Ordinace praktického zubního lékaře
Jánošíkova 6/1300, Praha

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře

Lepšího lékaře jsem nepoznala.Citlivost,lidskost,ochotaZa takovým člověkem ráda cestuji přes celou Prahu.Velice za něho děkuji.K.Mihulová

Nejlepší zubař, má lidský a osobní přístup, všechno hezky vysvětlí, je ochotný, citlivý a empatický. Dokonce se snaží ušetřit peníze. Jednu plombu mi nějak udělal na pojišťovnu a nestálo mě to ani stovku, taky když mi po druhé odpadl naddělaný zub, dal mi slevu. I když musím docházet a zanedlouho budu muset za ním ještě dál, ráda to obětuji :)
Monika

Pan doktor Daniel Dohnal je vynikajici zubni specialista. Je pozorny, primy, detailista.
Vrele ho doporucuji. Dr. Cibuzarova

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla a že jsem jich už pár vystřídala. Je velmi citlivý, nenechá člověka zbytečně trpět, jsem s ním maximálně spokojená.

S panem doktorem Dohnalem jsem měla tu čest ve dvaceti letech, výborný doktor, od té doby jsem se přestala bát chodit k zubaři, pak jsem na něho ztratila kontakt, nyní už ho opět mám a nikam jinam k zubaři už nepůjdu, stejně tak i mé dvě dcery a manžel, mohu jedině doporučit! s lepším přístupem a odborností jsem se ještě nesetkala, pane doktore velké díky Natálie Kavuličova

Mám s panem zubařem velmi kladné zkušenosti.

Pan doktor Dohnal je již několik let náš rodinný lékař včetně mé roční vnučky.Jeho ochota,milé vystupování a profesionální přístup nás vždy zbaví obav již při vstupu do ordinace.Nikdo z naší rodiny nemá od té doby strach chodit "k zubaři" !Děkujeme!!!
R.T.

Pan doktor je absolutně vynikající, nebýt jeho, myslím, že dneska mám pusu prázdnou po výkonech předchozích "profíků". Jednou kvůli mě jel do ordinace i v sobotu, protože jsem trpěla bolestmi. A právě on odhalil včas synovu ortodontickou vadu, která je celkem zapeklitá, vyžádala si dvě operace a zatím pětileté léčení ortodontisty. Takže bych si od nikoho jiného do pusy sáhnout nenechala.

Pan doktor Dohnal, je zlatíčko. Úžasný přístup k pacientovi a citlivé ruce při ošetření. Nenavštěvuji jej sama, ale i mé dvě dospělé dcery, jejich kamarádka a přítel jedné z dcer. Všichni jsme s jeho péčí velice spokojeni.