K léjařce jsem chodil vice než 20let, stejně tak má rodina a vrstevníci.
Za posledních 5 let jsem měl několik zákroků, loni jsem měl mít větší zákrok.
Na základě zkušeností jiných pacientu stejné lékařky jsem šel na vyšetření i jinam.
Zákrok nebyl nutný, po více než půl roce nemám žádnou potřebu zákroku.
Zachránil jsem dva zdravé zuby.
Mám podezření, v minulosti mi lékařka provedla zbytečné drobné opravy zubů.
Je třeba dát si pozor zda vlídný přístup je zárukou svědomité práce.
Dále zapojit selský rozum, jak dlouho může vydržet opravený zub a jaká je kvalita opraveného zubu oproti zdravému.
Rozrustající se vietnamská klientela a vytíženost u paní doktorky působí jako polní nemocnice

Jsem v péči paní doktorky něco přes rok a mohu jen podepsat předchozí hodnocení=
VŘELE DOPORUČUJI!

Karel Vácha

Super zubařka:-)

K paní doktorce,chodím 18 let,všechny níže uvedené komentáře podepisují,je milá,lidská,se zájmem o pacienta.Ošetření je na úrovni.Zoula Vladimír.

Od té doby co chodím k paní doktorce se už zubaře nebojím. Je skvělá, milá, hodná a dokáže bezbolestně a precizně ošetřovat!!!

Skvělá lékařka, vždy se snaží, aby pacient co nejméně trpěl bolestí. Velmi milá. Rozhodně doporučuji:)

Velmi milá, ochotná a vždy povzbuzující paní doktorka, která odvádí precizní práci. Jsem s ní velmi spokojena. Dávám jednoznačně nejvyšší hodnocení.