Anna Blechová, zubař Praha

MUDr. Anna Blechová

Zubař

Antala Staška 80/1670, Praha
Privátní stomatologická praxe

Paní Blechová je můj nejoblíbenější doktor. Chodíme tam já a syn moc rádi.
Jako lékař je odborník a její citlivý přístup mi vyhovuje.
K tomu si vždycky výborně poklábosíme a pro děti má šuplík s hračkami, takže i můj osmiletý syn už se těší na další trhání mléčných zubů:-). Spravuje mi zuby již 15let a doufám, že jí nebudu nikdy muset měnit.

Mohu jen vřele doporučit. paní doktorka je skvělá odborně i lidsky. Děkujeme s manželem, že se o nás tak pěčlivě stará po celá léta. manželovi zachránila řadu zubů.

Už bych tam nešla, doktrorka je surová.

často dlouho čekám, ale pohoda v ordinaci mi čekání vynahradí Kamila

Skvělá odbornice, ale je nutné si nechat časovou rezervu na návštěvu. Paní doktorka si ráda povídá s pacienty, takže čas, na který jste objednáni, je jen velmi orientační.

Všichni zubaři před tím, než jsem začal chodit před 20 lety k této lékařce, mi chtěli všechny zuby vytrhat. Sice jsem prvních půl roku trpěl jak zvíře, ale do dnešního dne (jako jediný z rodiny) mám své zuby. Obdivuji její trpělivost, vím, že jsem hrozný pacient. Jediná ona mi dokázala pomoci a má můj obdiv. Nedivím se, že,že má plno a nemůže přijímat pacienty.Jenom doufám,že tyto zlaté ručičky neodejdou do zahraničí.A že se čeká? Od toho mám noviny.Jen tak dál.Děkujeme a neodcházejte!!! Frank J.

Výborná doktorka.

Vynikající, příjemná doktorka.

Š

Nejlepší, nejpříjemnější a nejprofesionálnější stomatolog.

paní doktorka Blechová je jedním slovem profík, nikdy nic nezanedbala, jsem velmi spokojena s jejím vystupováním vůči pacientovi, vždy vše podrobně a laicky vysvětlí, doporučuji! Stejně tak její sestřička!!!, která je navíc usměvavá, milá, příjemná, vřelá, šikovná...atd. To se nedá říci o dočasném (doufám) zástupu, který je přesný opak.