DĚTSKÁ STOMATOLOGICKÁ KLINIKA
V Úvalu 84, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Pani doktorka se sestrickou jsou skvele sehrany tym, bezproblemove objednani, pripomenuti terminu s instrukcemi, na zakrok jsem byla vzata nacas, jednou i drive, vysvetleno vse, co se bude dit, co se deje a co muze pri hojeni nastat a jak postupovat. Prace pani doktorky a sestricky je profesionalni, navic jsou mile a dokazi podporit pri strachu ze zakroku. Byla jsem na extrakci hornich osmicek, vse probehlo v poradku a hojeni uplne bez problemu i bolesti.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Profesionální, nesocialistický přístup paní doktorky k pacientovi. Paní doktorku mi doporučil můj zubař na trhání komplikovaného zubu při zánětu. Objednání v pohodě, den před zákrokem mi bylo voláno s připomenutím a instrukcemi. Nemusel jsem dlouho čekat, vše bylo připraveno, pročetl jsem si informovaný souhlas s pokyny se soupisem rizik. Paní doktorka vše vysvětlila, upozornila, ptala se, jak se cítím. Zákrok byl komplikovaný, ale paní doktorka sebevědomá (jak jinak, když je stomatochirurg přece), šlo vidět, že zákrok nedělá poprvé. Nakonec vše dobře dopadlo, byl jsem upozorněn na krizové scénáře, kdyby při uzdravování došlo ke komplikacím. Vyfasoval jsem recept na 3 léky, 2 jsem nakonec naštěstí nepotřeboval. Po týdnu kontrola, za další týden další s vyndáním stehů, vyléčení úspěšné, velký dík paní doktorce a budu ji doporučovat svým známým.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka mě s problémem odeslala na jiné oddělení, po návratu a předané zprávě už ani nepovažovala za nutné mě prohlédnout. Zánět, který mě provázel celý měsíc a stále pokračoval na dalším zubu komentovala slovy, že nemá cenu něco dělat, protože bych přišla o zdravý zub. Nevím jestli z toho mám vyvodit, že pokud mi něco hnije měsíc v puse, bude to zdravé, každopádně mi paní doktorka naprosto nijak nepomohla, ani od bolesti, ani od vleklého problému.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Velmi milá, pečlivá paní doktorka, která se snaží člověku pomocí. Je to profesionál, po několika i složitějších zákrocích u ní mohu jen doporučit, nic nebolí, vše konzultováno, vysvětleno. Sestřička je taky zlaticko a je radost být v jejich péči. Jsou moc hodné na mile. Děkuji oboum za péči a trpělivost. Lucie Holbíková

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Z vytržení 3 zubů jsem měla obrovský strach, jelikož mám celý život strach ze zubaře. Ale musím uznat, že paní doktorka je milá, klidná, trpělivá a šikovná. Vše mi vysvětlila i popsala a postupně se vyndali všechny 3 zuby. Bez bolesti!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Extrakce rozpadle horni sedmicky.

Jsem celozivotni srab, co se lekarskych zakroku a vysetreni tyce. Jakychkoliv. Ale pani doktorka i sestricka mile a setrne. Mohu jen doporucit.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Pravidelné kontroly jsou bez problémů, ale když je se zubem problém, objednají vás za 2 měsíce a ještě vám tvrdí, že vám vyšli maximálně vstříc.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Řezání a trhání zubů moudrosti

Kéž by všichni lékaři byli takto šikovní, milí, trpěliví, ochotní a rozumní jako paní doktorka i její sestřička. ???? Nemám co vytknout. Paní zubařka je velice klidná a trpělivá osoba, která ví, co dělá a zároveň si umí zachovat lidský přístup a nebere pacienty jen jako zboží.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Odstranění stoliček

Z návštěvy zubaře jsem celý život měla takový strach, že se mi již několik dní předem střídavě dostavovaly žaludeční a střevní potíže. Kdo má stejné pocity, ten ví, že se s tím jen velmi těžko dá něco udělat. Ovšem po návštěvě u paní doktorky Kunové je vše úplně naopak. Žádný strach, naprostá pohoda, pokud se to tak dá na zubařském křesle nazvat :-) Paní doktorka je velmi milá a pohodová dáma, která Vám s naprosto profesionálním přístupem průběžně vysvětluje, co a jak bude dělat, proč to bude dělat a jakého výsledku se dobereme. Je to takové poklidné vyprávění, na jehož konci ani nepoznáte, že jste přišli o zub. Nezbývá než velmi poděkovat a popřát pevné zdraví. Moc děkuji, paní doktorko ! Jana Štěchová

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova trhání stoliček

i já přidám svůj názor na paní doktorku.Jsem ten,který se vždy bál zubaře a to hrozně moc třeba i tak že týden před návštevou zubaře jsem skoro nespal nemluvil.Po domluve s moji Dr.jsem se dostal k této paní a díky těmto příspěvkům jsem se přestal bát ale furt to byla první návštěva u někoho jiného,ale to co sem zažil u paní DOKTORKY se nedá srovnávat byl jsem na v šoku že někdo tak hodný laskaví příjemný je ted mám za sebou trhání stoliček a návšteva u této zubařky je jako jít do parku Michal Kubásek