MUDr.

Zubař, Chirurg

Kontaktní informace

• V
    Umístění: jiné místoSlužby: chirurgická extrakce zubu

Byl jsem na extrakci dolní horizontálně uložené osmičky. Proběhlo to velmi rychle, naprosto bez bolesti, s velmi příjemným přístupem. Maximální spokojenost.

• Zkušenosti a dovednosti

• 5 let praxe na oddělení chirurgie hlavy a krku - VFN Praha
      3 roky praxe v centru fotonické medicíny - VFN Praha

• zubní lékař - stomatolog
    • chirurgie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: chirurgická extrakce zubu

• B
      Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UKSlužby: chirurgická extrakce zubu

Paní doktorka má úžasný přístup k pacientovi, i když jsem se zákroku (extrakce dolní osmičky) bála, bylo mi vše velmi dobře před a během zákroku vysvětleno a díky tomu jsem vše zvládala o dost lépe.

• H

Paní doktorka je špičková zubařka. :) Měla jsem zánět u spodní osmičky. Všichni zubaři mi jej léčili drény, které ani nezabírali. Nechtěli mi zub vyndat jelikož jsem byla ve 4. měsíci těhotenství.
      Paní doktorka neváhala a zub mi ihned extrahovala - trvalo to asi minutu. A na to že jsem tam měla akutní zánět, tak byla velice jemná a skoro to nebolelo. Na vše se mě ptala a jakmile jsem měla bolesti, tak mi ještě připíchla anestezii.

• A

Paní Doktorka Šedinová is not only very well trained but speaks excellent English and is very kind. We spent a wonderful evening while she was making an urgent stomato-surgical intervention in my mouth :-)
      Agnes