Adresa

Písnická 761/7, Praha
DIPTE s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Bohužel jsem musela po 12 letech tuto doktorku vyměnit za jinou. Za celé ty roky mi udělala jediný rentgen a to na začátku, kdy jsem k ní přišla a poté už nic. Přes to, že jsem jí říkala, že mi zuby občas zabolí při skusu, bylo mi řečeno, že je mám zdravé, krásné a nic tam není. Obtíže při skusu mě neopustili, tak jsem pro jistotu navštívila jinou zubařku a jen jsem zírala. Mám již pěkně rozjetou paradentózu a musí mi být akutně vytrženy obě viklající se osmičky a budu ráda, pokud mi budou zachráněny vedlejší stoličky. Teď jen lituji, že jsem neodešla dříve. :( :/

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě velice zklamala. Vystupováním je sice milá, ale poslední dobou se mi zdálo, že nám opravuje jen to, co jsme jí řekli, že nás bolí. Rozhodli jsme se změnit lékaře (já a moje rodina) a nestačili jsme se divit. I když jsme chodili na pravidelné půlroční prohlídky a paní doktorka nás vždy chválila, u nové paní doktorky jsme si připadali, jako když jsme nikdy u zubaře nebyli. Až jsem se styděla. Nová paní doktorka nám uděla rentgen a nestačila se divit. (To paní doktorka Kramerová za celých deset let neuděla). Teď chodíme k lékaři každý týden, trpíme a také nás to stojí dost peněz.
Mrzí mě, že jsme paní doktorku Kramerovou neopustili dříve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


pečlivá a vstřícná a ohleduplná zubařka.


Pani dagmar je skvela doktorka,avsak v mem pripade mi chtela trhat zuby bez pokusu o vyleceni zubu (slozity pripad)..proto jsem sel do rukou moniky kramerove, kde se toto povedlo a ted jsem spokojeny..mohu doporucit


Chodím k paní Kramerové už od 7- mi let ( celkem 16). Vždy je milá, nikdy jsem neměla problémy s plombami či tak ( vypadávání)


výborná zubařka


Paní doktorka je nepříjemná!Jsem ráda,že jsem šla jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U

Paní doktorka s dcerou je náš rodinný zubní lékař. Je velmi jemná a v chování k dětem jedinečná. Mohu jen obě dvě tj.dceru MUDR.Moniku Kramerovou i pí. MUDr. Dagmar Kramerovou jen velmi vřele doporučit.


I

Vynikajici lekarka, me dost pomohla s problemy se zuby. Ma ordinaci spolecne s dcerou a uz i dcera je na velmi dobre urovni ( je videt znacny pokrok). Mohu doporucit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti