Alois Kapounek, ortoped Praha

MUDr. Alois Kapounek

Uložit

Ortoped Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo ortop. potíže

MUDr. Kapounek mi operoval obě kyčle a jedno koleno, naprostá spokojenost, je mi 82 let a chodím bez holí a bez bolestí. Doporučila jsem mnoha známým, kteří měli různé problémy a vždy vše vyřešeno k naprosté spokojenosti. Každý kritik by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli pro své tělo dělá to nejlepší a ne se jen spoléhat na to, že lékaři za něj vše dořeší. Ještě jednou mu velmi děkuji za odborně odvedenou práci.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce náhrada kyčelního kloubu

Na pana doktora Kapounka nedám dopustit. Před mou operací jsem na něho měl jen kladné reference mnoha spokojených pacientů a nezklamal jsem se. Dnes jsem měsíc po operaci, bez komplikací, a bez bolestí, skoro zapomínám,že musím ještě používat francozské hole, skoro bych už mohl opět skákat přes kaluže.
Pokud zde nějaký pan Vojtěch má zkušenost zápornou, bude to jen jeho vina, nedodržení doporučení a pooperační rehabilitace. Také je to o slušnosti. Na hrubý pytel se dává zase jen hrubá záplata.
Panu doktoru Kapounkovi zde moc a moc děkuji a vřele jej doporučuji, lidi nebojte se, svěřte se do jeho rukou, měl by je mít pozlacené.Jaroslav Slavík, Beroun.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor Kapounek je skvělý ortoped, profesionál, člověk na svém místě. Operoval mi rameno a už první den po operaci jsem byla bez bolestí. V případě nutnosti vás v ambulanci vezme i bez objednání. Mohu jen doporučit.


R
Ověřeny pacient

již v roce 1989 mně operoval po velmi vážném úrazu koleno (zpřetrhané postranní i křížové vazy, prasklá češka) a musím říci, že odvedl fantastickou práci, protože do dnes aktivně hraji fotbal hokej, tenis, lyžuji, jezdím na kole atd. a koleno DRŽÍ a nebolí (a to mi bude za pár měsíců 45 let). jsem mu za jeho odbornost a šikovnost do dnes vděčný. DOPORUČUJI !!!


Š
Ověřeny pacient

Pan doktor mi operoval oba kyčle a obě kolena. Po první operaci vr.1995 jsem odjela ihned do lázní Velichovky. Další tři operace jsem lázně odmítla, rozcvičila jsem se sama. Vynikající práce a přístup pana doktora. Mohu doporučit. Nemohu jinak než psát v samých superlativech.


Nemám s panem doktorem dobrou zkušenost. Nevím, jaký je odborník ve svém oboru, ale jako člověk na mě zapůsobil velmi nepříjemně. Byla jsem s dcerou na prohlídce kyčlí a zdálo se mi, že pana doktora obtěžujeme. Nebyl schopen mi nic vysvětlit, ukázat, informovat. Jako by se v jeho ordinaci zastavil čas...Mám za to, že v dnešní době jsou jiné trendy, než před 30 lety a to i v přístupu k pacientovi-klientovi.


naprosto skvely orthoped. k tomu neni nic co dodat.


Pan doktor mi operoval meniskus před 12 lety, naprosto skvěle, koleno maximálně zatěžuji a nemám nejmenší problémy. Maximálně mu důvěřuji, je skvělý odborník, proto jsem ho vyhledala i loni s dcerou na prohlídku kyčlí a jen se mi potvrdilo, že se vyplatí dojet za takovým machrem. Marie Brabcová


Odborník na svém místě, zcela mu důvěřuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti