Praktický lékař - stomatolog
Nušlova 4/2515, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Paní doktorka sice působí ráznějším dojmem, ale ve vší slušnosti. O své pacienty se stará. Vše podrobně vysvětlí, ukáže, doporučí vhodné pomůcky. Snaží se o bezbolestnost. Zachránila mi zuby, o které bych jinak i díky předchozí nedostatečné preventivní péči přišla.

Naprosto příšerná zkušenost! Velice arogantní a nepříjemný člověk. Co se týče výkonu, velice bolestivé a doktorka na vás vůbec nebere žádné ohledy. Určitě nedoporučuji a prosím nedávejte k ní nedejbože své děti !!!

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Já som nadmieru spokojný práca Perfektná
Prístup raznejší ale Pacient vie na čom jasne a polopate vysvetlené za mna Super

K paní doktorce chodíme celá rodina řadu let, nemám nejmenší problém! Zachránila mi zuby a mému otci opravila zmrvenou práci od někoho jiného. Chování má trošku ráznější, ale rozhodně to není tak hrozné jak tu někdo píše, já od ní odcházím v dobré náladě a pokud nemám rozvratnou pusu, tak i s úsměvem.

Arogantnější a nepříjemnější lékařku jsme nezažila. Náladovost, neochota, povýšenost, neuvěřitelně dlouhé čekací doby, nepříjemná sestra, řešení soukromých věcí a "pokec" mezi sestrou a doktorkou v ordinaci při zákroku...pokud chcete vidět ukázku toho, jak se přesně lékař chovat nemá, zavítejte.

Paní doktorka je velmi nepříjemná, nezdá se mi, že by práce odpovídala ošetření dle posledních trendů. Přešla jsem k jinému lékaři a nestačila jsem se divit. Zubní kamen nedokonale odstraněn, u hygienistky jsem byla několikrát, než mi ho důkladně odstranila. To bylo snad poprvé, kdy se mi někdo takto věnoval. Některé zuby měly údajně špatnou prognozu a bylo mi doporučeno je vytrhnout. Já je však stále mám a po důkladné léčbě mají prognozu dobrou. Konečně mi někdo pořádně vysvětlil, jak se mám o zuby starat, naučil mě používat kartáček a mezizubní kartáčky a ne mi jen vynadal, že to dělám blbě. Stav se neuvěřitelně zlepšil. K paní doktorce jsem docházela několik let, ale stav se spíše zhoršoval. Nikdy neměla dost času, pořád byla ve spěchu, vždy dlouhé objednací doby a to nemluvím o čekání v čekárně. Pokud člověk platí takové peníze, měla by paní doktorka mít úctu k času ostatních. O chování tady bylo řečeno vše podstatné, akorát by se to jen opakovalo. Po návštěvách u paní doktorky jsem byla vždy zdecimovaná, odcházela s pocitem, že jsem absolutně neschopná a pořádně čuně. Pokud má někdo problémy, jako jsem je měla já, doporučuji si najít jiného soukromého parodontologa. Jde to i jinak a s dobrými výsledky.

Odvádí kvalitní práci a nespornou výhodou je, že u práce přemýšlí, aby zvololila co nejlepší řešení. Navíc se pravidelně vzdělává a snaží se postupovat dle nových poznatků. Někdy má sice ráznější způsob komunikace, jak je uvedeno v některých komentářích, ale není to tak strašné a hlavně to nepřesahuje hranice slušného chování.

Pani doktorka mi pomohla z mnoha nesnazi se zuby, vcetne nesledku zlomene a spatne osetrene celisti v Turecku. Nedam na ni dopustit, odbornost ma vybornou a na chovani si clovek rychle zvykne. Aroganci jsem u pani doktorku nezazil a to k ni chodim vice jak 15 let.

Myslím, že profesionálka, ale pouze pro otrlé povahy. Přešla jsem k jinému lékaři a nestačila jsem se divit, že u zubaře může být i pohoda :-)

Paní doktorka je profesionál v oblasti paradentologie. Její chování je však čím dál tím nesnesitelnější, jen proboha neříkejte, že se máte dobře. Trhne vám hlavou při kontrole chrupu tak, že vás dobrá nálada přejde. Nejednou jsem měla natržený koutek od neurvalého zacházení s nástroji. Kamarádka od ní již odešla, neboť arogantní a nehorázné chování paní doktorky jí dohnalo nejednou k slzám.