Dana Votavová, zubař Praha

Zubař

Sokolovská 304, Praha
STOMAT, spol. s r.o.

Hotovost, Kreditní karta

MDDr Votavová je prostě výborná! :-)
Je příjemná, vždy vše vysvětlí, a svou práci umí. Lepšího zubaře jsem neměla a velmi ráda se k ní vrátím po její mateřské.

Ludmila

Kdybych znala MDDr Votavovou již dříve,měla bych všechny své zuby ale ze strachu z lékaře mi jich asi 5 (v mých 69) chybí.Je úžasná,citlivá,ohleduplná a trpělivá.Jsem ráda že mi byla doporučena.Luňáková Irena

Chodím k pani doktorce i s dětmi a taky jsem hrozně ráda, že se o naše zuby stará právě ona. Velmi pečlivá, ale i opatrná.

Na paní doktorku mohu pět jen chválu. Je vstřícná, milá, profesionální. Zachránila mi zub,
se kterým jsem za ní šla, aby mi ho vytrhla. Jsem velmi spokojena. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Paní doktorka je moc šikovná, pečlivá a příjemná. K pacientovi se umí chovat a práce jí jde od ruky. Má velmi pěknou ordinaci s moderními přístroji. Trochu jsem se obávala začít chodit k mladému lékaři, ale za sebe mohu říci, že se vůbec nemusíte bát. Po 20 leté zkušenosti se starým a "zkušeným" lékařem, který nedělal plomby metodou kofrdam, nedělal a ani neměl rentgen a vše měl za 10 min hotové, ale odfláknuté, jsem za paní doktorku opravdu vděčná. Všem ji mohu jen doporučit!

Velice pečlivá mladá doktorka, opravdu. Nic nezanedbá, super přístup, prevence, krásná nová ordinace!!! :-)
Jsem ráda, že jsem zvolila mladého člověka! Nic proti starším lékařům, ale medicína prostě pokročila....

Než jsem přešla k paní doktorce, měla jsem zuby v hrozném stavu - zanedbané díky strachu se zubařů. Paní doktorka mě v rámci možností strachu zbavila, zuby mi dala do pořádku, je velmi milá a pracuje se zájmem. Už jsem k ní doporučila několik lidí, kteří jsou také spokojení. Paní zubařku doporučuji!

Velmi pečlivá a šikovná paní doktorka, skutečně mám dojem, že ji práce baví, ještě nespadla do rutiny, jak je tomu často u starších lékařů. Pacient je na prvním místě, snaží se najít nejlepší řešení - mě například (doufám že na dlouho) - uchránila před vyndavací protézou, kterou mi doporučoval lékař, ke kterému jsem chodila předtím. Děkuji.

Velice šikovná mladá paní doktorka! Také jsem byla bez zubaře. Se zánětem osmičky mě ihned přijala a dala mě dohromady! Mohu doporučit :)

Šikovná, pečlivá a milá doktorka. Doporučuji