Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

perfektní lékař

vždy nás vyslechne
velmi milý přístup

C
Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Zkušenost vychází z návštěvy Úrazové pohotovosti v Nemocnici Bulovka. Oštřován byl podvrtnutý kotník. Veškerá analýza proběhla rychle a korekktně včetně ošetření. Věřím že lékař pracoval pod časovým tlakem a proto neměl čas na dodatečné vysvětlení k léčbě a alternativám fixace. Nicméně za problém považuji když ústně podané informace se rozcházejí s informacemi v ambulantní zprávě. Lékařem byla totiž sdělena informace pouze o hematomu a bylo zdůrazněno že nedošlo ke zlomenině. Nicméně ve zprávě je zmíněn výsledekz RTG kde je popsána zlomenina konce lýtkové kosti.Přístup lékaře je z pricipu špatný a naprosto neprofesionální a tudíž nelze věřit doporučené léčbě.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

Přišla jsem s bolestí kolene. Při mateřství mě kolena bolí už zhruba rok, ovšem s dítětem si člověk nějak zvykne a musí fungovat. Bolest se ale zhoršuje. Silná bolest přišla po lehké túře, kde jsem byla s dcerou. Bolest je v klidu, při pohybu, prostě stálá. Doktor se při vyšetření neptal na minulost, třeba, že jsem v minulosti měla úraz. Zeptal se jen, zda aktivně sportuji, když jsem řekla, že aktivně ne, tak rada byla, abych začala. Při kontrole řekl, že je tam lehký otok, ale do zprávy napsal, že koleno je bez otoku. Toho jsem si všimla až po odchodu z ordinace. Naštěstí se mohu přes aplikaci mé ZP na vyšetření odvolat a jakmile bude vytvořen zápis, udělám to, jelikož takový přístup je opravdu katastrofa a vadí mi, že ve zprávě je sděleno něco jiného a vypadá to, že žádné potíže nemám a asi mě baví trávit svůj čas v nemocnici!
Cením, že s kolenem hýbal a kontroloval ho, ale i přes to, že mě vyšetření v určitých částech bolelo, tak mám doporučení jen analgetika a rozcvičovat. Především kojím, nemohu jen tak nějaká analgetika, doporučení jaká mohu brát ovšem nemám. Navíc, když bolesti začaly už někdy před rokem (možná déle), analgetika asi nepomůžou.
Odešla jsem tedy s bolavým kolenem, a když bolesti budou trvat, mám přijít na kontrolu. Takže ten zhruba rok, jak dlouho už bolesti trvají, jsou evidentně ještě krátká doba, aby to pan doktor řešil......

Zcela neempaticky pan doktor, necitlive a surove vysetroval miminko pri screeningu kycli, s rodici vubec nekomunikoval, mezi jednotlivymi pacienty si ani neumyl ruce, respirator stazeny pod nosem, priserna zkusenost v Gymuno, nikdy vic. Oba jsme s manzelem lekari a byli jsme zhrozeni z jeho pristupu.