ví co dělá, používá šetrné metody a snaží se zub zachránit, na rozdíl od jiných, kteří by hned trhali.
Navíc je tak jemná, že na křesle usínáte!!! A to je co říct, obzvláště u zubařů. Mohu jen doporučit.