Umístění: jiné místo chirurgická extrakce zubu

Byl jsem na extrakci dolní horizontálně uložené osmičky. Proběhlo to velmi rychle, naprosto bez bolesti, s velmi příjemným přístupem. Maximální spokojenost.

U Nemocnice 2, Praha
Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK (mapa)

5 let praxe na oddělení chirurgie hlavy a krku - VFN Praha
3 roky praxe v centru fotonické medicíny - VFN Praha

Umístění: jiné místo chirurgická extrakce zubu

Umístění: Klinika ústní, čelistní a obličejové chirurgie VFN a 1. LF UK chirurgická extrakce zubu

Paní doktorka má úžasný přístup k pacientovi, i když jsem se zákroku (extrakce dolní osmičky) bála, bylo mi vše velmi dobře před a během zákroku vysvětleno a díky tomu jsem vše zvládala o dost lépe.

Paní doktorka je špičková zubařka. :) Měla jsem zánět u spodní osmičky. Všichni zubaři mi jej léčili drény, které ani nezabírali. Nechtěli mi zub vyndat jelikož jsem byla ve 4. měsíci těhotenství.
Paní doktorka neváhala a zub mi ihned extrahovala - trvalo to asi minutu. A na to že jsem tam měla akutní zánět, tak byla velice jemná a skoro to nebolelo. Na vše se mě ptala a jakmile jsem měla bolesti, tak mi ještě připíchla anestezii.

Paní Doktorka Šedinová is not only very well trained but speaks excellent English and is very kind. We spent a wonderful evening while she was making an urgent stomato-surgical intervention in my mouth :-)
Agnes

Agnes