Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

DentalLive s.r.o.

Zubní ordinace DentalLive se nachází v centru města ul. Těšnov 5, metro Florenc. Naši klienti mohou využít parkování v blízkosti objektu. Používáme ne...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: DentalLive s.r.o.

Obvykle velmi příjemná lékařka i sestra. Čekárna je vždy prázdná a doktorka přichází obvykle 15 min po domluveném termínu. Pod zubem, kde mi před časem čistili kanálky mám zánět.

26.1. Paní zubařka mě vyhodila slušnou formou z ordinace, když jsem jí vysvětlila že nemám tolik peněz ( na vyčištění zubních kanálků) a že potřebuji zub opravit na pojišťovnu.
Poslechla jsem si výmluvy, nejdřív že materiál, kterým se vyplńují zubní kanálky, že netuší kde by se dal sehnat, pak že je stejně toxický, a že už se nepoužívá, a že musí splácet přístroje... a že mi to neudělá. Udělala nejnutnější a že si mám urychleně hledat jiného zubaře... Složila si nástroje dívala se do země, odsunula se na židli, abych pochopila, že je čas odejít.....
S tím že musí platit ordinaci, to chápu.
Osobně se o zuby starám, nemám ani zubní kámen ani kazy, všechny plomby jsem si nechala převrtat na fotokopozitní a denně se pěkně starám.
Dnes to vypadá, že pokud nikoho, kdo by mi to ošetřil na pojišťovnu včas nenajdu, tak v lepším případě se zub bude muset vytrhnout...nebo v horším, zánět co tam mám, postoupí do kosti...a to už přímo nebo nepřímo je velká hrozba pro zdraví.