Zubní ordinace
Kloboučnická 2/1443, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Tak ja, narozdil od vsech chvalozpevu musim oponovat. Pani doktorka je empaticka jen do chvile, kdy chcete neco podrobneji. Pak se stava pichlavou. Zaroven ma neustale tendenci pacienta nejen poucovat, ale i shazovat.
To vse lze u lekare prekousnout, jsou jiste mnohem horsi. Co jsem neprekousl, byla profesni zpusobilost.
1PRIKLAD - delala mi plombu na vcelku exponovanem miste. Byla (vnitrne-to neni, ze by byla arogantni, ale citite to) neprijemna, protoze jsem si nedal vemluvit bilou plombu, ale jen zakladni. Take hned upozornovala, ze nemusi mit takovou trvanlivost - samozrejme po 3 tydnech byla venku.
1SROVNANI - presel jsem jinam a plomba na problematickem miste mi drzi uz cca 3 roky! Samozrejme amalgamova
2PRIKLAD - pi. doktorka mi delala mustek. Po 4 tydnech vypadl. Tak jsem sel na "reklamaci". OK. znovu jsme pridelali (prestoze jsem vyslechl cast reci o nevhodnem pouzivani, exponovanem miste v ustech atd.) - do 3 tydnu opet venku.
2SROVNANI - pote uz jsem se rozhodl zmenit zubare. Ten o kterem jsem psal jiz v predchozim srovnani. Udelal mustek bez problemu a opet mi drzi uz vic nez 3 roky! Smutnou pointou je, ze jsem ho musel platit plnou cenou, protoze podle VZP mam narok na placeny pouze 1x/pul roku. A ty puvodni, byt jsem je nemel, se do toho pocitaly :-(
Omlouvam se, ale pani doktorku uz ne.

Velice příjemná paní doktorka ,lékařka která má skutečně zlaté ručičky . Děkuji za váš dnešní přístup a úkon bezbolestný , vytržení moudráku . Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.

Paní doktorka umí !! Je to vynikající lékařka ze které je cítit člověk.

Paní doktorka je po všech zubařích, se kterými jsem bohužel měla co do činění (celkem 3 a ani jeden mi nevyhovoval) to nejlepší, co mě mohlo potkat. Profesionálka každým coulem, poradí i co se péče o zuby a zubní hygieny týče, a to vše s příjemným, lidským přístupem. Nemohu než doproučit!

Nejlepší zubní lékařka! Opravdu! Hodná, šikovná, příteli dala do pořádku několik zubů (které předchozí lékař zanedbal), platilo se jen 30 Kč při první prohlídce, od té doby už má vše v pořádku, jsme oba maximálně spokojení.

Tato paní doktorka mě odnaučila bát se zubaře. Když jsme k ní začala chodit, čkalo mě trhání dvou rozpadlých zubů. Jaké bylo mé překvapení, když jsme zjistila, že trhání nebolí, a hlavně ani po něm. Paní doktorka je velice vstřícná, vše vysvětlí, vřele dooručuji. Nejlepší zubař, kterého jsem kdy navštívila.

U paní doktorky musím kromě její profesionality ocenit její trpělivý a laskavý přístup. Vše vysvětlí a je velmi vstřícná.

Muj nejlepsi zubar. Ted se mame stehovat a s tezkym srdcem hledam jineho stomatologa. K pani zubarce chodim uz 8 let, od detstvi jsem se strasne stresovala a bala, ale pani doktorka mi moc pomohla vse prekonat. Ocenuji hlavne bezvadny lidsky pristup, trpelivost, vstricnost a hlavne peclivost.....K.A.

Velmi dobra zubarka, kdyz jsem k ni prisel, konecne jsem zjistil ze zub se da vyvrtat opravdu bezbolestne a vrtacka se pritom nemusi tocit 10 000 otacek/sec. , ale jde to i v klidu a stejne dobre. Bezbolestny, kvalitni a prijemny zakrok i chovani je u ni samozrejmosti. Doporucuji

Vynikající lékařka i člověk.