Zubní lékařství
Roškotova 1/1225, Praha

Bohužel mám špatnou zkušenost. Několik zákroků bylo skvelých. Ale poslední, což se může stát každýmu, jsem měla modřinu na tváři tři týdny. První týden jsem ze špatně pichnuté injekce nemohla otvírat pusu, jíst ani mluvit. Ale co mě donutilo si hledat nového pana doktora byl fakt, že mě jako akutní případ-ve velkých bolestech nechal čekat 4 hodiny. Nepřeháním. Šla jsem tam na 8 ráno a řekl, že mě vezme po 12. :(

K MUDr. Danelovi chodím rád. Každý zákrok provádí s maximální precizností, je ochotný a vždy poradí. Do jeho ordinace chodíme celá rodina už několik let. Určitě se vyplatí i dojíždět! Potvrzuji - nejlepší.

Velmi precizní stomatolog, který se s každým Vašim zoubkem doslova "piplá", aby pacient měl problém pokud možno jednou pro vždy vyřešen. Vše ochotně vysvětlí, poradí a nabídne několik alternativ. Díky němu se už zubaře nebojím, k minulé paní doktorce jsem přitom bála i objednat :).

Citlivy, vse vysvetli, vzdy na urovni a dobre upraveny, odborne na vysi, velmi mne pomohl. Chodime k nemu cela rodina.

Nejlepší zubař, co jsem kdy poznala. Chodí k němu skoro celá naše rodina. Velmi pečlivý. I když jsem u něj prodělala několik zákroků vč. chirurgických, říkáme si už několik let, kdy nás už konečně u něj něco zabolí :-D
Máme to k němu 40 km, ale jezdili bychom za ním i těch 300, co psala Gabriela.

Absolutně nejlepší stomatolog v Praze a v celé ČR. Dokáže zázraky a zachrání i to, co se zdá už dávno nezachranitelné.
Naprostá špička ve svém oboru. Považuji to za čest i štěstí, že jsem se k dr. Danelovi dostala a je můj lékař.

Bažanowská pavla

Je velmi precizní,nešidí svoji práci. Vše Vám velmi ochotně vysvětlí.

Nejlepší

Pokud si umim predstavit idealniho stomatologa, je to prave on. Mohu jen doporucit. Pro tohoto doktora nejste jen kusem stezujiciho si masa. Navic vas uplne zbavi jakehokoliv strachu ze zubare.

Pro mě i mou kamarádku nejlepší stomatolog! Obě nás zbavil strachu z bolesti a zubařů. Má citlivý a svědomitý přístup k pacientům.