Adresy (2)

V Úvalu 84, Praha
DĚTSKÁ STOMATOLOGICKÁ KLINIKA

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Z vytržení 3 zubů jsem měla obrovský strach, jelikož mám celý život strach ze zubaře. Ale musím uznat, že paní doktorka je milá, klidná, trpělivá a šikovná. Vše mi vysvětlila i popsala a postupně se vyndali všechny 3 zuby. Bez bolesti!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Extrakce rozpadle horni sedmicky.

Jsem celozivotni srab, co se lekarskych zakroku a vysetreni tyce. Jakychkoliv. Ale pani doktorka i sestricka mile a setrne. Mohu jen doporucit.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Pravidelné kontroly jsou bez problémů, ale když je se zubem problém, objednají vás za 2 měsíce a ještě vám tvrdí, že vám vyšli maximálně vstříc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Řezání a trhání zubů moudrosti

Kéž by všichni lékaři byli takto šikovní, milí, trpěliví, ochotní a rozumní jako paní doktorka i její sestřička. ???? Nemám co vytknout. Paní zubařka je velice klidná a trpělivá osoba, která ví, co dělá a zároveň si umí zachovat lidský přístup a nebere pacienty jen jako zboží.


Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Odstranění stoliček

Z návštěvy zubaře jsem celý život měla takový strach, že se mi již několik dní předem střídavě dostavovaly žaludeční a střevní potíže. Kdo má stejné pocity, ten ví, že se s tím jen velmi těžko dá něco udělat. Ovšem po návštěvě u paní doktorky Kunové je vše úplně naopak. Žádný strach, naprostá pohoda, pokud se to tak dá na zubařském křesle nazvat :-) Paní doktorka je velmi milá a pohodová dáma, která Vám s naprosto profesionálním přístupem průběžně vysvětluje, co a jak bude dělat, proč to bude dělat a jakého výsledku se dobereme. Je to takové poklidné vyprávění, na jehož konci ani nepoznáte, že jste přišli o zub. Nezbývá než velmi poděkovat a popřát pevné zdraví. Moc děkuji, paní doktorko ! Jana Štěchová


Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova trhání stoliček

i já přidám svůj názor na paní doktorku.Jsem ten,který se vždy bál zubaře a to hrozně moc třeba i tak že týden před návštevou zubaře jsem skoro nespal nemluvil.Po domluve s moji Dr.jsem se dostal k této paní a díky těmto příspěvkům jsem se přestal bát ale furt to byla první návštěva u někoho jiného,ale to co sem zažil u paní DOKTORKY se nedá srovnávat byl jsem na v šoku že někdo tak hodný laskaví příjemný je ted mám za sebou trhání stoliček a návšteva u této zubařky je jako jít do parku Michal Kubásek


S
Ověřeny pacient

Byl jsem u paní Doktorky na extrakci sedmičky, zub mi nikdy netrhali, tak jsem přicházel s obavami, ale díky paní doktorce, jejímu přístupu, popisu co právě provádí a co bude provádět, musím říct, že "trhání" zubu vůbec nic není. Děkuji paní doktorce za její přístup a absolutní profesionální jednání, tak i sestřičce, takhle si představuji lékařskou péči, příště už k jiné nechci


Ověřeny pacient

Že bude odstranění zbytků kořene u horní sedmičky zážitek, to jsem tušil. Ale opravdu jsem nevěděl, jak skvělý! Paní doktorka opravdu detailně popsala předem vše, co bude dělat a i během zákroku mi oznamovala, ve které fází právě je a co bude následovat. Nakonci shrnula veškerá doporučení a to při té práci ještě stihla děkovat sestřičce za skvělé odsávání i za každý nástroj. Ochota a vlídnost obou dvou působila dojmem, že jsem ve Švýcarsku. Přestože paní doktorka Kunová má mnoho pacientů, dodržuje objednací termíny. Přestože teď mě ta rána poměrně dost bolí, stálo mi to za poznání takové profesionálky.


Ověřeny pacient

Výborná lékařka, popisuje celý průběh zákroku,vše vysvětlí,prostě dokonalá. Takoví kdyby byli všichni lékaři !!! DĚKUJI Bohumil Krňanský


Ověřeny pacient

U MUDr. Kunové jsem byl na poměrně komplikované extrakci rozlomeného zubu. Před zákrokem mi pečlivě vysvětlila průběh extrakce, následné léčby a případných komplikací. Svoji práci provedla precizně. Dalším plusem je vstřícné vystupování a dodržení objednacích časů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti