Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK

3 roky praxe v centru fotonické medicíny - VFN Praha

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 osmicek. Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná. Doporucuji

Byla jsem dnes na pohotovosti v MB pani doktorka byla dokonala vyhlaseny chirurg na me kleci kdyz mi tahal zub pani doktorka bezbolestne vytahla 7dmicku bez obrovske roztrhane diry po zubu proste uzasna sinfonie pohybu a par hodin po a bez velke bolesti

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Vyndani osmicek

Pani zubarka je velmi šikovná a příjemná, vyndani me nebolelo během zákroku na mě byla milá i přes můj otrávený výraz a strach. Doporučuji!!!

Umístění: jiné místo chirurgická extrakce zubu

Byl jsem na extrakci dolní horizontálně uložené osmičky. Proběhlo to velmi rychle, naprosto bez bolesti, s velmi příjemným přístupem. Maximální spokojenost.

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK chirurgická extrakce zubu

Paní doktorka má úžasný přístup k pacientovi, i když jsem se zákroku (extrakce dolní osmičky) bála, bylo mi vše velmi dobře před a během zákroku vysvětleno a díky tomu jsem vše zvládala o dost lépe.

Paní doktorka je špičková zubařka. :) Měla jsem zánět u spodní osmičky. Všichni zubaři mi jej léčili drény, které ani nezabírali. Nechtěli mi zub vyndat jelikož jsem byla ve 4. měsíci těhotenství.
Paní doktorka neváhala a zub mi ihned extrahovala - trvalo to asi minutu. A na to že jsem tam měla akutní zánět, tak byla velice jemná a skoro to nebolelo. Na vše se mě ptala a jakmile jsem měla bolesti, tak mi ještě připíchla anestezii.

Paní Doktorka Šedinová is not only very well trained but speaks excellent English and is very kind. We spent a wonderful evening while she was making an urgent stomato-surgical intervention in my mouth :-)
Agnes