Praktický lékař pro dospělé
Žufanova 1113, Praha

Paní doktorku navštěvuji pouze v nezbytně nutných případech,vždy mám pocit,že obtěžuji,nikdy se mě nedotkla,pouze píše doporučení nebo recepty,není komunikativní,člověk si musí určit sám diagnozu.hledám si nového praktického lékaře.

p. doktorka Karmazínová sice nevysvětluje detailně vaší chorobu, ale přijde mi to správné protože valná většina lékařů používá pro laiky příliš mnoho latinských výrazů, které spíše lidi vyděsí. Paní doktorku Karmazínovou jsem musela během velmi krátké doby navštívit dvakrát poprvé s chřipkou vyvolanou alergickou reakcí a po druhé když se u mě projevila bakterie Campylobaktera .... že mi má nechat udělat výtěr jí napadlo okamžitě. Prostě je to lékařka velmi důsledná a nenechává nic náhodě . O proti paní doktorce Urbanové na Praze 4 která pouze pokecá ale diagnozu a řešení nikdy nemá , většinou by tam člověk ani nemusel chodit pokud by si mohl sám napsat recept a neschopenku . Paní doktorka Karmazínová je v tomhle opravdové zlatíčko a dlouhé čekací fronty ? V tom se Vám všem negativcům musím vysmát takhle rychle vevnitř a veku z ordinace jsem nikdy nikde nebyla .... Valná většina doktorů se ráda vykecává a tato paní neztrácí zbytečně čas, který je nám všem velmi drahý :-)

Dobrý den,bohůžel jsou mezi námi lékaři,kteří by raději měli vrátit Diplom..a né jen parazitovat na nemocných..konkrétně tato p.doktorka,dle mého názoru není p.doktorka. Moje zkušenost a dlouhodobý nezájem řešit jakýkoliv problém....Přeji těm,kteří p.doktorku navštěvují jen to nejlepší :)

Paní doktorka je velmi neprofesionální, povrchní, když jsem jí vylíčil svůj problém, nedokázala odhadnout ke kterému specialistovi mě poslat. Otázky co na to chcete? Co ode mě chcete? Mluví samy za sebe. Naštěstí si dnes mohu lékaře vybrat sám a paní doktorka se stejně "úžasnou" sestrou budou mít od nás, obtěžujících pacientů klid.

K paní doktorce chodím skoro 15 let, při běžném onemocnění mi vždy napsala léky, které jsem potřebovala a nemusela moc doplácet a když jsem měla větší problém, posoudila ho a odeslala mě ke specialistovi. Nechodím si s ní popovídat o životě, jen tam jdu vyřešit problém a to se zatím vždy podařilo. Nezažila jsem jí nepříjemnou nebo neochotnou. A nikdy jsem jí nedonesla ani kytku, což mě teď mrzí, když tu čtu ty záporné komentáře.

Zkušenost špatná, byť přijdu jednou za X let! Čekání klasicky dlouhé, po vstupu do ordinace běžný dotaz jen co Vám je. Takže to co řeknu, že si myslím to mi odkývá a maximálně napíše recept.
Doma jí neřekneme jinak než ÚDRŽBÁŘKA!!!
Což ostatně vypovídá za vše!

příjemné chování a důvěřuji její léčbě má můj dík

Tedy já jsem velmi překvapená hodnocením tady. Vystřídala jsem za svůj život čtyři praktické lékaře a paní doktorka mi zatím přišla nejochotnější z nich. Vždy když jsem měla nějaký problém bez problémů mi napsala doporučení a dostala jsem se do rukou doktora se specializací na mou nemoc. Sestra je malinko drsňačka, ale přijde mi, že takto to funguje skoro všude- sestry jsou prostě takové. Já jsem spokojená.

Hned zpočátku musím říct, že k lékařům všeobecně chodím velmi sporadicky, opravdu pouze v krajním případě. Vlastně jsem u paní doktorky byla pouze párkrát, při vyšetření při nástupu do zamětnání a pak při dalším potvrzování pro zaměstnavatele... Ale minulý týden jsem se donutila k paní doktorce kvůli bolestem (ničím nezpůsobeným, náhlým a dlouhotrvajícím) nucena jít. Vzala jsem si kvůli tomu volno i z práce. Po půlhodině čekání si setra vzala mou kartu poj. a za chvíli se vrátila s tím, že mě neošetří, že prý nejsem od prosince jejich pacient. Přičemž jsem byla u lékažeře naposledy někdy vloni v únoru a že jsem prý u někoho jiného o kom jsem v životě ani neslyšela. Chápu že jisté administrativní chyby se stát mohou, ale arogance této osoby, když jsem se jí snažila vysvětlit, že potřebuji ošetřit.škoda slov... Taky pracuji s lidmi, taky občas nemám svůj den, ale chování sestřičky a její věta že ji, ani pani doktorku to nezajímá a že mě prostě neošetří a hotovo mě dostala na kolena.... že si mám dojít k tomu svému novému doktoru, že tam je asi druhý den... Ani vystvětlování že jsem se nikam nepřeregistrovávala nepomohlo, nebo pokus o domluvu, že bych se tedy chtěla registrovat zpět k nim, nezájem... Víte co, děkuji a nikdy víc... Takto arogantní jednání a naprostý nezájem o pacienta, jsem nezažila ani na zubní pohotovosti ve tři ráno!

K paní doktorce jsem docházela 10 let a nyní jsem ráda, že jsem změnila lékaře. Paní doktorka je namyšlená a arogantní a velice povrchní o vše si musíte říci a diagnozu si určit sama. Připadáte si jako když paní doktorku obtěžujete. Nová sestra je věrný obraz paní doktorky.