Stomatologická ordinace
Letiště Ruzyně, Praha

Pani doktorka je hodna, ale to je tak vsechno. Prumerna cekaci doba tri hodiny po objednanem case. Behem peti navstev mi nepoznala pocinajici zanet okostice na spodni sestce, kde mi ze tri kanalku cistila jen jeden(informace mam od noveho stomatologa) a to mi "lecila" jen ten jeden zub. Moje nova zubarka me zbavila vsech problemu s timto zubem za jednu navstevu. Na horni petce mi zaplombovala kaz, ktery zjistila z RTG taky moje nova zubarka a jako bonus mi dnes vypadnul cep , ktery mi osazovala pred tydnem. Do toho pobihajici smradlavi pudli po ordinaci. Uz nikdy vice. Cekaci doba hrozna, hygiena nulova, zdlouhave zakroky(davejte pozor, at tam nejdete pres jakekoliv televizni zpravy, protoze se u ordinovani rada diva na televizi), nekvalitni odvedena prace.

Jsem velmi spokojen s rozsáhlou opravou mých zubů a s rekonstrkcí
mého starého můstku . Jankovský..

Paní doktorka Skrhová mi zachránila už několik zubů.Vždy se snaží každý zub pečlivě vyléčit a ne hned zablombovat,aby se vás rychle zbavila.Chodím k ní už řadu let a i když na letišti už nedělám,rád si za ní dojedu.Mohu ji všem,kdo mají strach ze zubaře,vřele doporučit.

Znám paní doktorku ještě z doby studií,již v této době jsem ocenoval její svědomitost při studiu a její skromnost.Dnes považuji přístup paní dr.Skrhové k pacientům za vysoce profesionální a považuji ji za odborníka v branži.Je svědomitá,milá,vstřícná.Pracuje často nanad rámec ordinační doby a i na úkor rodiny.Kde se dnes na řádné a pečlivé ošetření nečeká? Dragomirecký

Paní doktorka je skvělá. Vždy vysvětli proč a jak. Dokáže uklidnit, člověk si s ní pokecá a ani o narkozu si nemusím říkat. Moc dobře ví, kdy je co potřeba, kdy trochu zpomalit či zastavit. Je pečlivá, vstřícná a moc fajn paní na pokec :) Že se u ní čeká, to mi neva. Aspoň si o tom popovídáme s ostatními pacienty.

PANI DR SKRHOVA JE NEJEPSI ZE VSECH CO ZNAM!!

Připojuji se ke kladnému hodnocení paní doktorky.Myslím,že je velmí pečlivá a hlavně chápe,když se někdo u zubaře bojí.Vždy mi předem vysvětlí co bude dělat a proč.Za to jí chci moc poděkovat a paní doktorku všemmohu jenom doporučit.

Dobrý den,paní doktorku mohu dopporučit,jsem s ní spokojená,co se týče péče nemohu ji nic vytknout,pečlivá a svědomitá.Co se týče čekací doby,ta je vždy všude podobná,hold s tím se člověk musí smířit a ne dělat caviky k vůli pár čekacím minutám...
Krbcová

aní doktorka je velmi svědomitá a mám u ní pocit bezpečí i když se zubařů děsně bojím.Všem ji doporučuji

Pracuje dobře ale... Objednáte se třeba na 19. hodinu a přijdete na řadu ve 20:30hodin. Vše si zaplatíte a myslím že stejnou částku dostane lékařka ještě od pojišťovny.